NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
tragedia na Czarneckiego ,
~~Stalowa Wola
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 20:26  
Cytuj
żadnej wzmianki o zdarzeniu-tragedii młodego chłopca w poniedziałkowy poranek na Czarnieckiego ? Mógł by ktoś napisać co sie stało ?????

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 20:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~sta
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 20:42  
Cytuj
Całe miasto już wie ,a tu cisza.Myśle ,że to stalowemiasto niejest OBIEKTYWNE.Chyba się niestarają informacje przestarzałe.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 20:47  
Cytuj
a co to sie stalo?

 
 
 
 
~~MARTA
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 20:52  
Cytuj
CO SIE STAŁO JESLI MOZE KTOS POWIEDZIEC BO NIC NIE SLYSZAŁAM ??

 
 
 
 
~~ZZ
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 21:00  
Cytuj
co sie stao
co sie stao
co sie stao
co sie; co sie; co sie STAO!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 21:21  
Cytuj
Wlasnie! Dlaczego sie o tym nie pisze ani nie mowi??? O tej calej sprawie???

 
 
 
 
~~StalowyShit
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 21:23  
Cytuj
Bo Portal Stalowe Miasto publikuje artykuly ktore juz sa m.in echodnia.eu, sztafeta.pl i inne umiech Niewiem czy maja zgode autorow ale oni sklepiaja wszystkie banialuki brukowcow w jedną całość ot caly portal pozdro dla invx ktory mam nadzieje ma pozwolenie na kopiowanie artykulow umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Bo Portal Stalowe Miasto publikuje artykuly ktore juz sa m.in echodnia.eu, sztafeta.pl i inne umiech Niewiem czy maja zgode autorow ale oni sklepiaja wszystkie banialuki brukowcow w jedną całość ot caly portal pozdro dla invx ktory mam nadzieje ma pozwolenie na kopiowanie artykulow umiech


jesli jestes taki madry to napisz, jakis artykul, tylko krytykowac potrafisz ... , napewno z konkurencji jestes, a co do echa, to jaby ta "tragedia na Czarneckiego" byla prawdziwa to echo by o tym juz 3 razy napisalo, uwazam ze temat wymyslony przez konkurencje ...

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 21:34  
Cytuj
Czy macie na mysli tego łepka co sie powiesił na trzepaku przez laske?

 
 
 
 
~~innyportal
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Bo Portal Stalowe Miasto publikuje artykuly ktore juz sa m.in echodnia.eu, sztafeta.pl i inne umiech Niewiem czy maja zgode autorow ale oni sklepiaja wszystkie banialuki brukowcow w jedną całość ot caly portal pozdro dla invx ktory mam nadzieje ma pozwolenie na kopiowanie artykulow umiech


CYTAT
jesli jestes taki madry to napisz, jakis artykul, tylko krytykowac potrafisz ... , napewno z konkurencji jestes, a co do echa, to jaby ta "tragedia na Czarneckiego" byla prawdziwa to echo by o tym juz 3 razy napisalo, uwazam ze temat wymyslony przez konkurencje ...


tak najlepiej zwalić wine na konkurencje

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 21:53  
Cytuj
innyportal a ty co reprezentujesz? kogo?

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 22:46  
Cytuj
ktos puscił niezłafame z tym chłopakiem.mieszkam od lat na czarnirckieko i wiekszosc mojej rodziny .jakos nikt nie slyszal o takim zdarzeniu :/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 22:54  
Cytuj
to jest zagranie konkurencji;)

 
 
 
 
~~KKazio
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 22:56  
Cytuj
mieszkam niedleko czarneckiego - i bym slyszal jak by cos bylo :co?:

moze autor sie tam gdzies w glowke stuknal o latarnie good:haha:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 23:15  
Cytuj
Z pewnych zrodel wiem, ze to prawda ale nie wiem czy rodzina życzy sobie rozglosu w tej sprawie i z tego co się orientuję to nie chodzi o Czarnieckiego tylko Poniatowskiego (okolice "Justyny")

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 23:43  
Cytuj
Bo to bylo na Poniatowskiego a nie Czarneckiego. A kto nie slyszal o tej tragedii to jest kolek. Mieszkacie na ksiezycu?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2008r. 23:47  
Cytuj
Ja nie slyszałem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 00:00  
Cytuj
NIE TO NIE PRAWDA !

nic takiego sie NIE WYDARZYLO

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 00:12  
Cytuj
To napisze ktos w koncu co sie wydarzylo badz sie nie wydarzylo?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 00:26  
Cytuj
To, że nikt o tym nie pisze nie znaczy kurwa że się nie wydarzyło. Jak ktoś chce dowodu to na pierwszej klatce bloku Poniatowskiego 15 już wisi klepsydra.

 
 
 
 
~~:(
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 09:31  
Cytuj
no jest klepsydra umiech
wiem chyba o co chodzi ale nie zbyt szczegolowo umiech

 
 
 
 
~~Wieprzi
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 10:09  
Cytuj
Dobra bez spamu, 18 letni chłopak powiesił się na trzepaku koło swojego bloku. Dlaczego-? kto ma wiedzieć ten wie. Bye bye

 
 
 
 
~~kick
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 10:28  
Cytuj
http://www.pressmedia.com.pl/sn/wydarzenia/d2.asp?u_file=wczoraj/gg.txt tutaj macie co nieco

 
 
 
 
~~lotysz19
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 10:44  
Cytuj
powiesił sie przez panne i idzisiaj jest pogrzeb

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 11:11  
Cytuj
Tak to rzeczywiscie prawda.Chłopak mieszkał w rotacyjce.Nawet jego kolezanka napisała na blogu.Jest jego zdjęcie

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »