NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Związki partnerskie, Geje i lesbijki
~~leges
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 21:42  
Cytuj
Coraz częściej na różnych portalach czytamy o nowych krajach, stanach w USA, które wprowadzają do swojego prawa zapis o nadawaniu mocy prawnej takim związkom. Co my, mieszkańcy Stalowej Woli, tutaj lokalnie, sądzimy o takich związkach? Czy Polska ma podążać śladem USA i Europy, czy też pozostać tu, gdzie jest? Czy przeciwnicy takiego usankcjonowania prawnego par jednopłciowych potrafią podać logiczny argument, w czym ma to zaszkodzić tzw. "normalnym" rodzinom? Bo taki zarzut najczęściej się pojawia. I wogóle, czy mieszkańcy Stalowej Woli są tolerancyjni wobec mniejszości, gdyż wbrew pozorom, dość dużo osób o takiej orientacji żyje w hutniczym grodzie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 21:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 21:49  
Cytuj
New Hampshire jest kolejnym stanem USA, który zalegalizował związki par homoseksualnych. Wcześniej zrobiły to: New Jersey, Connecticut, Vermont, Washington, Maine, Kalifornia, Nowy Jork i stołeczny dystrykt Washington D.C.

W Europie: Holandia, Belgia, Hiszpania, Dania, Norwegia, Szwecja, Islandia, Francja, Finlandia, Niemcy, Luksemburg, Szwajcaria, Wielka Brytania, Słowenia, Czechy,

http://kobie(...)art=2574

 
 
 
 
~~hmm
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 22:20  
Cytuj
Nie przeszkadzają mi takie osoby...to ich wybór ale jestem ZDECYDOWANIE NA NIE dla legalizacji ich związków, a w szczególności przeciwko adopcji !!!!

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 22:34  
Cytuj
Nie przeszkadzają mi takie osoby...to ich wybór ale jestem ZDECYDOWANIE NA NIE dla legalizacji ich związków, a w szczególności przeciwko adopcji !!!!


Możesz uzasadnić argumentami sprzeciw wobec legalizacji związków, oczywiście bez prawa do adopcji?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
STOSUJ CYTOWANIE


bo sie chlew robii

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 23:09  
Cytuj
Problem w tym, że po naciśnięciu cytuj właśnie tak wkleja a nie inaczej :(

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 11:01  
Cytuj
a no to trzeba sobie recznie wkleic z belki

[ cytat] i [ /cytat]

umiech

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 11:08  
Cytuj
Precz- na zawsze ,zwiazkom pedałów i innych dziwaków- wystarczył nam jeden ZWIĄZEK przez dziesieciolecia narzucony...SOCJALISTYCZNYCH REPUBLIK RADZIECKICH- hehehe.
Pedalstwo na front afganski-pierwsza linia!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 12:08  
Cytuj
lesbijki sa fajne umiech

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 14:50  
Cytuj
Precz- na zawsze ,zwiazkom pedałów i innych dziwaków- wystarczył nam jeden ZWIĄZEK przez dziesieciolecia narzucony...SOCJALISTYCZNYCH REPUBLIK RADZIECKICH- hehehe.
Pedalstwo na front afganski-pierwsza linia!!



A możesz to uzasadnić? Bo takie emocjonalne wypowiedzi, nie poparte argumentami nie są brane pod uwagę. Ja mogę napisać precz z pracą od 7 rano! Precz z zimą! To nie są argumenty.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 16:10  
Cytuj
A CHODZILES NA LEKCJE HISTORII-II wojna swiatowa, agresja Hitlera na ZSRR- tam wlasnie na pierwszą linie frontu byli m.in. tacy !!! wysyłani.to przez analogie -pewnie koles napisal

 
 
 
 
~~Innyportal
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 16:54  
Cytuj
CYTAT

A możesz to uzasadnić? Bo takie emocjonalne wypowiedzi, nie poparte argumentami nie są brane pod uwagę. Ja mogę napisać precz z pracą od 7 rano! Precz z zimą! To nie są argumenty.


Argument jest taki że jak chcą sobie żyć to niech żyją ale nie zemną w mieście.

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 2 Sty 2008r. 18:13  
Cytuj
Argument jest taki że jak chcą sobie żyć to niech żyją ale nie zemną w mieście.


To nie jest argument, gdyż w czym jesteś lepszy od tych ludzi? Piszesz tak, jakbyś był lepszy? To może Ty się wyprowadź gdzie indziej?
Czekam na bardziej logiczne argumenty.

 
 
 
 
~~Inny
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 14:15  
Cytuj
Dupa sluzy do srania-ZAKAZ PEDAŁOWANIA!!

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 15:03  
Cytuj
Dupa sluzy do srania-ZAKAZ PEDAŁOWANIA!!


No i kolejny zerowy argument.
Sami widzicie, nie macie żadnych logicznych argumentów na poparcie swej tezy, mianowicie zakazu legalizacji takich związków. Wszystkie wypowiedzi są emocjonalne, bez dowodów. Mam nadzieję zatem, że i nasza Polska przestanie być w końcu zaściankiem Europy i dołączy również pod tym względem do krajów cywilizacji zachodniej.

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 15:19  
Cytuj
Bóg stworzył mężczyznę i kobiete ,aby mu słuzyla- nie stworzył drugiego chłopa, aby zaspokajał pierwszego.
Natomiast miecz zawsze lepiej jak jest w pochwie niż w kupie.Jeszcze coś-precz z pedalstwem!

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 15:58  
Cytuj
Bóg stworzył mężczyznę i kobiete ,aby mu słuzyla- nie stworzył drugiego chłopa, aby zaspokajał pierwszego.
Natomiast miecz zawsze lepiej jak jest w pochwie niż w kupie.Jeszcze coś-precz z pedalstwem!


No ale jeśli tacy ludzie istnieją, żyją, pracują i chcą być razem ze sobą, to czemu im utrudniać? W czym ich bycie razem, wraz z prawami, o które walczą, a więc to samo co małżeństwa, z wyjątkiem prawa do adopcji, ma przeszkadzać lub utrudniać w życiu heteroseksulanych par? Gdzie powstaje szkoda dla tzw. "normalnych" związków?

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 16:00  
Cytuj
I jeszcze dalej. A co z tymi, którzy nie wierzą w Boga i nie uznają zasad zawartych w nauczaniu Biblii czy Kościoła? A tez mają prawo do istnienia i życia w Polsce.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 17:01  
Cytuj
jedź do Holandi

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 18:05  
Cytuj
"rowery" moga sobie adoptowac tylko psa-kota, ew swinke morska- nigdy dziecka,szczegolnie płci meskiej, chociaż na żeńska ,bym sie zastanowił, czy przypadkiem nie pokazać im ,czym sie róznią.
To strach przed obowiązkiem wobec kobiety-rodziny , przed babską d...ą "wyprodukował" te części rowerowe.
Zero odpowiedzialności wobec narodu i ludzkiej populacji- to pasozyci! Kto ma na ich rente emeryture zapracować- moje- sasiada dzieci?- NIE zgadzam sie!!!!-nich to robią "ich dzieci"

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 18:45  
Cytuj
Zauważ, że te rowery też pracują i płacą podatki, z których Twoje bachory są leczone, uczone itd. Jakby pod tym kątem patrzyć i odejść od ubezpieczeń społecznych solidarnych, to "rowery" doskonale dadzą sobie radę, w przeciwieństwie do heteryków z gromadką dzieci. Jakbyś musiał płacić za wszystko w 100% to nie wychowałbyś tych dzieci, a tak z podatków, które też "rowery" płacą jakoś się żyje. Także kolejny argument nietrafiony. A populacja nie wyginie, bo po pierwsze przyszłością narodu nie jest królicze rozmnażanie się, a po drugie, liczba "rowerów" jest od wieków i na całym świecie stała i niezmienna. U zwierząt też, bo tam też to występuje.

 
 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 2 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 18:55  
Cytuj
czyżby w naszym mieście miałby sie odbyć wiec tzw.parada równości?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 21:44  
Cytuj
Po pierwsze nie bachory Tylko 'dzieci' a co ty ich tak bronisz? Może jesteś jednym z nich ?

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 22:40  
Cytuj
Po pierwsze nie bachory Tylko 'dzieci' a co ty ich tak bronisz? Może jesteś jednym z nich ?


Uchylam to pytanie. Nie ma związku z tematem.

 
 
 
 
~~nmkl
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 10:58  
Cytuj
Moim skromnym zdaniem związki partnerskie nie powinny być legalizowane w Polsce. Nie chodzi mi tu o religię czy równouprawnienia. Chodzi o zwykłe, ludzkie odruchy.
Natura ukształtowała nas tak, że do przetrwania gatunku potrzebny jest mężczyzna i kobieta. Zgodnie z prawem naturalnym związki homoseksualne nie mają prawa bytu. Zdarzają się również wyjątki. To są jednak skrajne przypadki i nie powinny one mieć aprobaty ogółu.
Jeżeli dopuścimy do takich sytuacji kolejne pokolenia, które będą na to wszystko patrzeć będą (patrząc i ucząc się) myśleć, że tak powinno być. Spowoduje to więcej takich skrajnych przypadków, co w konsekwencji doprowadzi do (przepraszam za wyrażenie) zpedałowienia gatunku a w konsekwencji do upadku.
Trochę to przydługawe i może "na wyrost" ale takie jest moje zdanie. Jeśli ktoś "kocha inaczej" niech to robi ale nie na moich oczach i oczach moich dzieci.
Jeśli chodzi o moje dzieci to sam na nie zarabiam i staram się ze wszystkich sił zapewniać godną opiekę i też sporo płacę podatków i składek. Mam nadzieję, że nigdy nie wykorzystam nawet 1% tych składek.

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »