NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Blokersi Stalowa Wola,
~~syn swojego ojc
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
idzcie na jakas terapie zajeciowa, dlaczego nie mozecie sie spotykac u siebie w mieszkaniach? tylko drzec jape na cala klatke? mozecie isc do domu kultury na jakies zajecia, (np. bilarda), pomoc w organizacji WOSP, jakies terapie zajeciowe, a nie drzec sie po klatkach,


taa... wyslij takiego na zbiorke wosp to hajs zajebie a pusze odda na zlom... bilard? a postawisz im?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~Ha Ha
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:30  
Cytuj
Blokers jeszcze mozecie oprac ryja takiej osobie jak one two grzyb - pewnie nie tylko ja tak mysleumiech

 
 
 
 
~~blokers
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:33  
Cytuj
"Ha Ha" zgadzam sie z toba ze syf zostawiaj niektorzy, sam siedzie czasem w klatce ale staram sie nie robic syfu bo wiem ze jeszcze moge do niej wrocic, jezeli chodzi o sporty itp to uprawiam i nie marnuje calego czasu umiech ale stalowa wola jeszcze raz powtorze to dziura jebana !

 
 
 
 
~~Ha Ha
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:35  
Cytuj
Blokers to moze wspólna akcja . Powiedzmy ze łapiemy one two grzyb i robimy mu małą przekope ?

 
 
 
 
~~blokers
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:38  
Cytuj
"Ha Ha" nie ma sprawy, i to moze nie byc trudne bo wiem chyba co to za ziomek

 
 
 
 
~~anty-bloker
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:41  
Cytuj
bloker robcie co chcecie tylko nie siedzcie na klatkach bo to naprawde przeszkadza:/

 
 
 
 
~~juz nie one two
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:44  
Cytuj
to gdzie mamy siedzieć? pizdzi jak w kieleckim to nie bedziemy sie szlajac chuj wie gdzie... prawda jest taka ze nie ma gdzie pojsc, co pojde do 8 bez hajsu? jakby byl snieg to bysmy przynajmniej mogli po oknach porzucac a tak to musimy waz przeszkadzac w klatce... chyba ze znajdziesz nam lepsze miejsce - z checia wyslucham Twojej propozycji

 
 
 
 
~~anty-bloker
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:47  
Cytuj
ja wiem ze jest zimno, wszystko bylo by ok gdybyscie cicho siedzieli nie zaczepiali ludzi i rozwalali drzwi od piwnic. A wy lejecie , pijecie, niedlugo to i srac bedziecie ludziom na wycieraczkach. Jak ja nie mam kasy to siedze na dupie w domu!! A spotykajcie sie w Tesco tam macie cieplo. Albo u siebie w domach.

 
 
 
 
~~blokers
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:48  
Cytuj
nie no rozumiem wasze uwagi ale nie mozemy nic na to poradzic
wiadomo ze i my kiedys bedziem musieli cierpiec przez tzw blokers ale nic na to nie poradze ja przynajmniej bede zwracal uwage chlopakow bo na policje nie ma sensu dzownic i robic chale, tak samo wy mozecie wyjsc i zwroci uwage. Zaloze sie ze lepsze to bedzie rozwiazanie niz pisanie na forum lub dzwonienie po policje. jezeli ty zyjesz w zgodzie z malodzieza to i oni beda ciebie szanowac, to dotyczy sie wszystkich i wiem co mowie

 
 
 
 
~~live
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:49  
Cytuj
Ciekawe gdzie jest moderator?????zaklopotany

 
 
 
 
~~anty-bloker
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:50  
Cytuj
ja raz probowalem gadac z mlodzieza, to jescze jakies glupie gesty w moja strone, Zreszta wiadomo jak sie z pijanymi gada!! Naprawde znajdzcie sobie inne miejsce do przesiadowek, Juz wole zebyscie sie zamkneli w piwnicy i tam urzedowali niz na klatkach schodowych.

 
 
 
 
~~blokers
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 21:53  
Cytuj
anty bloker z piwnicami masz swieta prawde !!!!!!!!! a co do pijanej mlodziezy to ci powiem ze udzielaja sie tylko zawsze najwieksze leszcze smiech2 ale tak juz jest od zawsze. Dobra temat juz do zamkniecia nic nowego nie wprowadzicie a gdybac sobie mozna i tak bedziemy siedziec pewnie w klatkach smiech2
trzymajcie sie sasiedzi smiech2

 
 
 
 
~~Ha Ha
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 22:46  
Cytuj
Powinien się znaleść taki co nie da ryby tylko wędke! Prawda ? To ja wam podsune pomysł na grubą kase, sam nie korzystam bo nie chce aby mnie mamona zmieniła umiech Sprzedajcie kilka butelek po piwie , za te kilka złotych kupcie los w totku - wystarczy trafnie wytypować 6 liczb i problem siedzenia w klatce jest rozwiązany!potluczony

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »