NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Związki partnerskie, Geje i lesbijki
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 11:05  
Cytuj
No i o co się kłócicie? Każdy człowiek jest ważny i państwo musi zapewnić spokój socjalny. Jeśli każdy będzie spokojny o byt, to zniknie frustracja, zmniejszy się przestępczość.
A co do tematu. Ja jestem zdania, że dopóki nie wchodzimy w obszar wolności drugiego człowieka, to mi to nie przeszkadza. Jeśli ktoś się lubi w babskie ciuszki przebierać czy latać nago po ulicy, to niech lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 11:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 14:33  
Cytuj
I jeszcze informacja dla cioteczek, tak ochoczo popierających PO. POczytajcie, co wasz portal ma do powiedzenia na temat obłudy cudaków:

Jeśli należysz do mniejszości seksualnych i głosujesz na Platformę Obywatelską, to prawdopodobnie jesteś nosicielem HIV, pedofilem lub wyrodkiem po pestycydach. Taki obraz gejów wyłania się bowiem z zebranych przez użytkowników forum gejowo.pl wypowiedzi polityków tej partii, obejmujących lata 2003-2009. Warto im się przyjrzeć przed nadchodzącymi wyborami.

Platformą po gejach, czyli co o nas mówią politycy rządzącej partii

Platforma Obywatelska w najlepszym wypadku odmawia udziału w jakiejkolwiek debacie o prawach gejów i lesbijek, w najgorszym zaś podgrzewa nastroje homofobiczne w społeczeństwie, pogłębia stereotypy, sieje nienawiść oraz puszcza okno do zwolenników penalizacji homoseksualizmu. W praktyce postawy te wcale nie są skrajne.

Obecny porządek prawny, nieznający podmiotowości prawnej związków osób tej samej płci, jest tak represywny, że jego utrzymanie jest niewiele mniej okrutne, niż ustanawianie nowych kar i szykan za homoseksualizm. Jest to bowiem stan, w którym państwo, jak zobrazował to Sergiusz Wróblewski „zamienia się w bandziora, który z bejsbolem w postaci urzędu skarbowego ograbia gejów."(1), w czym uczestniczą pozostałe instytucje i urzędy państwowe, w tym sądy, policja, magistraty i ZUS.

W Europie PO jest partią skutecznie działającą na szkodę osób homoseksualnych jako hamulcowy integracji europejskiej. Pierwszą decyzją rządu PO było przyłączenie się Polski do protokołu brytyjskiego, wyłączającego stosowanie zapisów Karty Praw Podstawowych, w obawie przed wprowadzeniem związków partnerskich nad Wisłę tylnymi drzwiami. PO jest również przeciwna unijnej dyrektywie zakazującej dyskryminacji m.in. ze względu na orientację seksualną w dostępie do usług.(2)

PO przeciwna legalizacji związków jednopłciowych

Platforma Obywatelska od początku swojego istnienia sprzeciwiała się ustawie o związkach partnerskich. Podczas debaty prezydenckiej w 2005 roku Donald Tusk oświadczył: „Uważam, że homoseksualiści muszą mieć pełnię praw obywatelskich, nie może być żadnej formy ich dyskryminacji. Co nie znaczy równouprawnienia związków homoseksualnych. Na to mojej zgody nie będzie." Potwierdził to w listopadzie 2007 Janusz Palikot, zapowiadający, że „PO nie zgodzi się na legalizację związków homoseksualnych.” „Nie pójdziemy drogą liberalnej Hiszpanii. Platforma jest partią konserwatywno-liberalną." (3) - zaznaczył. Takie jest też stanowisko klubu parlamentarnego PO, wyłożone przez przewodniczącego Z. Chlebowskiego w marcu 2008 r: „Platforma Obywatelska nie jest za legalizacją związków homoseksualnych; dla Platformy rodzina to związek między kobietą i mężczyzną"(4).

PO, nie mając wielu argumentów przeciwko ustanowieniu prawnej instytucji związku partnerskiego, którą popiera większość społeczeństwa(5), nazywa związki takie małżeństwami i prowadzi przeciw nim krucjatę: „Na małżeństwa homoseksualne się nie zgodzę"(6) mówi minister Elżbieta Radziszewska, choć żadna organizacja gejowska ich nie postuluje, a Stefan Niesiołowski stwierdza: „Postulaty legalizacji ślubów lesbijek, legalizacji domów publicznych czy narkotyków, opodatkowania sutenerstwa ośmieszyłyby nas."(7) Co proponuje gejom i lesbijkom Tusk? To samo, co Kościół katolicki i PiS: „Szacunek i tolerancja dla osób, brak zgody na homoseksualne małżeństwa i adopcję dzieci."

Negowanie dyskryminacji osób LGBT

Osią homofobicznego dyskursu PO jest negowanie zjawiska dyskryminacji osób homoseksualnych. Według Hanny Grnkiewicz-Waltz nie ma potrzeby prawnej regulacji statusu par homoseksualnych: „Wydaje mi się, że w Polsce takie związki mogą się zabezpieczyć w formie cywilnej i te prawa są u nas dosyć silne." Solą w oku obecnej prezydent Warszawy są ewentualne nadużycia, których mogliby dopuszczać się geje: „Zdarzają się jednak przypadki, gdy związki partnerskie po ich zalegalizowaniu oszukują państwo, aby uzyskać jakieś korzyści materialne, gdy pobierają na przykład dodatki socjalne nie mieszkając nawet we wspólnym gospodarstwie domowym." (8)

Wtóruje jej minister Radziszewska: „Umowę cywilno-prawną może każdy zawrzeć z każdym; może upoważnić każdy do każdego; każdy może każdemu przepisać swój majątek."(9) W tym samym wywiadzie Radziszewska stwierdza, że związki partnerskie nie są tym, na czym tak naprawdę środowiskom homoseksualnym zależy. W marcu 2007 PO głosowała w PE przeciwko inicjatywie sporządzenia ekspertyzy na temat sytuacji praw człowieka w Polsce w kontekście respektowania praw homoseksualistów. Europosłanka z PO Barbara Kudrycka protestowała wtedy przeciwko „wydawaniu środków Parlamentu Europejskiego na badanie sytuacji, która nie ma miejsca, i o której wiemy jedynie z wypowiedzi medialnych."(10) Niesiołowski zaś pisał w maju tamtego roku: „W Polsce nie mamy do czynienia z jakąkolwiek dyskryminacją homoseksualistów ani kogokolwiek. Homoseksualiści okłamują społeczeństwo i domagają się przywilejów, a na to nie ma zgody.”(11)

PO przeciwna manifestacjom osób LGBT

W listopadzie 2005 roku związany z PO prezydent Poznania Ryszard Grobelny zakazał Marszu Równości. Nielegalne zgromadzenie zostało rozbite przez policję. Według jednego z założycieli PO, obecnie na politycznej banicji, Jana Rokity „tego typu demonstracje służą manifestacji tego, że jesteśmy ludźmi, którzy w taki, a nie inny sposób zaspokajają swoje potrzeby seksualne i na tym polega problem.”(12) Platforma Obywatelska nie życzyła sobie także obecności gejów i lesbijek na swojej manifestacji przeciwko rządowi Jarosława Kaczyńskiego w 2006 roku, a jej politycy nie szczędzili gejom cierpkich słów także w maju 2007 roku przed kolejną warszawską paradą. Jednymi z łagodniejszych były wypowiedzi Julii Pitery, która „nie widzi podstaw do demonstrowania odmienności seksualnej.”(13)

Platfoma o gejach: pedofile, chorzy na AIDS, wyrodki po pestycydach

Kim są według ludzi Platformy Obywatelskiej homoseksualiści? Według zmarłej już Wisły Surażskiej, kandydatki PO do Parlamentu Europejskiego z 2005 roku, istnieje zależność między homoseksualizmem a pedofilią: „Niektórzy geje, kręcąc się w okolicach publicznych toalet, odbywają tam od kilku do kilkunastu stosunków dziennie. Ich ofiarami są często młodzi chłopcy bez dachu nad głową, którzy w ten sposób zarabiają na życie. Związek między homoseksualizmem a prostytucją nieletnich i pedofilią jest wstydliwie przemilczany przez postępowe media i ośrodki akademickie. Jednak jest to związek realny, dobrze znany w środowiskach policyjnych, sądowych i lekarskich." (14)

Z czym jeszcze Platformie kojarzy się gej? Oczywiście z AIDS. Pełnomocnik rządu do spraw równego traktowania Elżbieta Radziszewska w marcu br. wpisała na stronie internetowej w zakres swoich obowiązków obietnicę interweniowania w przypadku wymagania od homoseksualnych aplikantów o pracę zaświadczenia o tym, że nie są nosicielami HIV!(15)

Przede wszystkim jednak, wg polityków PO homoseksualizm to zboczenie. „Homoseksualizm z pewnością jest rodzajem odchylenia od normy powszechnie rozumianej jako małżeństwo uświęcone tradycją i mające uzasadnienie biologiczne. Niczego nie zmienia fakt, że jest to odchylenie uwarunkowane genetycznie, gdyż tak uwarunkowana jest także pedofilia" pisał Niesiołowski w maju 2007 roku.(16) Ten pierwszoligowy polityk Platformy jest też odkrywcą przyczyny homoseksualizmu. Mają nią być... chemiczne zanieczyszczenia. W jego artykule zatytułowanym „Prowokacja” czytamy: „Ostatnio ukazało się opracowanie wykazujące, że zjawiska homoseksualizmu u ptaków są wywoływane między innymi dużym stężeniem zanieczyszczeń i pestycydów (...) Autorzy zarówno tego, jak również innych opracowań o tej tematyce sugerują, że prawidłowości dotyczące zwierząt odnoszące się zwłaszcza ssaków, mogą odnosić się również do ludzi."(17)

Platforma a restrykcje wobec osób LGBT

W PO nie brakuje ludzi, którzy poglądy Niesiołowskiego chcieliby przełożyć na literę prawa. W roku 2005 obecny poseł PO Wojciech Saługa domagał się „uniemożliwienia lub przynajmniej utrudnienia działalności organizacji promujących postawy homoseksualne". Opowiadał się też za zakazem parad gejowskich, które uznał za „szkodliwe dla rozwoju narodu."(18) Również do Senatu PO wprowadziła ludzi, którzy chcą zakazu „homoseksualnej propagandy." Jednym z nich jest Rafał Muchacki, który stwierdził w maju 2007 podczas obrad sejmowej komisji rodziny: „Chorobami są też pedofilia, masochizm, sadyzm, biseksualizm. W ustawie powinien być szerszy zapis, o zakazie propagowania nieprawidłowych zachowań seksualnych."(19)

***

Dziękujmy Platformie Obywatelskiej za to, że zajęta PR-em i przepychankami z bratnim PiS-em nie postuluje zamykania gejów w ośrodkach reedukacyjnych, choć najwyraźniej zdaniem większości jej członków tam jest nasze miejsce.

Życzmy sobie mądrych wyborów przy urnie 7 czerwca.

Dawid Szejnborn

http://gejowo.pl/index.php?&pid=2&a_id=980

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 14:55  
Cytuj
Moderatorze, jesteś tu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Moderatorze, jesteś tu?


A co, zabolała prawda? Będę wklejał i z lewa i z prawa, by obnażać cholerną obłudę cudaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 15:16  
Cytuj
Zamknij dupę, bo do ciebie nic nie pisałem. Czy ja odezwałem się do ciebie? Nie, chciałem sobie pogadać z modem, więc zamilcz głupcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
Zamknij dupę, bo do ciebie nic nie pisałem. Czy ja odezwałem się do ciebie? Nie, chciałem sobie pogadać z modem, więc zamilcz głupcze.


Obłudny i kłamliwy baranku, od tego są priwy, a nie w wątku się pisze. Cenzury się zachciewa? Na pohybel tej nowej komunie PO. Cieszy mnie, jak prawda boli, to się zaczynają epitety i ataki ad personam. Dobrze, dobrze. Informacja działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 15:27  
Cytuj
Pozwól, że wyprowadzę cię z błędu - ja nie wiem o czym ty ostatnio piszesz bo spoglądam tylko na pierwsze zdanie lub góra dwa, albo spojrzę na jakieś ze środka i resztę odpuszczam, więc jedyne co mnie może boleć to to, że epatujesz tutaj własną głupotą i jesteś z niej dumny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Pozwój, że wyprowadzę cię z błędu - nie wiem o czym ty ostatnio piszesz bo spoglądam tylko na pierwsze zdanie lub góra dwa i resztę odpuszczam, więc jedyne co mnie może boleć to to, że epatujesz tutaj własną głupotą i jesteś z niej dumny.


Jasne. Oczywiście, że tak jest. Nikt nic nie czyta, tylko każdy wszystko wie mlotek
To będę zatem jeszcze więcej tej "głupoty" pisał, tak żeby platfusom piana leciała.
Kochanieńki, mam znajomego psychologa, który nauczył mnie, kiedy i jak jest informacja odbierana. Czym jest podyktowana taka a nie inna odpowiedź itd. To, o czym piszemy, mówimy, to mały procent tego, co tak naprawdę myślimy, a tego nie da się zakryć dla oka i ucha wprawnego obserwatora umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Ja jestem zdania, że dopóki nie wchodzimy w obszar wolności drugiego człowieka, to mi to nie przeszkadza. Jeśli ktoś się lubi w babskie ciuszki przebierać czy latać nago po ulicy, to niech lata.

No i widzisz o to mi chodzi. Mi też to nie przeszkadza i pisałem o tym wiele postów wyżej. Przyznasz mi chyba jednak rację że poprzez manifestowanie swoich poglądów i obnoszenie się z nimi w jakiś sposób wchodzimy w ten obszar.
Zaraz mi powiesz że jest przecież wolność poglądów itd manifestacji i wyrażania swoich racji itp. To może taką małą manifestacje faszystowską zrobimy ? Co ? nie wolno ? a dlaczego ? ....... ?

To samo tyczy się dzieci. Tylko proszę nie przytaczaj mi tu przykładu że dziecko może i faszysta adoptować itd. Jest jakiś ułamek szans na to że tak się stanie. Jednak odpowiednie urzędy mają nad tym kontrolę i dzieci nie są tak "rozdawane" hop siup byle komu kto się zgłosi. Na szczęście !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
No i widzisz o to mi chodzi. Mi też to nie przeszkadza i pisałem o tym wiele postów wyżej. Przyznasz mi chyba jednak rację że poprzez manifestowanie swoich poglądów i obnoszenie się z nimi w jakiś sposób wchodzimy w ten obszar.
Zaraz mi powiesz że jest przecież wolność poglądów itd manifestacji i wyrażania swoich racji itp. To może taką małą manifestacje faszystowską zrobimy ? Co ? nie wolno ? a dlaczego ? ....... ?

To samo tyczy się dzieci. Tylko proszę nie przytaczaj mi tu przykładu że dziecko może i faszysta adoptować itd. Jest jakiś ułamek szans na to że tak się stanie. Jednak odpowiednie urzędy mają nad tym kontrolę i dzieci nie są tak "rozdawane" hop siup byle komu kto się zgłosi. Na szczęście !


Nie do końca, bo zaraz przeciwnicy z drugiej strony powiedzieliby, że np. procesje religijne wkraczają w ich wolność i też należy zakazać. Faszyzm czy inne podobne rzeczy mogą nawoływać do niszczenia innych ludzi, a to już realnie wkracza w wolność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 02:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Na początku pozwól że Cię wyśmieję !!!
HAHAHAA HAHAHA HAHAA !!!
Słuchaj dziecię neostrady, wikipedia nie jest żadnym wyznacznikiem wiedzy i jeżeli ty bazujesz na tym portalu to szczerze Ci współczuję. Poczytaj kto to była psyche bo jak zobaczyłem to porównanie mało z krzesła nie spadłem. Psychika - psyche - dusza :] o lol smiech2 Wykazałeś się, na prawdę. Na pójście do szkoły nie jest jeszcze za późno.


Pozwalam i proszę o pozwolenie na dalszą wiwisekcję Twojej głupoty. Dziękuję. Biorę się do pracy. Oczywiście beż urazy. Robię to dla Twojego dobra ,ale bardziej z chęci ratowania innych ludzi, którzy mogą symptomy własnej głupoty; nie zdiagnozowanej przez samych siebie; dostrzec na Twoim przykładzie, który diagnozuje i jego objawy jasno wykładam, choć wielkich nadziei sobie nie robię, że wielu uratuję.

"Wyznacznik wiedzy" . Co to ma znaczyć? Może to , że elektroniczna encyklopedia wyznacza kierunki badań i paradygmat współczesnej nauki albo to ,że kto czyta Wikipedię ma prawdziwą wiedzę, którą wyznacza Wikipedia. Jeśli ktoś nie jest bardzo głupi to powie , że Wikipedia jest encyklopedią mało wiarygodną, ponieważ jest redagowana przez internautów i z tego powodu nie można mieć do niej zaufania. Ktoś kto jest w miarę głupi , poda przykłady błędnych definicji i na tej podstawie będzie dyskredytował całość,a koś kto jest normalny porówna definicje z Wikipedii z innymi definicjami w nich zawartymi i wtedy się wypowie.Ale jeśli jest na to za głupi to znajdzie takie porównanie zrobione przez kogoś innego ,i się na nie powoła. Ale żeby tego dokonać trzeba mieć w sobie cechę pracowitości i nie być bardzo głupim.

Kto to była psyche? Sam chciałbym wiedzieć. Może jakaś prostytutka lub zakonnica. Piękne imię . Ludzie głupi nie wiedz, że psyche to nie osoba lecz pojęcie odnoszące się zjawisk mentalnych człowieka.

Kogo ogarnia śmiech kiedy w definicji podaje się różne określenia tego samego fenomenu? Tylko głupka ,i to trzeba dodać , głupka o proweniencji religijnej.

Przytoczyłem definicję psyche akurat tą ,dlatego , że była najprostsza i na potrzeby Twojej głupoty wystarczającą, aby pokazać związek między psyche uczniów a edukacja., szkoła ma wpływ na kształtowanie się osobowości uczniów.Gdyby tak nie było to edukacja nikt nie zawracał by sobie głowy. Zwłaszcza ludzie , którzy mają władzę w państwie, kościoły , sekty , organizacje pozarządowe. Nauczyciele mieli by status społeczny co najwyżej treserów zwierząt. Nikt nie rodzi się Arystotelesem.

Twój przypadek pokazuje , że pieniądze podatników zostały zmarnowane, lepiej było je wydana na pokaz sztucznych ogni.


CYTAT

A powiedz mi skąd Ty możesz wiedzieć jaki jest system kształcenia skoro do szkoły nie chodziłeś ? Deczko sam zabrnąłeś w ślepy zaułek z tymi Twoimi wymyślonymi historyjkami trollku i napinaczku je


Wiedza jest obecnie rozpowszechniona a dostęp do niej prawie bezpłatny. Na pewno masz dosyć mgliste pojecie o istnieniu książek i bibliotek , w których są one dostępne nieodpłatnie. Internet itp.
CYTAT

Leniwy trochę, ale głupi w żadnym przypadku :]


W tym na pewno, Twoje posty nie dają żadnej podstawy aby twierdzić, że głupota nie jest twoją cechą. Nie twierdzę , że jesteś na głupotę zakazany do końca swoich dni.Może jesteś do uratowania i może można z głupot Cię wyprowadzić. Ale zadanie nie jest łatwe, powiem więcej, jest bardzo trudne, ponieważ najwięcej zależy od Ciebie.
CYTAT


Właśnie o to mi chodzi, co to za przykład i autorytet który nie wytrzymuje ciśnienia ? Żaden ! Inteligentny i odkrywczy był, nie przeczę. Przysłużył się ? No tak przysłużył. Nie czyni go to jednak wzorem do naśladowania.


W takim razie za autorytet weź sobie kamień lub wirusa grypy.
CYTAT

Od kiedy to w genach przekazuje się takie czynniki ? W memach owszem. Ale skąd Ty możesz wiedzieć co to są memy skoro wikipedia to jedyne źródło Twojej wiedzy. Zajrzyj tam a na pewno poznasz to pojęcie w jego całej okazałości. o lol ! smiech2


Artykuł na temat mnemu jest w Wikipedii. Głupek wyciąga wnioski w następujący sposób. Skoro odwołano się do jednego źródła - w poście (sic!) to jednoznacznie z tego wynika, że to jedyne źródło wiedzy , z którego się korzysta. I dlaczego ma to być dyskredytujące?
CYTAT


Na wszystko co nas otacza każdy ma niezauważalny i niewyobrażalny wpływ.


Cały czas to powtarzam wszystkim, że mój wielki, niezauważalny wpływ powinien być w końcu doceniony i nagrodzony. Jest bardzo wielki ponieważ jest niezauważalny dlatego powinienem zostać zauważalnie g ratyfikowany. Ale głupki mówią mi, że zostanę nagrodzony niezauważalnie. To działa tylko w religii.
CYTAT


Wyróżnianie kogoś mniej lub bardziej jest bezsensowne. Czy osobnik pracujący fizycznie ma mniejszy wpływ na kształtowanie świata niż jakiś odkrywca ? Przeanalizuj to sobie - najlepiej na wikipedii :] Bo w szkole do "analiz" pewnie nie doszedłeś.


Ma bardzo wielki wpływ, gdyby inne osoby niż fizyczne nie pojawiły się w toku ewolucji, zdolne do używania rozumu na poziomie abstrakcji, to ludzkość do dnia dzisiejszego siedziałby w jaskiniach.

CYTAT

ps. zastanów się kiedyś w wolnej chwili czy chciałbyś aby Twoje dzieci były wychowywane przez parę homoseksualistów (obojętnie jakiej płci) którzy byli by intelektualistami i wysoce postawionymi obywatelami czy w zwykłej normalnej średnio zamożnej i wykształconej, (heteroseksualnej) rodzinie.


Gdybym chciał się pozbyć swoich dzieciaków to ostatnia rzeczą jaką bym rozważał to ich dalszy los., Ale, żeby było bardziej sentymentalnie jak w głupiej noweli to oddał bym je parze , która nie jest intelektualna, ponieważ ostatnią rzeczą jaka zaprzątałby ich uwagę i umysł to są ich bachory.

CYTAT

ps2. przepraszam że Cię wyśmiałem inie chciał bym żebyś czuł do mnnie jakiś uraz, ale to o czym piszesz i jak to piszesz na prawdę rozbawiło mnie do łez aż mi ręce opadły.


Liczę na wzajemność
CYTAT

ps3. leniwy może i jestem ale nie głupi


Nie jesteś leniwy i głupi. Jesteś tylko głupi i leniwy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 03:10  
Cytuj
powinno być

Gdybym chciał się pozbyć swoich dzieciaków to ostatnia rzeczą jaką bym rozważał to ich dalszy los., Ale, żeby było bardziej sentymentalnie jak w głupiej noweli to oddał bym je parze , która nie jest intelektualna, ponieważ para intelektualistów zaprzątałaby swój umysł dzieciakami w ostatniej kolejności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2009r. 09:20  
Cytuj
natura nie da się oszukać uśmiech psy geje?



A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2009r. 00:27  
Cytuj
hehe, ale swoja droga pomyslcie sobie jakie musialyby byc jaja przy rozwodach z takich zwiazkow smiech2smiech2smiech2

Ja uwazam, ze legalizacja konkubinatu i zwiazkow partnerskich powinna nastapic. W koncu to nie sredniowiecze, czasy sie zmieniaja, wiec pora sie wybic z przykoscielnej kruchty.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2009r. 19:26  
Cytuj
Wymogły uznanie za mężczyzn


Dwie Australijki, które uważają się za mężczyzn, wygrały prawne uznanie swojej "męskości", mimo że posiadają żeńskie narządy rozrodcze. Premier stanu Queensland Anna Bligh już forsuje projekt ustawy, która zezwoli na to, aby kobiety mogły rodzić dzieci homoseksualistom.

Kobiety dobrowolnie poddały się zabiegowi mastektomii, czyli amputacji piersi (stosowany jest on zwykle u chorych na nowotwór piersi) i przyjmowały testosteron. Następnie przekonywały, że nawet jeśli wciąż mają żeńskie narządy rozrodcze, to ich zewnętrzne zachowanie i hormony sprawiają, że są mężczyznami.
Mówią o sobie "transgenderzy". W 2008 r. ubiegały się o uznanie, że są mężczyznami w Urzędzie Zmiany Płci w Zachodniej Australii, jednak ten odmówił, biorąc pod uwagę racjonalną przesłankę, że skoro mają żeńskie organy rozrodcze, to są kobietami.
Według ustawy dotyczącej zmiany płci, zmiana taka zostanie uznana, jeśli osoba "wierzy, że prawdziwą płcią jest ta, którą sobie obrała" oraz "prowadzi styl życia tej płci i posiada cechy dla niej charakterystyczne". Sąd apelacyjny uznał, że skoro w ustawie nie ma wzmianki o zabiegu zmiany narządów rozrodczych, to dwie kobiety śmiało mogą zostać uznane za mężczyzn.
To nie pierwszy raz, kiedy australijski sąd orzekł, że oznaki fizyczne niewiele mają wspólnego z płcią człowieka. W 2001 r. sąd rodzinny rozstrzygnął, że kobieta, która przeszła operację, by wyglądać jak mężczyzna, może... poślubić inną kobietę. Sprawa ta była precedensem przeważającym w wielu sprawach na rzecz wymysłu, że płeć nie jest kwestią fizyczną, ale psychiczną - podkreśla LifeSiteNews.
Tymczasem w stanie Queensland premier Anna Bligh z australijskiej Partii Pracy chce umożliwić homoseksualistom wychowywanie dzieci, które za darmo urodzi im "surogatka altruistka". Jej projekt przewiduje, że jeśli dwie kobiety zdecydują się mieć dziecko, to obie będą wpisane do metryki urodzenia. - Uważamy, że każdy bez względu na swoją płeć czy orientację seksualną ma prawo do bycia rodzicem - powiedziała Bligh. - Chcemy zapewnić każdemu dziecku prawną ochronę, a także jasny status prawny jego rodzicom - dodał prokurator generalny Cameron Dick. Bligh zaznaczyła, że propozycja może być dla niektórych "moralnym dylematem", ale wszelkie obiekcje powinny zostać odłożone na bok, gdyż najważniejsze są "potrzeby dziecka".
WK

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 08:44  
Cytuj
Zoofilia jest OK. Tak Zapatero wychowuje młodych obywateli


W sporze o zajęcia z wychowania obywatelskiego dla dzieci, który od miesięcy toczą rodzice z hiszpańskim rządem, czarę goryczy przelała wiadomość z jednej ze szkół w Kordobie. Trzecioklasistów zachęca się tam do kontaktów seksualnych ze zwierzętami.

- Natura obdarzyła nas miłością seksualną, dzięki której możemy podejmować kontakty seksualne z dziewczyną, chłopcem a nawet zwierzęciem – takie „nauki” można znaleźć w materiałach edukacyjnych dla uczniów klas trzecich w andaluzyjskiej Kordobie. Poinformowała o tym hiszpańska organizacja Profesionales por la Ética.

Od wielu miesięcy bowiem przeciw programowi wychowania obywatelskiego protestują rodzice, wspierani przez tamtejszy episkopat. Uważają oni, że w rządowym projekcie przemycono ideologiczne klauzule umozliwiające indoktrynację dzieci. Ich zdaniem, jest on krytyczny wobec norm etycznych oraz moralności, zamiast tego propaguje homoseksualizm i rozwiązłość. W dodatku program jest realizowany pod przymusem.

W regionie Kastylia-Leon około 500 uczniów zostało zwolnionych z udziału w kursie ze względu na sprzeciw sumienia. Setki innych dzieci w Madrycie i Walencji oczekuje na orzeczenia sądów w tej sprawie.

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »