NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Pytanie o koncert...,
~~:)
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 17:05  
Cytuj
mam ogromną prośbę... czy mógłby mi ktoś zdradzić, co to za impreza, podczas której grają Czerwone Gitary... jest to impreza zamknięta, 26.01. czy można się tam jakoś dostać? proszę was, pomóżcie mi... bardzo mi zależy, żeby być na tym koncercie, a oni tak rzadko grają w naszych stronach...neutralny

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 17:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 17:09  
Cytuj
Grają na balu RiG-u.

 
 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 17:13  
Cytuj
o jejku... dziękuję ci, że odpowiedziałeś(aś) w ogóle... a można coś więcej.. np rozwinąć ten skrót...?

 
 
 
 
~~gemma
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 17:58  
Cytuj
o jejku... dziękuję ci, że odpowiedziałeś(aś) w ogóle... a można coś więcej.. np rozwinąć ten skrót...? Już spieszę z tłumaczeniem tj. Regionalna Izba Gospodarcza. Jej prezesem jest pan Ryszard Kapusta, były szef HSW. SIEDZIBA RIG-u mieści się przy ul 1-go Sierpnia, nieopodal WSE. Czy jeszcze coś trzeba podpowiedzieć?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 18:30  
Cytuj
o jejku, gemma, ale mnie oświeciłaś.. dziękuję ci bardzo ;* jeszcze jakbyś mi napisała, jak dostać się na sam bal, ale myślę, że do tego już sama muszę dojść... dziękuję ci bardzo. jesteście na prawdę życzliwi, nie tak jak na innych forach tego typu umiech

 
 
 
 
~~..tu gemma
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 21:42  
Cytuj
o jejku, gemma, ale mnie oświeciłaś.. dziękuję ci bardzo ;* jeszcze jakbyś mi napisała, jak dostać się na sam bal, ale myślę, że do tego już sama muszę dojść... dziękuję ci bardzo. jesteście na prawdę życzliwi, nie tak jak na innych forach tego typu umiechznaj serce hrabianki co ci jeszcze rzecze: podam dwa telefony do dyrektora biura RIG-u 609 140 032 oraz p. prezesa 601 463 228 a reszta to już łut szczęścia i życzę powodzenia!

 
 
 
 
~~mili :)
ff
Wysłany: 9 Sty 2008r. 15:25  
Cytuj
dziękuję ci gemma bardzo.
dzwoniłam już.. co prawda a nie nie do pana prezesa ani do pana dyrektora, ale do pani, która ten koncert organizuje i niestety po prostu mnie nie stać, żeby się tam znaleźć, a inaczej, jak przez zaproszenie, nie można... :(

ale dziękuję wam za pomoc :*

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »