NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Aleksander Kwaśniewski jest emerytem,
~~bolek
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 10:17  
Cytuj
Być może dlatego, że są państwo Kwaśniewscy bardzo majętnymi ludźmi. Sam ich apartament na warszawskim Wilanowie jest wyceniany na ok. 4 mln zł. Do tego dochodzi mieszkanie w stolicy warte ok. 750 tys. zł. Aleksander Kwaśniewski jest wprawdzie już emerytem (co miesiąc jako były prezydent dostaje 3,9 tys. zł), ale dorabia na wykładach. Za trzytygodniowy objazd po uczelniach na całym świecie zarabia nawet 300 tys. złotych.

Ale Jolanta Kwaśniewska nie musi się oglądać na męża. Sama jest bardzo przedsiębiorczą kobietą. W telewizji TVN Style prowadzi program "Lekcja stylu". Jest gwiazdą, więc za miesiąc pracy dostaje około 15tys.zł http://wiado(...)tem.html

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 10:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sty 2008r. 10:30  
Cytuj
ja

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Sty 2008r. 08:17  
Cytuj
nie wiem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 17:11  
Cytuj
umiech

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 17:32  
Cytuj
O co ci Bolek chodzi? BOLI CIE BOLEK to ze ludzie daja sobie rade w zyciu ty jak przejdziesz na emeryture to najwyzej za stroza nocnego sobie dorobisz a Kwach drogie trunki wali i nie tak jak ty po tych jabolach zalosne tematy podrzucasz

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 02:22  
Cytuj
Rychu rację masz, mnie też aż pobolało co ten Bolo nabidolił. Wcale jednak w perspektywie nie musi tak postępować jak piszesz, wystarczy, że wystartuje i wygra na prezia dwie kadencje, no i już.... ma się dobrze.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 17:05  
Cytuj
:wśceikły:

 
 
 
 
~~Holi
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 21:01  
Cytuj
Prezydent Aleksander Kwaśniewski powinien być bogaty, ponieważ pensja prezydenta Polski i wykładowcy na Uniwersytetach w USA (zna b. dobrze język angielski) zapewnia dużą pensję. A jeśli autor tego tematu wyobraża sobie, że na tych posadach dostaje się jałmużnę, to chyba upadł na głowę, lub za długo słuchał WSI24.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »