NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Związki partnerskie, Geje i lesbijki
~~Dlaczego?
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Uchylam to pytanie. Nie ma związku z tematem.


MA i to bardzo duży ale odpowiedź jest jedna i każdy o tym wie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 12:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 13:45  
Cytuj
Co to jest prawo naturalne? Czy prawem naturalnym nie jest to, że wilk zjada zająca, a wilka niedźwiedź? Czy ludzie mają się porównywać do zwierząt? Mówisz o tym, że społeczeństwo się spedali bo będzie oglądać to na codzień. Czy sam, jako heteryk, możesz przespać się z facetem, nawet gdyby otaczała Cię nachalna reklama? Na pewno nie. Prawda jest taka, że takie osoby, związki w niczym nie przeszkadzają parom heteroseksualnym, a agresję i wrogość wobec nich można porównać do rasizmu, jaki się spotyka wobec czarnych, Żydów czy innych ras i narodowości. Tam także nikt nie potrafi podać uzasadnienia dlaczego nie chciałby obok siebie mieszkać właśnie z kimś takim. Może ktoś kiedyś powiedział jednak prawdę, że Polacy wyssali antysemityzm (niech to będzie w tym szerokim znaczeniu) z mlekiem matki i wszelkie inności traktują wrogo. Bo nawet tutaj wystarczy inaczej się ubierać, inaczej żyć, nawet jeśli się jest zwykłym heteroseksualnym facetem, to już otoczenie, sąsiedzi traktują cię jak dziwaka i skazują na ostracyzm. Albo nie przyjmuj księdza po kolędzie - to samo.
Problem jest zakorzeniony w naszej historii. Tylko nie wiadomo czemu tak jest, skoro inne narody Europy i nie tylko są inne. Dlaczego się mówi, że za granicą największym wrogiem Polaka jest drugi Polak? Najbardziej go wykorzysta i oszuka. To wszystko się sprowadza do jednego - jesteśmy zapatrzonym (niesłusznie) w siebie (cierpienie za miliony, Polska Chrystusem narodów) narodem, cwanym, uważamy, że to my mamy pouczać cały świat (chrystianizacja UE)i wszystko się kręci wokół nas. Tak nigdy nie było, nie jest i nie będzie. Dopóki tego nie zrozumiemy, nie otworzymy się na świat, na innych ludzi, dopóty będziemy cierpieć biedę a nasze dzieci będą tułać się po zmywakach świata, żeby zarobić na kromkę chleba.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 15:10  
Cytuj
mówiłem ci już jak ci sie tutaj nie podoba to jedź do Holandi. Tam będziesz mieć męża i będziesz mieć wszystko dobrze prosze pana

 
 
 
 
~~kólko od rowera
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 15:15  
Cytuj
pedale-przestan sie juz slinic-tu jak widac nikogo na dupe nie naciagniesz.

Ps Polacy to drugi narod wybrany, ale to dyskusja nie z tobą, przynajmniej dla mnie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 15:39  
Cytuj
pedale-przestan sie juz slinic-tu jak widac nikogo na dupe nie naciagniesz.

Ps Polacy to drugi narod wybrany, ale to dyskusja nie z tobą, przynajmniej dla mnie.


Idź do psychiatry i powiedz mu o tym. W Jarosławiu też sami wybrani leżą, tylko nikt ich nie może zrozumieć.
A tak poza tym, cieszy mnie fakt, że te wasze marniutkie wyzwiska nie są brane pod uwagę i ludzie, od których co nieco zależy w tym kraju i na świecie, inaczej myślą.

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 15:48  
Cytuj
mi tam takie zwiazki nie przeszkadzaja. jestem tylko przeciw adopcji dzieciakow przez homoseksualistów ze wzgledu na przyszlosc dzieciaka (chodzi mi dokladniej o to jak on bedzie traktowany przez nasze spoleczenstwo, dzieciak zawsze bedzie czuł sie "inny"). wiekszosc polakow to niestety rasisci i czasem nawet sami o tym nie wiedza.
homoseksualisci wedlug mnie powinni miec prawo do zycia normalnego, jesli chca legalizowac zwiazki niech to robia, tak jak pisalem wyzej, jestem tylko przeciw adopcji (i to tylko ze wzgledu na dzieciaka).

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
"Dziennik": Geje nie znajdą wspólnego języka z ludźmi Donalda Tuska. Jego ekipa mówi "nie" legalizacji małżeństw homoseksualnych. Coraz głośniej domagają się tego organizacje i środowiska gejowskie wspierane przez czującą w tym szansę na przełamanie ideowej martwoty lewicę.
- Rada Ministrów nie zajmowała się i nie będzie zajmować się tą sprawą. Rząd nie podejmie inicjatywy tych środowisk, które przesłały na ręce szefa rządu projekt ustawy w tej sprawie - powiedziała gazecie rzeczniczka rządu Agnieszka Liszka.


Wypowiedź rzeczniczki to pierwsza od powstania rządu tak twarda i oficjalna deklaracja przedstawiciela ekipy premiera Tuska w sprawie uznania przez państwo związków homoseksualnych, pisze "Dziennik". - To potwierdzenie konserwatywno-liberalnego, umiarkowanego w sprawach światopoglądowych przedwyborczego wizerunku PO. To wreszcie podjęcie propozycji posła PO Jarosława Gowina sprzed kilku tygodni, by rząd ogłosił, że "w sprawach światopoglądowych obecny kompromis jest dobry i warto chronić status quo".

Tej decyzji sprzyjają nastroje społeczne. Z kolejnych badań opinii społecznej wyraźnie bowiem wynika, że Polacy są w zdecydowanej większości konsekwentnie przeciwni radykalnym biegunom sporu ideologicznego.


i co ? I BARDZO DOBRZE STOP ROWERĄ

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 12:30  
Cytuj
To dopiero początek wojny. Będzie ona wygrana pod naciskiem UE. Mogę się założyć o wszystko. Jeśli nie teraz, to za 4 lata, gdy wybory wygra lewica w Polsce. A wygra na pewno, gdyż PiS się skończyło, PO ludzie będą rozczarowani i znowu wygra lewica, która wprowadzi związki partnerskie, Kartę Praw UE, wreszcie mądrze rozdzieli stosunek państwo- kościół. Jeszcze na to poczekamy, ale za 4 lata nastąpi umiechW 2010 będzie wybrany inny prezydent, także czas moherowej prawicy przejdzie do historii umiech

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 12:43  
Cytuj
osobiscie gdybym zobaczył dwoch pedałów trzymajacych sie za rączki i nie daj Boże liżących sie tu w miescie-to płytki chodnikowe zniknęły by w promieniu 5 m wokół mnie- NIC BARDZIEJ OBRZYDLIWEGO W ZYCIU ZOBACZYC NIE MOZNA, JAK... j.w.
Admin wywal ten wątek- bo pedalstwo nie ustąpi, a nawet kryptoreklama to reklama.
Zapomnij le...cos tam- komuna to juz nieboszczka- na zawsze!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 12:55  
Cytuj
A skąd wiesz, że płyty chodnikowe nie wylądowałyby na Twoich gnatach? Pedały też nie należą do ułomków.
A wracając do tematu. Komuna, owszem nieboszczka, ale ja mówię o lewicy, zachodnioeuropejskiej lewicy. W Polsce dopiero tworzą się jej zalążki. Komuny również nie popieram. U nas w Polsce występuje dziwny schemat myślowy lewica = komuna PZPR ; Bóg = kościół. A to nie jest prawda. Ludzie, nie myślcie schematami. A związki i tak będą, bo to trend światowy i Polska jest za mała, by się temu oprzeć. Są różne lobby, różne grupy nacisku, szantaże ekonomiczne itd. itp. To tylko kwestia czasu umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 15:05  
Cytuj
POPIERAM CR OSOBIŚCIE gdybym coś takiego zobaczył płytki znikneły by w promieniu 100metrów

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 15:19  
Cytuj
Jeśli popierasz. to może powinieneś mieszkać i żyć w dżungli, gdyż do cywilizacji XXI wiecznej nie dorosłeś. A w dom oświetlasz pochodniami?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Jeśli popierasz. to może powinieneś mieszkać i żyć w dżungli, gdyż do cywilizacji XXI wiecznej nie dorosłeś. A w dom oświetlasz pochodniami?


Żyje w Dżungli , oświetlenia nie mam

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 17:37  
Cytuj
leges jest gejem!!! buhaha wyp......j do HOLNADNI GEJU!!!smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 18:17  
Cytuj
a to co łączy Bladka i Siembiedę jak nazwaćumiech?

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 08:04  
Cytuj
leges jest gejem!!! buhaha wyp......j do HOLNADNI GEJU!!!


Wyp..ać to sobie możesz do Watykanu. Ja właśnie wróciłem z Chorzowa, gdzie spędziłem upojną noc w saunie ze śląskimi chłopami z kutasami po kolana, a taki chłop zaprawiony w kopalni, jakby cię jeden z drugim spotkał, to raczej sp..ał byś z drogi i nie pajacował. Teraz idę odpoczywać i odsypiać, a wy dewoci do kruchty, raz, dwa, raz, dwa, raz, dwa, bo dzwoneczki dzwonią umiech

PS. Dupa mnie nie boli, bo wbrew waszym malutkim móżdżkom, nie robię tego. Wystarczy mi zadowolenie się 30 cm sprzętem i maseczka ze spermy - bardzo odmładza umiech

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 11:07  
Cytuj
wiedzialem odpoczątku ze jestes gejem!buhaha a na sikac ci na morde?podnieca ci to?haha

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 13:50  
Cytuj
Czy bycie gejem to jakaś hańba? Czy umniejsza to moją rangę i stawia mnie niżej w hierarchii społecznej? Czy liżące się pary hetero po dyskotekach i festynach, a potem często lądujące w przydrożnych rowach, obrzygane, naćpane są w czymś lepsze ode mnie?

Możesz nasikać, ale najpierw musisz spełniać parametry. Nie zadaje się z byle kim, musi być prawdziwy okaz faceta z odpowiednim sprzętem i wyglądem.

 
 
 
 
~~zachwycony
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 16:08  
Cytuj
Leges wyjeżdża z brakiem chleba w wigilię a teraz z tym tematem, gdyż postanowił być, a może jest forpocztą, młodzieżówką, czy jak tam jeszcze zwał, bandy z Szynisis lub Millerem na przedzie. To se ne vrati, choćbyś nawet był leges. Kiełbasa wyborcza w takiej to oto postaci nam teraz rzucają. Brzydzę się, bo na odległość śmierdzi komuną. Jeśli już, to proszę o prawdziwą lewicę.

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 16:16  
Cytuj
Wiesz co? Komuna tak samo zwalczała nas, jak i wy byście chcieli. Dlatego, jak mogę komunę popierać, a tym bardziej lansować?
Prosisz o prawdziwą lewicę, to czemu podważasz moje posty? Przecież są lewicowe - nie komunistyczne.

 
 
 
 
~~zachwycony
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 16:25  
Cytuj
Interesuje mnie tylko demokracja, bez żadnych lewicowych zapędów. Lewica, prawica - to zawsze idzie w którąś mańkę. Chcemy być sobą. A jak to napisał "rencista od wybuchów" - moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się twoja wolność. I wszystko na ten temat.

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 16:30  
Cytuj
Pięknie to ująłeś i napisałeś umiech Dokładnie, o tym samym piszę od początku. Szanujmy się nawzajem i nie wkraczajmy we własne wolności i prawa. Widzisz, jakie epitety idą pod moim adresem? Każą mi wy..lać do Holandii. Chcą wyrywać płyty chodnikowe, niczym dzika, wściekła zwierzyna. Kto tu nie jest demokratyczny i nie szanuje wolności?

 
 
 
 
~~zachwycony
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 16:41  
Cytuj
Niech se żyją w związkach partnerskich, tylko, kogo oni wychowają, jak już postarają się o adopcję. Pochodzę z małej miejscowości, do której przybył ileś tam lat temu pedał. Tyle, ile on krzywd i dramatów ludziom a zwłaszcza młodym narobił! Skrzywił psychikę, zaraził chorobami wenerycznymi, rozpił, rozbił małżeństwa. On nie rozumiał demokracji. To o co ci chodzi to jest wpuszczanie konia trojańskiego do naszej rzeczywistości.

 
 
 
 
~~leges
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 17:13  
Cytuj
To, o czym napisałeś, świadczy o tamtym człowieku. Jeśli kogoś skrzywdził, świadomie zaraził, powinien ponieść konsekwencje karne. Nie powinno być świętych krów i zarówno mąż lejący żonę po głowie za "za słoną zupę" czy taki pedał krzywdzący ludzi powinni ponieść konsekwencje za swoje czyny.
Za adopcją także nie jestem i raczej nie sadze żeby wysuwano takie postulaty, chodzi jedynie o ułatwienia cywilno-prawne ludziom, którzy z jakichś powodów chcą być ze sobą. To samo niech dotyczy konkubinatów, a więc par kobieta- mężczyzna, którzy z różnych powodów nie chcą stawać na ślubnym kobiercu. O nic więcej nie chodzi.

 
 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2009r. 23:07  
Cytuj
Masz zastrzeżenia co do adopcji przez pary gejowskie? Jesteś "upośledzonym umysłowo homofobem"

Osoby, które sprzeciwiają się adopcji dzieci przez pary homoseksualne, są "upośledzonymi umysłowo homofobami" - oświadczyła rządowa agencja adopcyjna w Wielkiej Brytanii (British Association for Adoption and Fostering - BAAF). Rozpoczęła w ten sposób akcję faworyzowania związków jednopłciowych i deprecjonowania rodzin - głównie chrześcijańskich - starających się o adopcję.

Wydana przez Brytyjskie Stowarzyszenie Adopcji i Rodzicielstwa Zastępczego (BAAF) książeczka dla planujących adopcję lesbijek i gejów wywołała olbrzymi szok wśród polityków, stowarzyszeń działających na rzecz osób upośledzonych i grup na rzecz rodziny - informuje Christian Institute. Są w niej zawarte instrukcje dla związków homoseksualnych, by nie przejmowały się opinią społeczeństwa, gdyż dzieciom potrzeba przede wszystkim dobrych rodziców, nie zaś "upośledzonych umysłowo homofobów". Autorką broszury pt. "Różowy przewodnik po adopcji dla gejów i lesbijek" jest homoseksualna dziennikarka Nicol Hill. - W dzisiejszych czasach orientacja seksualna nie powinna mieć znaczenia. BAAF zachęca gejów i lesbijki, by rozważyli opcję adopcji - zaznacza David Holmes, dyrektor naczelny BAAF.

Tymczasem przeprowadzone w ubiegłym roku badania wykazują, że adopcji dzieci przez homoseksualistów sprzeciwia się od 40 do 50 proc. brytyjskiego społeczeństwa. Jednak organizacje adopcyjne, dbając o polityczną poprawność, marginalizują gotowe na przyjęcie dziecka tradycyjne małżeństwa chrześcijańskie - zauważa Christian Institute.

- Chrześcijanie i inni, którzy sprzeciwiają się adopcji przez pary homoseksualne, nie oczekują, że każdy będzie się z nimi zgadzał, ale organizacje takie jak BAAF powinny unikać tego typu języka - podkreśla Mike Judge z Christian Institute. Patricia Morgan, badaczka zagadnień związanych z adopcją dzieci przez pary homoseksualne i autorka książki pt. "Dzieci jako trofea?", określa takie działania jako "niezwykle obrzydliwe". - To jest haniebne, że ci ludzie nie chcą przedyskutować wszystkich "za" i "przeciw" homoadopcji. Organizacje te dopuszczają się nadużyć, gdyż nie wykazują zainteresowania dzieckiem - powiedziała.

Wprowadzenie w Wielkiej Brytanii regulacji dotyczących równości seksualnej (Sexual Orientation Regulations - SORs) rozpoczęło w tym kraju proces eliminacji katolickich ośrodków adopcyjnych, które sprzeciwiają się oddawaniu dzieci parom gejowskim. Od tego momentu zamknięto już kilka takich placówek. Ponadto jak wykazało przeprowadzone pod koniec 2007 roku dochodzenie, kilka świeckich ośrodków obawiających się oskarżenia o homofobię oddało do adopcji homoseksualnym pedofilom łącznie 19 chłopców. W Wielkiej Brytanii odnotowuje się także coraz więcej przypadków, kiedy katolickim rodzinom odmawia się adopcji. Powód: są za starzy, za grubi, należą do niższej klasy średniej lub też sprzeciwiają się adopcji dzieci przez homoseksualistów. Jeśli któryś z tych czynników zostanie spostrzeżony przez ośrodek adopcyjny, wówczas dziecko zostaje automatycznie przekazane parze homoseksualnej. Przytoczyć tu można chociażby niedawny przypadek, kiedy rodzonym dziadkom dwojga dzieci odmówiono prawa do opieki nad wnukami. Ośrodek adopcyjny stwierdził, że 46-letnia kobieta i 59-letni mężczyzna są zbyt starzy, aby zostać opiekunami. Ta sama instytucja zastrzegła, że jeżeli dziadkowie nie pozbędą się oporów wobec wychowywania ich wnuków przez homoseksualistów, nie będą mieli prawa do odwiedzin. Eunice i Owenowi Johnsonom, którzy byli rodzicami zastępczymi dwadzieściorga dzieci, ośrodek adopcyjny odebrał prawo do opieki, gdyż odmówili oni wyjaśniania swoim podopiecznym, jakoby związki osób tej samej płci były rzeczą normalną.zaklopotany


Czytając takie teksty i im podobne to stwierdzam, ze pomału świat się przemienia w jedną wielką Sodome i Gomorę! To woła o pomstę do Nieba.!

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »