NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
śmietnik w miescie, przepelnione altanki smietnikowe podczas swiat
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2007r. 21:57  
Cytuj
Nie wiem jak odbieracie śmietnik jaki zrobil sie w miescie przez te swieta. Smieci wypelniaja cale altanki smietnikowe nie tylko kontenery a nawet ludzie wystawiaja je na zewnatrz przynajmniej tak jest na zatorzu. Ktos tutaj zawalil przed swietami zawsze jezdzila smieciarka, a tak sobie odpuscili i jeszcze maja czelnosc od przyszlego roku oplaty podnosic?
Ktos tu powinien beknac, wg mnie prezesowi MZK powinno na pewno poleciec po premii, ciekawe czy sie doczekamy jakiejs reakcji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2007r. 21:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 08:34  
Cytuj
Zima zaskoczyła drogowców, święta zaskoczyły śmieciarzy, ot filozofia.

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 08:45  
Cytuj
A Sanepid śpi - już od dawna.
Wystarczyłoby przejechać się po osiedlach i zobaczyć co dzieje się w okolicach altanek śmietnikowych, ale trzeba chcieć.
Lepiej zrobić nalot na jakiegoś sklepikarza - zawsze znajdzie się jakiś pretekst do postraszenia mandatem, a wtedy łaskawie można zgodzić się na jakiś "prezent" na Nowy Rok.

 
 
 
 
~~hejek
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 13:03  
Cytuj
W Wigilie byłem świadkiem jak samochód który wywozi śmieci,[plastykowe butelki.szklo,papier]oczywiśćie osobno,przecież segregacja obowiązuje,ładował na skrzynie plastyk wraz z makulaturą,a parę miesięcy temu,-plastyk ze szkłem.I co oni tu mówią o segregacji,po co ten napis na burtach samochodu"Segregować smieci"

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »