NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Randki,
~~obywatel
ff
Wysłany: 18 Marz 2007r. 11:37  
Cytuj
Miały być tu na stronie, jakiś dział w stylu biura matrymonialnego, randki, jakieś coś w tym stylu, ale jak do tej pory nic nie widze

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2007r. 11:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2007r. 21:56  
Cytuj
robią się umiech

obecnie pracujemy nad przebudową strony głównej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 21 Marz 2007r. 16:58  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Marz 2007r. 17:11  
Cytuj
jezeli chodzi o randki to zapraszam pod Sąd Rejonowy w Stalowej Woli wydz.cywilny przy ulicy Energetyków.Można coś poderwac,opic sie,zapalic,szkalnego tulipana zaliczyc,z butelki po piwie,potem pozbierac butelki i zarobic na klina po impezie.Precyzując dokładniej miejsce- koło "białego Domku"-śmietnika.Mam tam garaż i ostatnio trzeba było zelówki przypalic,żeby w dziób nie dostac.Zgroza,gówniarze ciensze od popularnego a sztachają sie jak małpa dynamitem,butelka z jabolem 3 razy większa od niego a ciągnie z niej jak młody cielak mleko,a jakie soczyste słownictwo?fiu fiu, w rzeźni tyle mięsiwa nie ma,ile nasza młodzież kolo śmietnika wyrzuci...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Marz 2007r. 12:29  
Cytuj
To zadzwin nastepnym razem na policje. Niech sie mamusia z tatusiem dowiedzą co ich dzieci robią. Ponoc rodzice w referendum chcagodziny policyjnej dla nieletnich, tylko gdzie sa rodzice tych gowniarzy. A czy Ty RODZICU jeśli to czytasz. Wiesz co robi Twoje dziecko o 22? I czy napewno to nauka u koleżanki, czy oglądanie filmów u kolegi? Czy tylko na słowo wierzysz? sam byłem nie tak dawno dzieckiem i wiem że jak się chciało robić coś złego, to się w oczy mamusi kłamało, myślisz że Twoje dziecko powie mamusiu ide zapalić pierwszy raz trawe, czy idę zaczepuiać ludzi na ulicach?

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 22 Marz 2007r. 15:24  
Cytuj
no i co z tego ze idzie sobie zapalic ...

rozwiazaniem bdzie godzina policyjna ? zdziwiony
to zakrawa o niewolnictwo - bedzie jeszcze gorzej ! zamiast siedziec na polu - beda siedziec po piwnicach ...

 
 
 
 
~~qba
ff
Wysłany: 23 Marz 2007r. 12:57  
Cytuj
Jak ma być godzina policyjna to przydało by się jakąś policje sprowadzić bo to coś koło torów na popiełuszki to ma tylko napis policja. Możesz na oczach krawężnika przejść na czerwonym, prowadzić psa- cielaka koło siebie bez smyczy i kagańca przez park, zaparkować na zakazie i tak słowa nie powie. Wszystko wynikiem obserwacji.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Kwie 2007r. 21:09  
Cytuj
umiech

 
 
 
 
~~Madzia
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 12:15  
Cytuj
Stalowe Info powinno mieć forum RANDKI :p

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 12:43  
Cytuj
mówisz masz umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 12:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 21:33  
Cytuj
zakochany

 
 
 
 
~~siwy
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 18:20  
Cytuj
:haha: według mnie młodziez trzeba czyms zajac by nie pałesała sie bezczynnie po ulicach, ja sam zapisałem sie do ZHR i sadze ze jest to bardzo fajne doswiadczenie, odciagniecie od komputera itp.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »