NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Dajcie spokuj z tymi tłumikami sportowymi,
~~MAciek
ff
Wysłany: 23 Marz 2007r. 14:41  
Cytuj
Ja uważam ze każdy powinien sie gdzieś wyszaleć za młodu i to tiry hałasują na alejach a nie chłopaki tuningowcy !!! Ja uważam ze nie robią nic złego !!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2007r. 14:41  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2007r. 18:21  
Cytuj
A ja uwazam, ze jestes analfabeta i zamiast tuningowania powinienes poczytac slownik ortograficzny (spokój piszemy przez "ó")

 
 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 24 Marz 2007r. 23:35  
Cytuj
no i co z tego rze analfabeta jak ma sportofy tłómik umiech

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 25 Marz 2007r. 10:00  
Cytuj
Daj spokój z tym analfabeta koleś ma absolutną racje
!!!! Mogli by się kogo innego czepić a nie nich!!!!
Że ty nie masz sportowego tłumika to ci przeszkadza
człowieku na jakim ty świecie żyjesz!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Marz 2007r. 10:33  
Cytuj
Ziomie nie mam sportowego tlumika bo bym sie najzwyczajniej w swiecie wstydzil z takim jezdzic ;-)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Marz 2007r. 19:33  
Cytuj
jest tuning - i tuning - jeden to wiocha - drugi nie.

jesli se ktos przyczepi sportowa koncowke - obklei naklejkami, wladuje spojler do malucha i dorzuci ledy, to to jest wiocha ...

jesli jednak tlumik sportowy jest tylko dodatkiem do profesionalnie zrobionego tuningu silnika - to jestem za, i nie przeszkadza mi jego odglos. W przypadku I - jestem przeciwko.

Dresiarstwo i wioche trzeba tepic.

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 25 Marz 2007r. 20:05  
Cytuj
Przede wszystkim tłumik sportowy to rzeczywiście jakiś sposób tuningu - ale w Polsce(ze względu na jakoś tych tłumików - min. zbyt głośne ) jest to wykroczenie drogowe i mandat karny w wysokości 100- 200 zł (ostatnio akcja przeciwko tym idiotom w Poznaniu...)

 
 
 
 
~~qba
ff
Wysłany: 26 Marz 2007r. 19:19  
Cytuj
I taka akcja powinna być w stalowej, walić mandaty i zabierać dowody. Sportowy tłumik spoko ale z głową a nie wywalić wszystko od kolektora wpakować pustą rurą i ostatni tłumik "sportowy" za 100zł. Żałosne, wczoraj widziałem takiego pseudo tuningowca, standard BMW (o dziwo kombi) 2 wydechy z tyłu jakieś niby chrom podrdzewiały i wyje. Więcej ryku niż tej jazdy. Lepiej zainwestował by w wygląd auta bo niedługo mu się złamie na pół na tych przegniłych progach. Lubię tuningowane auta ale z głową, a nie lądować co popadnie, zrobić glebę o 5cm, opony 225, sportowy wydech, naklejki tuning albo gti, sub w bagażniku i jedzie ważniak, a silnik klekocze i ledwo sie przewraca. Takie coś nazywają wiejski tuning choć nie wiem dlaczego, skoro więcej tego badziewia po miastach jeździ, aha spoilery z każdej strony na blachowkrętach mocowane to też standard w większości przypadków. Niech pomyśli co się dzieje jak przejeżdża między dwoma blokami. No ale na takich buraków nie ma innego bata jak mandaty.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2007r. 10:14  
Cytuj
a najlepsze do tego sa akcje jak taki ekstra stjuningowany pojazd staje na swiatlach z "seryjnym maluszkiem" i dostaje w dupe tak ze udaje mu sie tylko spaliny powąchać ;]

 
 
 
 
~~xxl
ff
Wysłany: 27 Marz 2007r. 12:58  
Cytuj
Zabrać dowód rejestracyjny ,a samochód na lawetę.
Mandat około 1000zł ,dlaczego Policja jeszcze nie interweniuje.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »