NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
STALOWA WOLA - SKLEPY, SZUKAM DOBREGO KINA DOMOWEGO
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 20:12  
Cytuj
SZUKAM DOBREGO KINA DOMOWEGO...NA GWIAZDKE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 20:26  
Cytuj
Nie poddawaj się, szukaj dalej jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 20:31  
Cytuj
poczytaj na forach odnośnie jakiegoś konkretnego modelu i kup na allegro od jakiegoś sklepu, na pewno dużo taniej niż w stalowowolskich sklepach. lub www.ceneo.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Życzliwy
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 20:50  
Cytuj
Proponuję słuchanienie nagrań z dyktafonu radnego miasta Przywary.
Po wycięciu i sklejeniu wyrwanych konstektów będziesz miał odwrócony obraz rzeczywistości o 180 stopni.A tak przy okazji interesanci Urzędu miasta strzeżcie się bo możecie zostać nagrani przez waszego radnego i wtedy stanie się to jak w czasach ORMO.Nawet w kściele nagrywa ,jak SB w stanie wojennym.

 
 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 20:54  
Cytuj
Pomysł z allegro jestok
Kupiłem zestawik jakieś 4-ry miechy temu na allegro i jestem baardzo zadowolony,kasy też troche w kieszeni zostałocool

CYTAT
Nie poddawaj się,szukaj dalej jezyk.

echelon
Widzę że zawsze można liczyć na twoją znajomośc rzeczywykrzyknikcool

Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~miszcz i gośka
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 22:42  
Cytuj
dobre kino domowe pojęcie względne umiech w miarę dobre kino domowe takie przystępne i pewnie do bloku to koszt ok 2000-4000zł na mniej nie masz co liczyć no może po promocji i jeszcze zależy od metrażu pomieszczenia w którym ma to stać i czy ma ci to służyć tylko do oglądania filmów czy słuchania muzyki czy jedno i drugie ? umiech , polecam firmy yamaha, denon, onkyo, i mogę ci jeszcze podpowiedzieć ze te niby kina domowe takich firm jak sony panasonic philips tak do 1200zł to są tylko takie popierdólkowate dodatki w plastikowych opakowaniach które uzupełniają ich ofertę handlową graja bo graja ale jak masz już coś kupować to z głową żebyś później nie musiał tego żałować umiech i zanim zdecydujesz się na konkretny zestaw poczytaj sobie opinie użytkowników na temat danego produktu i nie na jednej stronie lecz na kilku. ostatnio była fajna promocja w tesco w tym elektronicznym był denon + eltax universe za chyba 1600zł ale poczytałem sobie co nie co na temat eltax universe i zrezygnowałem bo mi miało to służyć do oglądania filmów jak i słuchania muzyki do 1 opcji były one względne lecz do 2 opcji nie nadawały się całkowicie umiech chyba tyle co mi przyszło do głowy smiech2

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »