NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Tuningowcy w Stalowej Woli,
~~SP
ff
Wysłany: 17 Marz 2007r. 11:59  
Cytuj
Chciałbym poruszyć temat przerabianych rur wydechowych w samochodach .Kiedy nasza Policja
zajmie się tym tematem i zacznie karać i odbieać dowody rejestracyjne tym kierowcm .
Niech wezmą przykład z Policji w Szczecinie .
Koniec chałasu i nadmiernych decybeli .

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2007r. 11:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~cris
ff
Wysłany: 17 Marz 2007r. 14:07  
Cytuj
popieram-łoj świnto prowda,tylko prowda i tyz prowda-juz sie słuchć nie daje mieszkając na Alejach-pole do popisu dla policji!!!!tez zachęcam

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 17 Marz 2007r. 14:38  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
~~qba
ff
Wysłany: 18 Marz 2007r. 21:36  
Cytuj
Tłumiki to powiem szczerze szczegół (choć też mnie to wkurza), w stalowej policja olewa wszystko i to totalnie, można przejść wzdłuż torów koło policji na ich oczach i słowa nie powiedzą. Ludzie parkują na zakazach, na przejściach dla pieszych, gdzie popadnie. A policja nic na to. Dlatego jestem uczulony że nie jestem tutejszy- studiuje tylko. W innych miastach to nie do pomyślenia. Ja szukam miejsca, kombinuje jak tu upchnąć 4 koła, jadę czasem kilkaset metrów dalej żeby po ludzku zaparkować a tu ktoś stanie na środku drogi i finito. Nie wiem co ta policja robi całymi dniami, jedyne co widać to czasem się wożą samochodami, po co? Puścić ich na piechotę dotlenią się, paliwa nie spalą i więcej zobaczą. W szczególności w najgorszych dzielnicach.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 19 Marz 2007r. 11:48  
Cytuj
Może i niektórzy faktycznie przesadzają z tym hałasem ale nie można wszystkich traktować jedną miarą. Jak zaczniemy się przypieprzać do wymodzonych tłumików to zaraz znajdzie się osoba której nie podobają się włosy u naszych córek i synów. I znowu pojawi się nowy problem.Takich problemów jest bezliku a chociażby miejsc parkingowych w stalowej jest bardzo mało,miasto się po prostu samoczynnie korkuje,jak przyjdzie zaparkować auto w sobotę handlową to ta czynność graniczy z cudem.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »