NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Ktore najlepsze jest przedszkole w Stalowej Woli??????,
~~dorota
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 09:10  
Cytuj
Chcę zapisać dziecko do 4 latków czy mozecie doradzic pzredszkole?????????jezyk

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 09:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~ada
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 09:58  
Cytuj
Przedszkole nr 10 koło szkoły 10 jest bardzo fajneumiech
polecam

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 10:51  
Cytuj
Zanim się dowiesz, które najlepsze to juz miejsc zabraknie - bierz co jest!

 
 
 
 
~~dario
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 11:32  
Cytuj
Zdecydowanie przedszkole nr10.Panie są super.Tylko tam zawsze brakuje miejsc,trzeba sie spieszyć

 
 
 
 
~~mamusia
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 13:14  
Cytuj
Bezapelacyjnie polecam Przedszkole nr 5 i najukochańszą panią przedszkolankę Annę Krasnowską, którą moje dzieci(prawie dorosłe) wspominają codzień.umiech

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 13:40  
Cytuj
Hmm najlepszym Przedszkolem pod względem wyposażenia placówki w sprzęt dydaktyczny jak i wykwalifikowaną kadrę nauczycielską jest Przedszkole nr 4. Jest to pierwsze ekologiczne przedszkole w mieście. Sąsiedztwo lasu, Przedszkolny ogród botaniczny, zdala od zgiełku i szumu miasta pozwala dzieciom obcować z naturą. Naprawde polecam. Chodzą tam już dzieci dwóch moich znajomych i sam też tam byłem.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 14:14  
Cytuj
to tam nauczyles sie latac?

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 15:54  
Cytuj
Do Mamusi...... Z tego co wiem Pani Ania to młoda osoba i raczej nie mogła wychowywać "prawie dorosłych" dzieci. No chyba, ze zaczęła pracować będąc w podstawówce. Nazwisko to ma też od niedawna, więc mamusiu nie wiem czemu ma służyć Twoja wypowiedź. Pozdrawiam rozwadowskie przedszkole nr 5.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 18:38  
Cytuj
Też polecam przedszkole nr 10 ,jest tam wykwalifikowany personel i jest bardzo dobrze wyposażony. Poprostu wzorcowe

 
 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 2 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2008r. 18:59  
Cytuj
a ja polecam przedszkole nr 6goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mamusia
ff
Wysłany: 4 Sty 2008r. 07:10  
Cytuj
do ani
Napisałam "prawie dorosłe" dzieci czyli chodziło konkretnie o młodzież w wieku licealnym....Należy trochę ruszyć główką....i ewentualnie coś policzyć......
Tak się składa, że wiem co się dzieje w Waszym przedszkolu, bo moje sąsiadki wciąż posyłają tam dzieci. Oczywiście to nie zmienia mojego zdania że i tak jesteście najlepszym przedszkolem w mieście, zwłaszcza Pani Ania K. Powodzenia w Nowym Roku.

 
 
 
 
~~1
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 12:03  
Cytuj
w naszym mieście będzie budowane jeszcze jedno przeczkole, na miejscu nie istniejącego koło "Ronda"

 
 
 
 
~~Tania
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 10:56  
Cytuj
Byc może przedszkole nr 10 jest teraz godne polecenia , po odejściu na "zasłużoną" emeryturę niektórych pań.Miałam tam dziecko , mam złe wspomnienia.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 12:27  
Cytuj
Ty, ~1 - już sobie zarezerwowałeś (-aś) miejsce w tym "przeczkolu"? - Co za matoł zdziwiony

 
 
 
 
~~*
ff
Wysłany: 10 Sty 2008r. 14:21  
Cytuj
Co za język inteligencie(ko)?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Sty 2008r. 15:05  
Cytuj
Widocznie nie uczyła go Pani K.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Sty 2008r. 15:05  
Cytuj
Widocznie nie uczyła go Pani K.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »