NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Pobudka w Stalowej Woli,
~~jijiji
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 16:42  
Cytuj
jeden z tych panow na filmiku to zastępca sztabu wosp. Swieci przykladem. Brawa!

http://wospstw.ovh.org/sztab.html

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 16:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~To ja
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 17:30  
Cytuj
Kamerzysta też miał swoją chwile \" Łocuncie się bo nie widać...\" oraz \" Ma karabin...\" izaraz po tym słowa grubego smiech2 Poprostu Hardcor !!!

 
 
 
 
~~lipa z miodem
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 17:40  
Cytuj
chcieli sie przylansować a przytargaliumiech....

 
 
 
 
~~hmmm
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 18:14  
Cytuj
No dobra, Junior Stress był po koncercie w cityclubie pewnie trochę zjarany, DJ w dredach to samo, ale na pewno lepsze coś takiego niż flaki z olejem w tej Stalowej, nawet jesli o 7 rano by mnie ktos obudzil, to jezeli bylby to junior stress to czemu nie : D
Bless Junior i wpadaj czesciej z lsmem : D

 
 
 
 
~~Tak, tak.
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 18:18  
Cytuj
Ktoś kto zapier... 6 dni w tygodniu po 12 godzin ma w du.. Juniora Stressa o 7 rano w niedziele zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 19:01  
Cytuj
lepiej budza niz wilki na obwodnicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 20 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 22:23  
Cytuj
Ja mieszkam w tym bloku i też ciężko pracuję. Obudzili mnie swoim występem, ale nie przeszkadzali mi. Jeden utwór i koniec. Później można było spać dalej. okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Głos
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Ja mieszkam w tym bloku i też ciężko pracuję. Obudzili mnie swoim występem, ale nie przeszkadzali mi. Jeden utwór i koniec. Później można było spać dalej. okgood


Ale nuciłeś pod nosem jak spiewał czy tylko przeczekałeś ? Bo wiesz " Śpiewać kazdy może..."

 
 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 23:12  
Cytuj
niby moze ale nie kazdy powinien ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Głos
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 23:34  
Cytuj
CYTAT
niby moze ale nie kazdy powinien ^^


Napewno masz na mysli kolesia w białej koszulce, tego z balkonu !potluczony

 
 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 11:35  
Cytuj
Ciężko to skomentować zaklopotany ale Anulka całkiem całkiem dobry tekst cool girl

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sadsadman
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 13:03  
Cytuj
Ej internetowi napinacze co tu na forum swoje żale wylewacie i ubliżacie od pajaców czy ćpunów. Jak nic nie wiecie to sklejcie dzioby bo do niczego się nie nadajecie, a jak coś macie to powiedzcie to w realu, a nie tu na internecie tylko jesteście kozacy i wyrażacie swoje żałosne, bezpłciowe zdanie. Jedyne chyba co Wam chyba zresztą zostało bo kolegów nie ma, dziewczyn też nie ma, jedyne co zostaje to komputer. Numer dla draki, który trwał niecałe 2 minuty i nie był dla Was tylko dla własnej satysfakcji i zabawy więc po co tu skaczecie? A ty dobra rada jak zarzucasz brak mutacji czy coś innego to możemy się ustawić na żywo i sprawdzimy kto kiedy przeszedł mutacje? Ale napinajcie się dalej, wiadomo, że żal zawsze będzie dupsko ściskał! ŻENADA!!!

 
 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Ej internetowi napinacze co tu na forum swoje żale wylewacie i ubliżacie od pajaców czy ćpunów. Jak nic nie wiecie to sklejcie dzioby bo do niczego się nie nadajecie, a jak coś macie to powiedzcie to w realu, a nie tu na internecie tylko jesteście kozacy i wyrażacie swoje żałosne, bezpłciowe zdanie. Jedyne chyba co Wam chyba zresztą zostało bo kolegów nie ma, dziewczyn też nie ma, jedyne co zostaje to komputer. Numer dla draki, który trwał niecałe 2 minuty i nie był dla Was tylko dla własnej satysfakcji i zabawy więc po co tu skaczecie? A ty dobra rada jak zarzucasz brak mutacji czy coś innego to możemy się ustawić na żywo i sprawdzimy kto kiedy przeszedł mutacje? Ale napinajcie się dalej, wiadomo, że żal zawsze będzie dupsko ściskał! ŻENADA!!!


jeden z wykonawcow zapewne
i to taki ,ktory krytyki nie trawi zaklopotany

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 13:26  
Cytuj
W sumie gościu ma rację; wielkie halo, bo chłopaczki dla jaj zapodali coś przez niecałe 2 minuty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
W sumie gościu ma rację; wielkie halo, bo chłopaczki dla jaj zapodali coś przez niecałe 2 minuty.


echelon
gdyby tym "wyknawcom" nie chodzilo o tak zwane "wielkie halo " nie pachali by sie na forum ....

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 14:29  
Cytuj
Zrobili sobie jaja i co się takiego stało co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Napewno masz na mysli kolesia w białej koszulce, tego z balkonu !potluczony

bardziej siebie ale jakby sie przysluchac to moj talent podobnych lotow ;D
CYTAT
gdyby tym "wyknawcom" nie chodzilo o tak zwane "wielkie halo " nie pachali by sie na forum ....


popatrzysz na link w podpisie kolesia ktory to zalozyl :] teatr ognia tez myslisz ze "kurwa cwaniaki" mysla ze sa fajni bo po ogniu chodza ? specialnie to zamiescil zlamas jeden musial sie pochwalic :] jak masz takie skojarzenia to pozdrawiam ;] ani nie bylo ciszy nocnej nie bylo bicia butelek, odezwal sie mieszkaniec bloku ktory sie przebudzil ale po chwili zasnal, nie ma tego codziennie tylko raz na jakis czas, a tu niektorzy sie o wszystko przypierdalaja :] jestes po uczesaniu stwierdzic ze ktos jest pojebany i czy ma lub nie cos do powiedzenia ? nastepny zyczliwy link z wsop ;] wolontariusz nie moze miec znajomych ? musi pograzac sie w ascezie ? zyczylbym sobie na te swieta zeby wszyscy zyczliwi inaczej, koledzy ze wrogow miec nie trzeba dogadali sie jakos i powiesili np kolo huty ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 14:58  
Cytuj
Chłopaki zapraszam z repertuarem do mnie umiechumiech Trzeba troszeczkę tetryków w moim bloku rozruszaćchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dobra rada
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
A ty dobra rada jak zarzucasz brak mutacji czy coś innego to możemy się ustawić na żywo i sprawdzimy kto kiedy przeszedł mutacje? Ale napinajcie się dalej, wiadomo, że żal zawsze będzie dupsko ściskał! ŻENADA!!!


sadsadman Ty jesteś ten od białej koszulki, chyba tak bo przypiekły komentarzeumiech Nikt się tu nie napina , przynajmniej ja. Ustawiać sie chcesz na dwa mikrofony - to ja odpadam bo niemam głosu do śpiewania , podobnie jak Ty chyba umiech

 
 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 16:38  
Cytuj
hehe ale heca umiech
psikus się chłopakom udał umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mgmt
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 16:39  
Cytuj
sam chcialbym miec taka pobudke

 
 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 16:40  
Cytuj
i palec w nozdrza hipokrytom jezyk

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dobra rada
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 16:54  
Cytuj
[cytat] Numer dla draki, który trwał niecałe 2 minuty i nie był dla Was tylko dla własnej satysfakcji i zabawy więc po co tu skaczecie? [cytat]

Bez urazy , skoro numer był dla własnej satysfakcji i nie był dla innych ( pewnie nikt tego nie słyszał) a wylądował w necie to nie dziw się ze jest komentowany !

 
 
 
 
~~żenada
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 17:08  
Cytuj
Ja pierdziu!! Wam wszystko przeszkadza... I co że chłopcy sobie zrobili o 7 festyn?? Pośpiewali pośmiali i co z tego?? Wy tylko żale w necie wylewać potraficie nic więcej i będą mieli zawsze co wspominać a nie jak Wy wspomniecie jacy to ogierzy nie byliśmy w necie!! Jak się nic nie dzieje to płaczą tacy że chuj....a w stalowej a jak się coś pojawi to już nie tak, bo nie moralne, bo budzi o 7 bo coś tam. A kogo obchodzi to, że Ty wróciłes z nocki czy zapierdzielasz po 12h?? Czy chodzicie po sąsiadach i pytacie czy może syn lub córka sobie na cymbałkach pograć?? Najlepiej to schować się za monitorkiem i pokazywać jacy to dorośli jacy to etyczni i normalni jesteście!

 
 
 
 
~~dfsdf
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 18:06  
Cytuj
Zara zara. Dzwony w kościołach im przeszkadzają a banda naćpanych/najebanych/zmęczonych ludzi z mopami na głowach już nie. Ot ci technika...

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »