NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
ZACHOWANIE DZIENNIKARZY,
~~cool
ff
Wysłany: 31 Gru 2007r. 16:57  
Cytuj
Obserwując zachowanie dziennikarzy na jakiś imprezach np. rozdanie nagród sportowcom itp. Stwierdzam że ich „hienowe”, dzikie zachowanie jest skandaliczne. Najwidoczniej nie bywają na imprezach i uroczystościach po za granicami Stalowej Woli. Nie zwracają uwagi, że zasłaniają widzą, pchają się, wchodzą na scenę, pod nos. Czy ich też nie obowiązuje też jakiś schludny strój ? tylko w dzinsach, obdartych spodniach, swetrach, najgorsze zachowanie to dziennikarzy Echa Dnia i Sztafety.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2007r. 16:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 00:23  
Cytuj
Bo to są buraki, które zgrywają wielkich pismaków. A jak słyszę Górecką z Leliwy, to mnie do kibla zawsze goni.
Ot i rozwiązanie zagadki ;)

 
 
 
 
~~MM
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 10:10  
Cytuj
wystarczy poczytac teksty - wiekszosc pisana tak jak ucza redagowac w gimnazjum - roi sie od bledow skladniowych - a nawet ortografow i literowek ! (toz na litosc Boska worda z korekcja gramatyczna wcielo ?)

i czego wymagac wiecej ...


a druga sprawa ze licza im glownie za ilosc - a nie za jakosc - wiec po co sie wysilac ? telefon do znajomych i juz mamy 3x w tyg. mega grzybobranie.

 
 
 
 
~~cool
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 18:42  
Cytuj
Bo to są buraki, które zgrywają wielkich pismaków. A jak słyszę Górecką z Leliwy, to mnie do kibla zawsze goni.
Ot i rozwiązanie zagadki ;)Edzio jak ciebie tak goni to ty nie leć do WC tylko leć do sklepu i kup schludną marynarkę , koszulę i jakieś spodnie i niech ten dziennikarz ładnie się prezentuje. Może nie sprawdziłeś ile zarabia a tak się oburzasz jajcarzu!:haha:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 11:43  
Cytuj
to jak cie goni edzio to do diabla zrob te kupe i nie sluchaj leliwy baranie jeden!!!!!!! bo Gorecka jest dobra w tym co robi!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~dap
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 11:54  
Cytuj
Pani Górecka jest miła, sympatyczna i profesjonalna!! więcej takich dziennikarzy

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 22:25  
Cytuj
Pani Górecka jest miła, sympatyczna i profesjonalna!! więcej takich dziennikarzy!! Jest postęp ostatnio na kilku balach sylwetrowych widziałem elegancko ubranego redaktora z echa. Był w czanej marynarce, białej koszuli z krawatem no i oczywiście w ciemnych spodniach. Widać krytyka lekko poskutkowała! Być może ktoryś z foruwiczów wykonał taki gest dobroci....Pani Górecka jest rzeczywiście OK...

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 22:55  
Cytuj
Chwileczkę, po co to oburzenie? Ja nie napisałem, że pani Górecka zachowuje się jak burak, tylko, że jak ją słyszę.. itd. Może i jest ok, ale głos ma taki, jakbym słyszał równomierny ckm. Ble ble ble ble ble, ze studia w St.W. Marta Górecka, Radio L. ble ble ble... To, że ktoś jest ok nie oznacza jeszcze, że się do radia nadaje jezyk

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 11:41  
Cytuj
edzio człowieku nie jestes dziennikarzem nie znasz sie i tyle ci powiem głupolu...

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 14:02  
Cytuj
Chwileczkę, po co to oburzenie? Ja nie napisałem, że pani Górecka zachowuje się jak burak, tylko, że jak ją słyszę.. itd. Może i jest ok, ale głos ma taki, jakbym słyszał równomierny ckm. Ble ble ble ble ble, ze studia w St.W. Marta Górecka, Radio L. ble ble ble... To, że ktoś jest ok nie oznacza jeszcze, że się do radia nadaje jezyk


A to ze pani Gorecka mowi ze ze studia w st.woli radio leliwa to po to zebys wiedxzial malo inteligentny czlowieku ze biuro radia tez jest w stalowej woli!!!

 
 
 
 
~~byly pracownik
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 20:57  
Cytuj
Marta Jest moja kolezanka z ktora mialem przyjemnosc pracowac. Ambitnie podchodzi do sprawy i traktuje to z pasja , a nie z obowiązku. Relacje robi tresciwie i na temat. niestety :ysz: sama wszystko przygotowuje , co jest wyczerpujace .. i ktos musi to czytac i padlo wlasnie na nia..
przyzwyczaj sie lub zatkaj uszy jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 23:07  
Cytuj
tak traktuje sprawy bardzo poważnie i to bardzo miła dziewczyna, no i... ładnaumiech

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 00:33  
Cytuj
ametysta - jesteś idiotą durniu głupku debilu i nie znasz się na niczym. Zamknij ryj i spieprzaj.

Starałem się pisać językiem dla Ciebie zrozumiałym, jeżeli Cię obraziłem, zrobiłem to celowo.
Edzio

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 23:15  
Cytuj
ametysta - jesteś idiotą durniu głupku debilu i nie znasz się na niczym. Zamknij ryj i spieprzaj.

Starałem się pisać językiem dla Ciebie zrozumiałym, jeżeli Cię obraziłem, zrobiłem to celowo.
Edzio! Widzę Edzio, że masz kłopoty nie tylko ze słuchem ale także ze spaniem. Jesteś prostolinijny do bólu. Z nowym rokiem to i słownictwo bardzo ukwiecone i niech tak bedzie przez cały czas. Oceniaj człowieka po tym co robi a nie jak mowi - stary baranie!good

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 03:25  
Cytuj
Niestety, nie znam Cię, więc może mi podpowiesz mądry człowieku jak mam Cię oceniać po czynach? Jedynym czynem jaki zrobiłeś, to wyprucie z siebie kilku epitetów w moją stronę, więc nie oczekuj, że zaproponuję Ci za to piwo... stary baranie jezyk

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 05:14  
Cytuj
Niestety, nie znam Cię, więc może mi podpowiesz mądry człowieku jak mam Cię oceniać po czynach? Jedynym czynem jaki zrobiłeś, to wyprucie z siebie kilku epitetów w moją stronę, więc nie oczekuj, że zaproponuję Ci za to piwo... stary baranie jezyk Edzio no przecież masz swój "tytuł" z ametystą, więc tam się dopadnijcie. Oj żal mi Was, chociaż czasami tak normalnie myślicie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 12:24  
Cytuj
dziennikarze są osobami publicznymi powinni się schludnie ubierać. a nie podarte spodnie itd ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Sty 2008r. 14:42  
Cytuj
ametysta - jesteś idiotą durniu głupku debilu i nie znasz się na niczym. Zamknij ryj i spieprzaj.

Starałem się pisać językiem dla Ciebie zrozumiałym, jeżeli Cię obraziłem, zrobiłem to celowo.
Edzio! Widzę Edzio, że masz kłopoty nie tylko ze słuchem ale także ze spaniem. Jesteś prostolinijny do bólu. Z nowym rokiem to i słownictwo bardzo ukwiecone i niech tak bedzie przez cały czas. Oceniaj człowieka po tym co robi a nie jak mowi - stary baranie!good


Po pierwsze ktos uzyl mojego nicka ale nie wazne w sumie zgadzam sie z ta osoba i pewnie cos podobnego bym napisala a idiota nie jestem jestem kobieta wiec szacunek edzio pedzio smiech2

 
 
 
 
~~Ametysta
ff
Wysłany: 9 Sty 2008r. 14:46  
Cytuj
I jak ktos ma jeszcze cos do marty goreckiej to niech najlepiej sie zamknie!

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 10 Sty 2008r. 01:34  
Cytuj
A kto mi zabroni mieć swoje zdanie? Rurujcie się. I vice versa jezyk

 
 
 
 
~~dziennikarz
ff
Wysłany: 11 Sty 2008r. 16:49  
Cytuj
Edziu! Masz świętą rację. Górecka nie przeszłaby egzaminu z emisji głosu, mówi monotonnie. Poznałem ją osobiście, w sprawie pracy w radio, jako zawistnego człowieka...Wiem, bo miałem zajęcia np. z red. Targosz oraz red. Czubówną i pamiętam czego uczyły i wymagały od dziennikarza radiowego.

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 12 Sty 2008r. 05:44  
Cytuj
Czy Ty "dziennikarz" aby na pewno zdałeś egzamin z "kultury osobistej" i etyki bo mam uczucie jakobyś co nieco zapomniał zaliczyć.

 
 
 
 
~~Romuald
ff
Wysłany: 12 Sty 2008r. 16:52  
Cytuj
Ja radia leliwa nie słucham od dłuższego czasu (również ze względu na Górecką - bo do radia się nie nadaje -można usnąć). Zresztą jakie radio tacy dziennikarze i nie bądźmy zbyt wymagający. A propos Góreckiej popieram "dziennikarza". Znacznie lepszym radiem jest RMF Maxxx, które szybko wypiera Leliwę, a pojawiło się niedawno

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 12 Sty 2008r. 21:22  
Cytuj
No i po raz kolejny okazuje się, jak wspaniale nieomylny jestem. Moja nieomylność przebija (prawie) jedynie moją skromność jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Sty 2008r. 01:09  
Cytuj
Ja radia leliwa nie słucham od dłuższego czasu (również ze względu na Górecką - bo do radia się nie nadaje -można usnąć). Zresztą jakie radio tacy dziennikarze i nie bądźmy zbyt wymagający. A propos Góreckiej popieram "dziennikarza". Znacznie lepszym radiem jest RMF Maxxx, które szybko wypiera Leliwę, a pojawiło się niedawno


Większej szmiry snobistycznej od RMF Maxx nie ma. Słuchają snobistyczne małolaty. Tzw. klubowa muzyka. Jeśli rankingujemy w tym formacie, to Eska jest o niebo lepsza. Leliwa nie ma formatu CHR, bo to format adresowany do ludzi w wieku 15-24 lata z wykształceniem podstawowym i średnim, goniących za modą i nowinkami, czyli snobów-małolatów. RMF Maxx, Eska czy Planeta mają taki format. Leliwa ma format AC, czyli jest adresowana do ludzi w wieku powyżej 25 lat z wykształceniem średnim i wyższym.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »