NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
WOŚP + Marne wyniki!,
~~CIEKAWSKI
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 13:09  
Cytuj
Dziwi mnie jedna rzecz. Podczas ostatniego pikniku charytatywnego organizowanego przez naszych Kapucynów zebrano 40tys zł!! podczas jednego dnia! i tylko jedna parafia, nikt nie chodzil po calej stalowej z puszkami i nie zbierał , tylko wszystko sie działo pod klasztorem! Wiec teraz sie pytam dlaczego tak duze dzielo jakim jest WOŚP w Stalowej Woli zebrało tylko ponad 50tys zł!! Dlaczego!? Odpowiedzcie mi na to pytanie!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 13:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 13:29  
Cytuj
Ale z tego co czytałem pismo kapucynów do sponsorów to oni się chwalili że do tej pory zebrali 40 tysięcy a nie w ciągu jednego dnia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 13:33  
Cytuj
Ciekawski mlotek, jak taki ciekawski jesteś to bądź wolontariuszem w tym roku i zobaczymy ile geniuszu uzbierasz w ciągu dnia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hmm
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 13:55  
Cytuj
to zle czytales!

Jak kapucyni umieja znaleźć hojnych dawcow to czemu wy nie umiecie? Pozatym wy chodzicie z puszkami po calym miescie i jest z 200 wolontariuszow, kapucyni nie chodza po calym miescie a wolontariuszow gora 50 jest jak nie mniej

 
 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 15:36  
Cytuj
Może dlatego że starsi ludzie wolą dać kościołowi zamiast Owsiakowi? Wiadomo, że starsza osoba poświęci więcej pieniędzy dla kościoła niż młody człowiek czemukolwiek.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 11:03  
Cytuj
Jest taki utwór literacki, dosyć stary "Między Panem, Wójtem i Plebanem".

Ci co mają kasę trzymają z tymi co mają władzę, a oni wszyscy trzymają razem z klerem. Kler natomiast ma informacje na temat każdego człowieka, a informacje te są lepsze niż rząd może sobie wyobrazić. Spis ludności odbywa się bodajże co 10 lat a oni spis o przepraszam wizytę duszpasterską robią każdego roku.
Więc opłaca się być z nimi niż przeciwko nim.

Taka jest już tradycja od ponad 1000 lat.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Karolek
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 17:10  
Cytuj
Jaki jest stosunek ludzi do kosciola a jaki do wospu? Sam sobie odpowiedz na to pytanie.:cwaniak:

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 17:11  
Cytuj
No tak wosp jest szanowny przez obywateli z kościolem róznie bywa

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 17:11  
Cytuj
aaa i owsiak nie maca wolontariuszy cool girl

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 20:23  
Cytuj
lepsze 50 tys. w kilka dni niz nic. Ja tam na pewno wrzuce ze 100 do puszki WOSP. Dzieki nim cos sie dzieje w leczeniu dzieciakow a nie dajesz jakims sukienkowym na utrzymanie sieci wywiadowczej umiechumiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Bieda
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
lepsze 50 tys. w kilka dni niz nic. Ja tam na pewno wrzuce ze 100 do puszki WOSP. Dzieki nim cos sie dzieje w leczeniu dzieciakow a nie dajesz jakims sukienkowym na utrzymanie sieci wywiadowczej umiechumiech



Trzeba było podkreslic jeszcze te 100 !

 
 
 
 
~~sztab
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 20:58  
Cytuj
Oficjalny wynik tegorocznej zbiórki wośp to 74 tysiące!!!! Jeżeli stawiacie jakieś zarzuty, to starajcie się chociaż podawać fakty

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
[cytat]lepsze 50 tys. w kilka dni niz nic. Ja tam na pewno wrzuce ze 100 do puszki WOSP. Dzieki nim cos sie dzieje w leczeniu dzieciakow a nie dajesz jakims sukienkowym na utrzymanie sieci wywiadowczej umiechumiech


Trzeba było podkreslic jeszcze te 100 !



ok - wrzuce 200 Juz zal dupy nie sciska prosze ksiedza/siostry ??? umiechumiechsmiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bieda
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 22:26  
Cytuj
CYTAT



Trzeba było podkreslic jeszcze te 100 !


ok - wrzuce 200 Juz zal dupy nie sciska prosze ksiedza/siostry ??? umiechumiechsmiech2smiech2smiech2


Wrzuc tą stówe bo przy 200 to byś pewnie z miesiąc opowiadał o Twojej hojności zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
Wrzuc tą stówe bo przy 200 to byś pewnie z miesiąc opowiadał o Twojej hojności zdegustowany



Jesli nie zauwazylas/es akurat tutaj nikt nie wie kim jestem umiech A w zyciu codziennym nie chwale sie tym co robie dla innych, bo uwazam to za cos normalnego.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 11:21  
Cytuj
"CIEKAWSKI" Dlaczego!? Odpowiedzcie mi na to pytanie!! nie wiem

Chyba dlatego że ludziom jest coraz trudniej wyżywić swą rodzinę. Zakłady padają a Ty się pytasz Dlaczego, ciesz się z tych 50 tyś. cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 13:19  
Cytuj
Kraj jest coraz biedniejszy, bezrobocie rośnie zarobki coraz mniejsze w stosunku do siły nabywczej a ty się pytasz dlaczego coraz mniej się uzyskuje z akcji charytatywnych.

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 13:53  
Cytuj
ja wam powiem czemu sa marne wyniki. Ludzie przestali utrzymywac owsiaka myslicie ze z czego on zyje caly rok?????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 14:03  
Cytuj
Cash ma racje myślę że to wina tego iż masa ludzi traci pracę huta miała dużo wolnego ludzie się martwią obecna sytuacją :( ale wcale nie jest zle nie narzekajcie, uzbierana suma jest ok. Każdy daje na ile go stać umiech

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Dziwi mnie jedna rzecz. Podczas ostatniego pikniku charytatywnego organizowanego przez naszych Kapucynów zebrano 40tys zł!! podczas jednego dnia! i tylko jedna parafia, nikt nie chodzil po calej stalowej z puszkami i nie zbierał , tylko wszystko sie działo pod klasztorem! Wiec teraz sie pytam dlaczego tak duze dzielo jakim jest WOŚP w Stalowej Woli zebrało tylko ponad 50tys zł!! Dlaczego!? Odpowiedzcie mi na to pytanie!!


Zaczynasz walczyć z wiatrakami chłopie.... Jeżeli już chcesz coś powiedzieć to przemyśl to.

Po pierwsze to nie jedna "parafia" tylko cała Stalowa tam zjeżdżała z dzieciakami i dawała kasę.A jeżeli tak chwalisz jedną parafie to WOŚP zrobił jeden człowieczek.

Po drugie to nie 50tyś pln Tylko sporo ponad 80tyś pln i to jeszcze nie koniec.

Po trzecie warunki atmosferyczne ,nie dopisali ludzie bo pogoda była pod psem(choć jak to mówi Jurek nie sztuka jest zrobić gorący karnawał w Rio tylko w Polsce w zimie i on to zrobił.A impreza plenerowa Kapucynów ma lepsze warunki pogodowe.

Po czwarte
najważniejsze jest to że i jedni i drudzy zbierają kaskę na cel charytatywny .goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 15:47  
Cytuj
Szacunek dla braciszków!3m sie
Bidę w rejonie mamy ale tak naprawdę te 130 tys to kupa kasy!
Pomyślcie ile dobrego z można za to zrobić każdego roku ok

EDIT: dkny:masz rację, peprzede wszystkim chamsko nie pasuje do tematu: usuwam maybacha dla ciekawskich link
http://www33.patrz.pl/u/f/01/28/52/12852.jpg

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 16:32  
Cytuj
marniutki ten twój fotomontaż, Cinocenty. ojj, marniutkichytry poza tym maybach jest już oklepany, czyżby z fantazją problemy??

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »