NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie są ludzie z puszkami,
~~Edzio
ff
Wysłany: 13 Sty 2008r. 19:15  
Cytuj
Nie wiem, być może trafiłem na jakąś zmianę warty, albo zwyczajnie, mając zasrane szczęście na nich nie trafiłem, ale przeszedłem dzisiaj pół Stalowej tam i z powrotem (oczywiście nie w celach poszukiwawczych, ale raczej rodzinno - towarzyskich), i nie widziałem żadnej osoby zbierającej pieniądze na WOŚP. I dodam, że nie szedłem wałem nad Sanem o 7:00 rano, tylko w miarę głównymi ulicami (np. Okulickiego, KEN, WP) w godzinach popołudniowych. Czyżby spotkać ich było można wyłącznie pod MDK? Bo, że pod kościołami nie, to wiem, ale na ulicach, tak jak w latach poprzednich powinno się roić od ich obecności...
Edzio

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2008r. 19:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 13 Sty 2008r. 19:19  
Cytuj
Edzio a na "dużym" TESCO byłeś? Teraz nowa moda jest - w hipermarkecie - tam w niedzielę jest więcej "wiary" niż na sumie w kościelecool

 
 
 
 
~~gocha
ff
Wysłany: 13 Sty 2008r. 22:22  
Cytuj
Ja dziś też wybrałam się na spacer po mieście i nie spotkałam wolontariuszy z puszkami. Ja chciałam wrzucić parę złotych do puszki a moje dzieci cieszyły się, że dostaną serduszka. No i co? Wolontariuszy z puszkami ani śladu. Spacerowałam pod kinem Ballada, ulicą Poniatowskiego(początkowe numery), pod PSS Justyna. W sumie z dziećmi chodziłysmy godzinę.
Po południu wybrałam się więc z rodzinką pod Dom Kultury. I co? Wolontariuszy pełno. Ale nie zbierają pieniążków, tylko stoją w grupkach i rozmawiają. Trzeba podchodzić samemu i wrzucać pieniądze do puszek. Tylko jedna dziewczyna podeszła i poprosiła o datek na Orkiestrę A szkoda. Bo można by nazbierać dużo więcej, gdyby byli aktywni Wolontariusze...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 00:11  
Cytuj
hehe
Jeżeli ktoś tak bardzo chciałby wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to wystarczyło przejść się na spacer całą rodziną pod MDK, była ładna pogoda, jak na te porę roku, można było zakupić baloniki, koszulki, posłuchać fajnej muzyki, wystarczyło znaleźć chwilę czasu ....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 01:20  
Cytuj
no nic dziwnego - wybrali takich wolontariuszy to takich maja ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 16:03  
Cytuj
Dwie dziewczyny w okolicach ul. Staszica w niedzielę ok 11.30 straszyły biednego, małego gołąbka, który nie bardzo wiedział, gdzie ma uciec (chyba jakiś krakowski). Krzyczały na niego, tupały, zagoniły w róg. Obie dziewczyny miały identyfikatory WOŚP i puszki.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 16:07  
Cytuj
Byłam w Centrum. Wolontariusze siedzieli na ławkach i nawet nie podchodzili do ludzi, zajęci rozmowami. Gratulujemy tym, którzy przeprowadzali "casting".

 
 
 
 
~~on
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 17:38  
Cytuj
do tych ktorzy "gratuluja" wyboru wolonatriuszy :

jak waszym zdaniem sztab mial wybrac wolonatriuszy ?
wybral tych ktorzy we wczesniejszych latach zbierali na WOSP i nie zawiedli. to ze wolontariusze siedzieli na lawce to chyba normalne ze nalezy im sie chwila odpoczynku

pozdrawiam

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 18:20  
Cytuj
ale w/w wypowiedzi wskazuja ze to nie byla chwila odpoczynku - a nagminne stnie w grupkach i gadanie ...

 
 
 
 
~~czarnypies
ff
Wysłany: 14 Sty 2008r. 20:06  
Cytuj
Edzio nie wiem jak patrzyłeś. Stałam od godziny 7.30 do godziny 13 pod dużym kościołem.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 15 Sty 2008r. 05:43  
Cytuj
No niestety, je szedłem trochę później.
Do "ktosia" kto mnie wysyłał pod MDK - o ile dobrze się orientuję, to akcja nie polegała na "przyjdź pod emdek i wrzuć do puszki" tylko na czymś innym. Miejsca, gdzie można przyjść i wrzucić kasę do puszki, są ulokowane gdzie indziej. Aaa, i tam nie dają serduszek jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Sty 2008r. 06:36  
Cytuj
nie wiem czy wiecie ale w tym roku byla mozliwosc wyslania smsa jezeli ktos nie mial mozliwosci wrzucic kilka groszy do puszki

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 04:00  
Cytuj
Nie wiem, czy wiesz, ale tu chodziło o to, żeby dziecko, nakręcone całą akcją, wrzuciło sobie pieniążki do puszki i zainkasowało naklejkę jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 05:30  
Cytuj
jak dziecko chcialo naklejke to niech sobie kupi gume do zucia jezyk

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 19:25  
Cytuj
A jak będę chciał wysłać smsa to wyślę do fundacji TVN o treści POMAGAM na numer... jakiśtam jezyk

 
 
 
 
~~cyzyk
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 19:29  
Cytuj
Oczywiście,masz Edzio rację, TVN jest pomocna w przewracaniu ludziom w głowach.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »