NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Sprawdzanie rachunków za Energię elektryczną.,
~~ZZ
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 11:53  
Cytuj
UWAGA!!

Oststnio spotkałem sie z ludźmi podającymi sie za pracowników Zakłade Energetycznego.
Chodzą po mieszkaniach (najczęściej sobota rano ) i sprawdzają czy W danym lokalu są zapłacone rachunki za Energię Elektryczną.

Ludzie nic podobnego pofatygowałem sie i zadzwoniłem dziś do Zakładu Energetycznego w Stalowej Woli. Rozmawiałem z dyrektorem i wykluczył, iż ktokolwiek od Nich chodzi po domach i sprawdza czy rachunki sa popłacone.
Zakład Energetyczny pojawia sie wówczas gdy dany lokator nie płaci za rachunek pare miesięcy i wtedy faktyczne sprawdzają.

Jeszcze raz przestrzegam nie macie obowiązku pokazywania zapłaconych rachunków czy to za prąd czy za gaz. Zapłacony rachunek również dobrze można wyrzucić do kosza ( ale wiadomo nie robimy tego ze wzgl. bezp.).
Uwarzajcie !!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 11:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 12:39  
Cytuj
w jakiej części miasta chodzą???

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 13:19  
Cytuj
Ale po co? Takie hobby maja czy moga tego jakos uzyc?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 13:30  
Cytuj
Wisz dla innych to jest hobby a dla niektórych obczajenie mieszkania itp.

A jeżeli chodzi o ścisłość to ul. Poniatowskiego; Popiełuszki, zresztą na każdej ul. w Stalówce

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 14:41  
Cytuj
Uwaga sprawdzają też czasami rachunki z tp. Tam jest kod abonenta, potrzebny do wszelkich zleceń na numerze

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 15:35  
Cytuj
Niech przyjdą do mnie, się zagada, kumpel dzwoni na policję i się wyjaśni wszystko.

 
 
 
 
~~zz
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 15:48  
Cytuj
No niestety tak trzeba zrobić.
Przede wszystkim wylegitymować gościa bo ma zasrany obowiązek mieć jakiś dowód ,że jest pracownikiem danej instytucji a do tego musi jeszcze pokazać dowód osobisty.
Ale to i tam nie upoważnia go do odczytu naszych rachunków.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »