NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Oszustwa cenowe w TESCO Stalowa Wola,
~~@$%
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 14:27  
Cytuj
To ,że cena na półce i w kasie się różni to standard.
Tak więc Panowie i Panie, nikt wam nie każe robić zakupów w Tesco.Zawsze możecie to robić po staremu jak dawniej gdy nie było Tesco.Tak jednak między Bogiem a prawdą, oszukują wszędzie.
Tylko w jednych więcej a w drugich mniej.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 14:27  
Cytuj

 
 
 
 
~~OBSERWATOR
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 01:37  
Cytuj
TESCO Z TEGO SŁYNIE OD DAWNA NA TYM TO POLEGA .NISKA CENA PRZY PRODUKCIE WIELE DROŻSZYM .TO ŻE SĄ CZYTNIKI CENY NIE USPRAWIEDLIWIA PRZEKRĘTÓW .

 
 
 
 
~~?????????
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 11:08  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
~~???????
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 11:10  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
~~?????????
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 11:24  
Cytuj
kiepsko widac na foto ale jest tam 3.39 reklama a na czytniku 3.99 czyli 60 gr wydymali klijentów jak macie telefony to róbcie zdjęcia i wpuszczajcie w internet taka reklama im sie przyda bo ja właśnie tak robie i mam jeszcze wedliny inne ceny na czytniku a inne na produkcie oni oszukują prawie na wszystkim wiec szukajcie i dawajcie na neta ja nastepne zdjecia postaram sie wstawic lepsze good

 
 
 
 
~~koszyk spoż.
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 13:58  
Cytuj
czesc
to raczej błędy ludzie, a nie celowe oszustwa - w tej branży jest mase zmian cenowych, spora ilość asortymentu a personel, nie do końca profesjonalny poprostu nie radzi sobie, nikt mądry tam nie pracuje.
A po drugie kolego i koleżanko jesli już zauważysz jakieś oszustwa cenowe to olej to, olej tesco - rób zakupy gdzie indziej - tesco jest dla wiochy, wiesz co oznacza dla takiego wieśniaka niedzielny wyjazd do tesco - stary to tak jak ty byś wyskoczył np do galerii krakowskiej, albo wyższy poziom - zakupy w paryżu - ale gdzie potem ? mars? wenus?

 
 
 
 
~~wieśniak
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 20:09  
Cytuj
Wieśniaki idą w niedzielę do kościoła a nie do tesco.smiech2

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »