NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Nienawidzę świąt,
Posty: 37
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2009r. 17:33  
Cytuj
A ja tam bym z przyjemnościa wyskoczył z kolegami( gdyby byli w Polsce) na browarka zamiast patrzeć się na ciotki babki i słuchać ich piep... a później składanie życzeń masakra...
Święta to mają handlowcy bo sfołoć kupuje na umórsmiech2 jakby jutro miałbyć koniec świta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2009r. 17:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2009r. 21:04  
Cytuj
Spójrzcie poganie jaka w was siedzi obłuda!
Świętujemy Boże Narodzenie -przyjście Boga na świat, a jeszcze nikt o tym nie wspomniał i nikt na tym aspekcie religijnym się nie skupia. Ważne są prezenty , rytuały itp.
Ciekawostka:
"Większość symboli Bożego Narodzenia ma swoje źródło w wierzeniach pogańskich. Choinka od wieków była podczas przeróżnych świąt obwieszana świecidełkami. Ostrokrzew służył Celtom do obłaskawiania chochlików, a jemioła do praktyk okultystycznych. Również wyznawcy Mitry i osoby obchodzące rzymskie Saturnalia obdarowywały się prezentami."

CYTAT

Świąt nie lubią osoby samotne i bardzo biedne... pozostali po prostu nie rozumieją świąt.

Samotne- Tak. Zaprosiliście kogoś takiego kogo znacie do pustego talerza?".
Bardzo biedne- Niekoniecznie, chyba że chodzi ci tylko o wyżerkę i drogie prezenty! To właśnie Nowobogatcy uciekają "świętować" do ciepłych krajów.
Pozostali bo nie rozumieją -Nie. Oni potrafią dostrzec ironię świąt której Ty nie dostrzegasz, a inni mają po prostu zgorzkniałe charaktery.

Zwisają mi święta bo są nudne. Ludzie przez 3 dni obrzerają się i siedzą przed telewizorami.
Dltego życzę Wam Wesołych Świąt!

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2009r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Spójrzcie poganie jaka w was siedzi obłuda!
Świętujemy Boże Narodzenie -przyjście Boga na świat, a jeszcze nikt o tym nie wspomniał i nikt na tym aspekcie religijnym się nie skupia. Ważne są prezenty , rytuały itp.
Ciekawostka:
\"Większość symboli Bożego Narodzenia ma swoje źródło w wierzeniach pogańskich. Choinka od wieków była podczas przeróżnych świąt obwieszana świecidełkami. Ostrokrzew służył Celtom do obłaskawiania chochlików, a jemioła do praktyk okultystycznych. Również wyznawcy Mitry i osoby obchodzące rzymskie Saturnalia obdarowywały się prezentami.\"

CYTAT

Świąt nie lubią osoby samotne i bardzo biedne... pozostali po prostu nie rozumieją świąt.

Samotne- Tak. Zaprosiliście kogoś takiego kogo znacie do pustego talerza?\".
Bardzo biedne- Niekoniecznie, chyba że chodzi ci tylko o wyżerkę i drogie prezenty! To właśnie Nowobogatcy uciekają \"świętować\" do ciepłych krajów.
Pozostali bo nie rozumieją -Nie. Oni potrafią dostrzec ironię świąt której Ty nie dostrzegasz, a inni mają po prostu zgorzkniałe charaktery.

Zwisają mi święta bo są nudne. Ludzie przez 3 dni obrzerają się i siedzą przed telewizorami.
Dltego życzę Wam Wesołych Świąt!



A zebyś wiedział wiedział ze zaprosiłam samotną osobę, która musiałaby spędzić ten wieczór w osamotnieniu.
Ktoś wcześniej pisał o słuchaniu piep****** przez ciotki i babki to tylko o tej osobie świadczy i szacunku do członków rodziny. Ja właśnie wróciłam z super Wigilii wśród najbliższych mi osób... i jakoś nie widziałam niczego na pokaz, nikt nie siedział znudzony... no cóż przykro mi ze ma Cie takie zdanie

Mimo wszystko Wesolych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2009r. 11:37  
Cytuj
Ciekawostka z worka świątecznych paradoksów:
W StW znacznie podskoczyła sprzedaż mydła i proszków do prania
w Tesco.
czym to tłumaczyć? Czyżby mieszkańcy postanowili się na święta umyć?

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2009r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Ciekawostka z worka świątecznych paradoksów:
W StW znacznie podskoczyła sprzedaż mydła i proszków do prania
w Tesco.
czym to tłumaczyć? Czyżby mieszkańcy postanowili się na święta umyć?


Kolego, paradoks to by byl jakby podskoczyla sprzedaz recznikow plazowych i olejkow do opalania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2009r. 13:33  
Cytuj
Jedzie biedny Mikołajek,
nie ma nawet paczki fajek.
Sprzedał sanki, renifera,
jest w********y jak cholera.
Buty mu się r******ły,
choć harował przez rok cały.
Kalesony ma podarte,
futro także gówno warte.
Nie pomoże mu nikt w biedzie,
wciąż wpier***a zgniłe śledzie.
Dawno zgubił już prezenty,
szwęda się jak p**********y.
Choć już bardzo blisko święta,
on po dworcu się pałęta.
N******y i beztroski,
bo to nasz Mikołaj z Polski!

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 05:13  
Cytuj
a przepraszam jest w tym wierszu słowo "w*******y" czyli zły albo bardzo podniecony ale nie sexualnie tylko podniecił się bo ktoś wyraził inne poglądy niż jego , całkiem miał prawo się "w*****ć" .
Czyli zdenerwować się na kogoś , kto śmiął się z nim kłócić.
Bardzo mnie to śmieszy w Polsce , że ludzie potrafią się tak bardzo "w*****ć" jak małe dzieci ;)

patrz punkt 5 forumowego regulaminu:
5. Masz kilkanaście słówek do zamieszczenia? Zrób to w jednym poście!
Czy kolega ma opcję ZMIEŃ ??? Działa ???
następnym razem usuwam posty - proszę nauczyć się edytować post wcześniejszy - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 05:50  
Cytuj
anulka , no widzę że działasz dobrze , nie używam sam takich brzydkich słów , to były cytaty , chciałem uświadomić ludziom że przez takie słowa , sami siebie sprowadzają do niższego poziomu , cieszę się że jesteś tu anulka i wychwytujesz te przejawy prymitywizmu w naszym mieście .

Z Wielkim Poważaniem

Maciek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »