NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Autobus do Hrubieszowa 19:25,
~~Madzia
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 23:26  
Cytuj
Orientuje się ktoś gdzie się zatrzymuje?. Jest to autobus relacji Katowice- Hrubieszów na www.rozklady.com.pl jest napisane Stalowa Wola ul. Okulickiego , na pewno nie zajeżdża na dworzec. Czyli gzie może być ten przystanek?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 23:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~Geno
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 23:35  
Cytuj
Najlepiej zadzwon na PKS i sie zapytaj... jak nie na nasz to na ten gdzie jest trasa poczatkowa autobusu... tam powinnas uzyskac na 100% pewne informacie.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~!!!!!
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 23:43  
Cytuj
Byc moze na parkingu pod lidlem ?

 
 
 
 
~~Madzia
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 23:44  
Cytuj
Najlepiej zadzwon na PKS i sie zapytaj... jak nie na nasz to na ten gdzie jest trasa poczatkowa autobusu... tam powinnas uzyskac na 100% pewne informacie.

Pozdrawiam
Na nasz dzwonilam to kobieta nic nie wie (albo udaje że nie wie) o takim autobusie , dzwonilam do PKSu w Hrubieszowie i dyzurny ruchu poinformował mnie że mają przystanek na Okulickiego w okolicy dworca(Na dworzec w Stalowej ich nie wpuszczają, jak dla mnie to troche chore przeciez to w końcu PKS) podejżewam że moze być to parking koło Lider Szajsa tam skąd odjeżdzają autokary za granice i busy ale chciałam się upewnić , może ktoś kiedys jechał tym kursem?

 
 
 
 
~~Jeff
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 23:50  
Cytuj
Tak, to jest ten parking obok Tesco, dawniej Lidera.
Co do tego ze jest to PKS.. niewazne. U nas jest PKS Stalowa Wola, a to jest PKS Hrubieszow. Dwie spolki, inni wlasciciele.. i tylko nazwy maja podobne.
Dla przykladu nie wszystkie autobusy ze Stalowej sa wpuszczane na PKS w Tarnobrzegu.

 
 
 
 
~~Geno
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 23:51  
Cytuj
No tak... Stalowa Wola... tutaj nic nie powidza... ja ostatnio pytalem sie o jakis autobus do Rzeszowa... to pani mi podala tylko te ktore sa ze Stalowej... a o tych przelotowych juz ani slowa... a te sa o wiele tansze... i pospieszne.

 
 
 
 
~~Madzia
ff
Wysłany: 27 Gru 2007r. 23:55  
Cytuj
dziękuję bardzo za pomoc

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Gru 2007r. 13:03  
Cytuj
U innych przewoźników nadal są ulgi dla studentów.
Builety na tej samej trasie są tańsze.
Większość autobusów, których stalowowolski PKS nie wpuszcza na "swój" dworzec zatrzymuje się na placu na przeciw dworca, obok nowego małego Tesco.
Innym zupełnie tematem jest kompetencja i grzeczność pracowników informacji PKS, na NASZYM dworcu.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »