NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
ZACHOWANIE DZIENNIKARZY,
~~Jasio
ff
Wysłany: 13 Sty 2008r. 06:30  
Cytuj
Edzio, mówiąc, że masz rację mówisz, że jej Ci brak. A ja jednak śle pozdrowienia.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2008r. 06:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 13 Sty 2008r. 14:22  
Cytuj
Ja to już nieważne nawet dlaczego, ale też Cię pozdrawiam serdecznie ;)

 
 
 
 
~~Romuald
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 16:52  
Cytuj
Większej szmiry snobistycznej od RMF Maxx nie ma. Słuchają snobistyczne małolaty. Tzw. klubowa muzyka. Jeśli rankingujemy w tym formacie, to Eska jest o niebo lepsza. Leliwa nie ma formatu CHR, bo to format adresowany do ludzi w wieku 15-24 lata z wykształceniem podstawowym i średnim, goniących za modą i nowinkami, czyli snobów-małolatów. RMF Maxx, Eska czy Planeta mają taki format. Leliwa ma format AC, czyli jest adresowana do ludzi w wieku powyżej 25 lat z wykształceniem średnim i wyższym.



Tak jasne, tyle że bardzo duża część słuchaczy przeszła właśnie z Leliwy na Rmf Maxxx. Znacznie więcej niż np z pierwszego programu polskiego radia i to bardzo łatwo zauważyć jeśli się tylko posłucha radia gdzie indziej niż w domu

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 17:24  
Cytuj
No może i przeszła, skoro taki poziom reprezentuje. Każdy słucha tego, co lubi. Słuchacz formatu CHR nie jest zbyt atrakcyjny dla reklamodawców na naszym terenie. Bardziej wielkie miasta. Co taki słuchacz kupi, gumę do żucia, napoje? Bo to małolaty słuchają, a raczej osoby o nie za dużych dochodach.

 
 
 
 
~~Romuald
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 19:29  
Cytuj
No może i przeszła, skoro taki poziom reprezentuje. Każdy słucha tego, co lubi. Słuchacz formatu CHR nie jest zbyt atrakcyjny dla reklamodawców na naszym terenie. Bardziej wielkie miasta. Co taki słuchacz kupi, gumę do żucia, napoje? Bo to małolaty słuchają, a raczej osoby o nie za dużych dochodach.


NIe za bardzo generalizujesz. Ja mam np. 26 lat, wyższe wykształcenie, dochody nie najgorsze, a leliwa mi nie podchodzi na całej linii.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
NIe za bardzo generalizujesz. Ja mam np. 26 lat, wyższe wykształcenie, dochody nie najgorsze, a leliwa mi nie podchodzi na całej linii.


Nie mówimy o Leliwie, tylko ogólnie o formatach. Ja napisałem do kogo jest RMF Maxx adresowany. Bo np. Radio Zet czy RMF FM też ma format AC.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 13:20  
Cytuj
"Wielkie' miasto, to i dziennikarze podobnego formatu

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 14:42  
Cytuj
Chłopaki sie zachowujom i piszom tak jak mówiom

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
NIe za bardzo generalizujesz. Ja mam np. 26 lat, wyższe wykształcenie, dochody nie najgorsze, a leliwa mi nie podchodzi na całej linii.


Posłuchaj sobie reklamy adresowanej do ludzi właśnie z targetu CHR
http://paul.(...)lama.mp3

Jacy słuchacze, taki poziom reklamy. Zamawiający musi dokładnie znać rynek i wiedzieć jakim językiem należy mówić do takich słuchaczy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 22:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 17:11  
Cytuj
taaaaaaaaaaaaaa

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 02:29  
Cytuj
Noooooooo...., kupją to, kupją, bo tacy są tzn. tacy jesteśmy. I śmieszno i straszno... .

 
 
 
 
~~psi wytrysk
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 01:52  
Cytuj
odjebac sie od dziennikarzy. Pani Marta stara sie jak moze... Jelenie z tutejszych gazet sa załosni.... Surowaniec miał ..... :blee:w dupie miał...

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 17:47  
Cytuj
W dupie miał psi wytrysk! I wszystko jasne...

 
 
 
 
~~pismak
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 18:10  
Cytuj
Dajta se spokój. Uważam, że media w mieście są ok.
Oni muszą pisać o wszystkim: wpadkach, wpadkach, polityce, gospodarce, kulturze, itp. Muszą być specjalistami od wszystkiego. Uważam, że jestem dobrze poinformowany. Czego brakuje? Radia Stalowa Wola.

 
 
 
 
~~psi wytrysk
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 21:21  
Cytuj
Edek , ogól się..
Moze wkoncu znajdzie sie sponsor i utworzy radyjko w ST.W. a wiem ze mialoby racje bytu.
Oczywiscie musza to byc dorosli ludzie a nie zgraja nażelowanych ćwoków...ale tez niezbyt dorośli ...chytry

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 09:20  
Cytuj
Ciekawa jestem kiedy ci nasi lokalni pismaki zaczną być niezależni od szreka i zaczną pisać obiektywnie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 15:47  
Cytuj
Chłopaki sie zachowujom i piszom tak jak mówiom

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »