NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Blokersi Stalowa Wola,
~~pif-paf
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 22:47  
Cytuj
przyszła zima, blokersi nie maja gdzie siedziec (na polu zimno) to przesiaduja na klatkach schodowych i halasuja pija, sikaja, sluchaja mmuzyki, czy policja nie powinna robic jakis czestszych patroli po osiedlach i klatkach? Co robic z blokersami? Policja organizuje tyle akcji... Trzezwy poranek, Akcja Znicz, itp.. to moze akcja blokers tez sie przyjmie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 22:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~dzielnicowy
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 23:06  
Cytuj
Sam przeprowadź akcję dywersyjną. Kup 10 szt. "śmierdzących bomb"
http://www.alleg(...)zka.html
i atakuj szkodniki. Cała klatka będzie cierpieć przez kilka dni, ale może to zapewni spokój na parę tygodni. ;)

 
 
 
 
~~pif-paf
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 23:10  
Cytuj
to jest powazny temat, i prosze nie robienie sobie z niego jaj

 
 
 
 
~~Normalny-facet
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 23:26  
Cytuj
sikają Ci w klatce ? ciekawe, to raczej menele a nie "blokersi" sam swojego czasu siedziałem z chłopakami na ławkach/klatkach i nigdy nie szczaliśmy w klatce, czasami piwo i rozmowy, tyle.

 
 
 
 
~~hmmm
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 14:55  
Cytuj
trzeba walczyć z gówniarstwem

 
 
 
 
~~sibi
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 17:58  
Cytuj
Widać że niektórzy są tu jak ORMO. Co mozna robic w takim smutnym jak dupa miescie ??

 
 
 
 
~~Ha Ha
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 18:01  
Cytuj
Jezeli widzisz ich w klatce, to wez ze sobą śpiewnik z nutą dla starszych i zapropoonuj wspolne spiewanie, pamiętaj aby niemiłosiernie fałszować!!! Po 2 takich zabiegach będą mieli Cię dość i przeniosą się do innej klatki. Ewentualnie sąsiedzka solidarność i kawałek węża od pralki , pociemacku "wypraszajcie" ich z klatki!nie wiem

 
 
 
 
~~hmm
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 19:43  
Cytuj
jak chce sie chlać bic, pic, hasłasowac to sie idzie do knajpy a nie na klatke, !!!

 
 
 
 
~~pała izimna wod
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 19:52  
Cytuj
Jakiej sensownej odpowiedzi oczekujesz skoro wiekszość z forumowiczów to owe obszczymuru,bądz ich rodzice,dla ktorych dzieci są wiecznie swiete.

 
 
 
 
~~ehh
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 19:57  
Cytuj
no wlasnie, zimna przyszla i siedza w klatkach , najgorzej maja Ci na parterze, Dobry pomysl z ta akcja "BLOKERSI", moze niech sie policja zainteresuje? Na pewno czyta to rzecznik policji, a jak nie to wyslijcie mu linka

 
 
 
 
~~Ha HA
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:07  
Cytuj
Pała i zimna wod jesteś obszczymurem smiech2

Sensownej wypowiedzi a co mozna mu doradzic - jedynie jak głosno się zachowuja to dzwonic na policje, ewentualnie samemu próbowac porozmawiać . Jezeli blokersiumiech posłuchają i opuszczą jedną klatke to gdzie pojdą - do następnej!!!

 
 
 
 
~~pała izimna wod
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Pała i zimna wod jesteś obszczymurem smiech2

Sensownej wypowiedzi a co mozna mu doradzic - jedynie jak głosno się zachowuja to dzwonic na policje, ewentualnie samemu próbowac porozmawiać . Jezeli blokersiumiech posłuchają i opuszczą jedną klatke to gdzie pojdą - do następnej!!!
To nie pi....l o spiewaniu. Jak potrafisz powaznie podjąć temat i coś poradzić to to zrób!!!!!!Blazenada owszem , ale nie zawsze czasem trzeba trochę powagi.

 
 
 
 
~~Ha Ha
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:13  
Cytuj
Jakoś w Twojej wypowiedzi nie znalazłem tej powagi!

 
 
 
 
~~pała izimna wod
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:16  
Cytuj
Bo przyznaję się, że nie mam pomysłu jak pomóc,prócz policji oczywiście.Pozostaje jedynie złość na takie zachowania.NIESTETY

 
 
 
 
~~Ha Ha
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:22  
Cytuj
Aby rozwiazać problem trzeba go odczuć!

Dla autora tematu, blokersi jak ich nazwałeś to mlodzi chłopcy którzy pewnie nie pracują i mają sporo wolnego czasu, aze kasy zbytnoi nie ma to nigdzie nie pojdą. Więc jezeli trafisz na rozumnych i zwrócisz im uwage ze jest zagłosno itp to pomore ale na chwile, a jak trafisz na chama to za zwrócenie uwagi mozesz oczekiwać nagrody na samochodzie , przy drzwiach w piwnicy itd. Jedynym skutecznym rozwiazaniem jerzeli blokersi są za głosno są kontrole policji ! Niestety ale taka jest prawda, ewentualnie miejsca pracy umiech

 
 
 
 
~~pała izimna wod
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:33  
Cytuj
Masz rację, ale sądzę i wiem z autopsji,że sama praca problemu nie zalatwi.Znam takich co pracują a nie wyrośli z tego typu zachowań.Nie mierzę wszystkich jedną miarą, ale dziś należy byc ostrorznym, szczególnie gdy sie zwraca uwagę w nocy często nietrzeźwym.

 
 
 
 
~~Mavko
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:40  
Cytuj
Sam mieszkam na parterze i wiem co to znaczy jak ktos siedzi u mnie w klatce , ale jezeli masz taki problem to sprobuj porozmawiac normalnie , jesli sa w miare normalni to zrozumieja. Wiem co mowie bo sam siedze niekiedy u kogos w klatce i nieraz nam ktos uwage zwracał to poprostu odchodzilismy .

 
 
 
 
~~pif-paf
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:41  
Cytuj
dlatego prosze Policje o akcje "Blokersi"

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 20:46  
Cytuj
No i koło się zamyka.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~blokers
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:14  
Cytuj
nie nasza wina ze stalowa to dziura. co mamy robic chodzic po miescie i niszczyc, krasc itp ??? to zostawmy na weekend, jezeli wam przeszkadza to powiedz pojdziemy na inna miejscowke a nie po policje dzwonisz ktora dupy i tak nie ruszy. Wiem ze chamsko slychac jak ktos siedzi w klatce ale takie hu.jo.we jest zycie juz.nie wiem

 
 
 
 
~~one two grzyb
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:19  
Cytuj
zawsze możecie sobie znaleźć jakieś zajęcie kurwy jedne! możesz iść na boks, wpierdalać koks czy iść okraść kiosk, ale spierdalaj z mojej klatki leszczyku barowy bo Ci przetne szyje i nasikam do głowy!

 
 
 
 
~~blokers
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:21  
Cytuj
nie martw sie odwiedzimy dzisiaj twoja klatke !

 
 
 
 
~~ciamajda
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:24  
Cytuj
nie podoba sie sonsiadom? nikt wam nie karze suchac odglosuw z klatki!

 
 
 
 
~~anty-bloker
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:25  
Cytuj
idzcie na jakas terapie zajeciowa, dlaczego nie mozecie sie spotykac u siebie w mieszkaniach? tylko drzec jape na cala klatke? mozecie isc do domu kultury na jakies zajecia, (np. bilarda), pomoc w organizacji WOSP, jakies terapie zajeciowe, a nie drzec sie po klatkach,

 
 
 
 
~~Ha Ha
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:26  
Cytuj
Blokers wszystko jasne, powiem tak mi nie przeszkadza ktoś jak siedzi w klatce, ale sytuacje ze siedzą małolaci pala faje , a przy jednej fajce jest 20-30 splunięć * 5 palaczy wychodzi syf w klatce. Wiem ze a małolata nie ma duzego wyboru co do miejscówki spotkania, ale moze warto pomyslec o przyszłości sport, jezyki obce, nauka gry na instrumentach muz ??? Moze zaowocuje to w przyszłości, bo stanie w klatkach to strata czasu !

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »