NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Cisza :(,
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2007r. 14:50  
Cytuj
Cos ostatnio cisz na forum ... czyzby wiosna Stalowowolanom dała się we znaki i przed kompem nie chce sie siedziec? ;) Eh... gdzie te czasy gdzie co chwila ktos pisał :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2007r. 14:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~mk
ff
Wysłany: 9 Marz 2007r. 16:09  
Cytuj
Wiosna swoją drogą ;) Ale jak dla mnie jako użytkownika kilku forów trochę się tu ciężko porusza. To forum ma trochę inny wygląd niż tamte, może to przez to. Poza tym chyba mało ludzi tu się zna. Nie ma tu (tak mi sie wydaje) żadnej tzw. "społeczności forumowej" Ale nie wiem może się coś ruszy umiech Powodzenia umiech

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2007r. 01:39  
Cytuj
Co do "inności" fora to wynika z tego, ze 90% for w internecie jest "budowanych" z kilku skryptow, w ktorych zmieniane sa tylko koloy czcionki, tla i jakies logo. Ale tu włąśnie apel do was, bywalców tego forum. jesli czegos wam brakuje, nawet jakiegos malego szczegłu to poszce, my cos z tym zapewne zrobimy.

A spolecznosc ... no cóż, to wymaga czasu. Mam ogromną nadzieję, że wokół forum i potalu tak społeczność powstanie. Właściwie cały portal jest społecznościowy i niekomercyjny, zatem praktycznie każdy może do niego dołączyć i go współtworzyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 10 Marz 2007r. 12:29  
Cytuj
I ja do takich należę,choć nie jestem zalogowany to jednak często piszę i odpowiadam na posty.Raz dziennie zaglądam na forum sprawdzić co u dworu słychać.Szczerze mówiąc w forum na razie niczego mi nie brakuje i dla mnie wystarczy.Wracając do wiosny na razie słabo się prezentuje trochę się pogoda popsztykała,chwila ciepło i znów zimno.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »