NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 6 »
Czego brakuje w naszym miescie?, Piszcie swoje pomysły
Posty: 34
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 00:01  
Cytuj
Pytam bo chce zalożyc firmę. Ja mam jeden: Restauracja z grecką kuchnią. Co o tym myślicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 00:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 00:17  
Cytuj
Widziałeś gdzieś w Stalowej tłumy w restauracjach? To, że lubisz kuchnię grecką nie oznacza, że na tym zarobisz, a chyba po to otwiera się biznes.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 00:23  
Cytuj
to już chyba lepiej wyjdziesz na tym jak otworzysz budkę z zapiekankami........ albo zostaje Ci McDonald good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asdf
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 02:11  
Cytuj
a mi sie pomysl podoba lepsze to niz sie z kogos zbijacjezyk przynajmniej chlopak mysli

 
 
 
 
~~assan
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 07:21  
Cytuj
pomysł dobry ale grecka kuchnia to już chyba była (koło hali targowej na końcu tego 'ciągu handlowego' gdzie jest perfumeria 'u Dariusza' i lodziarnie) i już nima. nie wiem
nie wiem jak tam było i co podawali więc nie znam przyczyn zniknięcia owej.

 
 
 
 
~~żuBer
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
pomysł dobry ale grecka kuchnia to już chyba była (koło hali targowej na końcu tego \'ciągu handlowego\' gdzie jest perfumeria \'u Dariusza\' i lodziarnie) i już nima. nie wiem
nie wiem jak tam było i co podawali więc nie znam przyczyn zniknięcia owej.




pierwsze słysze ze był tam wogóle jakiś lokal gastronomiczny O_o

 
 
 
 
~~To ja
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 09:28  
Cytuj
Czego brakuje w Stalowej Woli - Pracy !!!

 
 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 09:50  
Cytuj
Już pisałem w innym temacie, że chętnie zobaczyłbym w Stalowej Woli knajpkę z meksykańskim jedzeniem.
No a z pracą, to zaiste ciężko smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 10:08  
Cytuj
Myślę że niezły zarobek mogą przynieść: hipermarket budowlany, McDonald

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bot
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 10:34  
Cytuj
Czego brakuje w naszym mieście? Dobrego prezydenta. Nasze miasto staje się pośmiewiskiem dla normalnych, a super dla oszołomów jemu podobnych.

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 10:46  
Cytuj
potrzebna jest zmiana calej wladzy : rady ktora blokuje inwestucje jak i prezydenta. Nie ma obiektu typu duzej galerii np. 60 tys. m2 w ktorej mozna by pograc w kregle, cos kupic, pojsc do multikina,i zjesc cos dobrego np.kfc, napic sie dobrej kawy i herbaty. W Stalowej wogole nie ma sklepu budowlanego wiec taki by sie przydal i nie ma sklepu z elektronika . Brakuje lokali wyspecjalizowanych np. z kultura kubanska. Jak widac jest wiele dziedin w ktorych mozna probowac szczescia

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 10:49  
Cytuj
najbardzie to brakuje KFC !!!!!!!!!!!!! Mcsyf jest niedaleko bo Rzeszów, a KFC najbliżej to Kielce i Radom.

 
 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 11:37  
Cytuj
mnie brakuje jeszburgera :] ale najbardziej to empiku albo przynajmniej kolportera ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 13:09  
Cytuj
NIestety, w zwiazku z brakiem kapitalu na lokalnym rynku otwieranie wlasnego biznesu nie rokuje najlepiej.
Polecalbym skup zlomu, firme ktora potrafilaby zutylizowac baseny na Hucie albo stacje benzynowa z tanim paliwem. Ale na to potrzeba sporych nakladow.
Cokolwiek wymyslisz - powodzenia!

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 13:26  
Cytuj
wg mnie brakuje kawiarni, najlepiej z dobra kawą , ciachem i kącikiem z prasą ewentualnie kącikiem dla dzieci , aby mamy mogły spokojnie wypić kawkę i pogadać, oprócz knajp i barów nie ma u nas kawiarni z prawdziwego zdarzenia..............

 
 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 13:37  
Cytuj
dokladnie...spokojna kawiarnia z dobrym ciachem..umiechnajlepiej taka jak na rynku w Sandomierzu pod parasolami jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 14:23  
Cytuj
Ja obstawiałbym kuchnię meksykańskąsmiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 14:27  
Cytuj
Kilka tysięcy obywateli miasta Stalowa Wola uważa że brakuje kolejnego kościołasmiech2. Moja rada stawiaj kościół a klienteli bedzie co nie miarasmiech2. Przejdziesz się z tacą do tego datki i wszystko na czysciutko bez podatkusmiech2

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ehhhhhhh
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 14:31  
Cytuj
dobre ale monopol na koscvioly maja katabasy (czarnuchy) a moze miejsce gdzie tepe dresy moglyby pic zamiast siedziec na klatkach? wstep 10 zeta i moga tam robic wszystko lac strac bic sie i umieracsmiech2

 
 
 
 
~~Fafik
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 14:33  
Cytuj
W Stalowej brakuje właściwie wszystkiego...

Mi brakuje takich rzeczy jak np. Empik (tego najbardziej), Rossmann (tak, wiem, w Nisku jest, ale w Stalowej by się przydał) czy sklepu typu H&M, bo u nas to jeśli już kupować ciuchy to zostają sklepy typu Reporter czy inny Cropp, ale z takich to już chyba wyrosłem.

Generalnie sporo można by jeszcze wymieniać, ale oczywiście nie wszystko opłaca się w Stalowej otwierać, bo to mały i biedny rynek. No i stawiam, że McDonalds to byłby złoty interes, bo pewnie w czasie weekendu to by wycieczki przyjeżdżały do makagood

 
 
 
 
~~ciacho
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 14:57  
Cytuj
no otwieraj otwieraj dziś wszyscy Cię zachęcają a już w dzień otwarcia obsmarują Cię ile wlezie na tym pięknym portalumlotek
a kawiarni z prawdziwą kawą i domowym ciasteczkiem naprawdę brakuje placze

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:06  
Cytuj
A Katarzynka na Wojska Polskiego i druga na białych domach? Za mało wykwintna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:07  
Cytuj
Obsmaruja... a o czym Ty "ciacho" mowisz? nikt nikogo nie obsmarowuje... pokaż mi przykład który stalowowlski lokal został bezpodstawnie obsmarowany na SM? (w tym momencie pomijamy hipemrakety i przeterminowaną zywność)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~marrrr
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:26  
Cytuj
Czego brakuje? jezyk
Wszystkiego, nie ma nic w tym nudnym jak pi*da mieścieumiech

 
 
 
 
~~sraKupą
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:26  
Cytuj
Bo ten portal ma to do siebie że można na nim pisać durnoty ile wlezie. Jakbym chciał to już bym założył temat anty kogoś tam, już nie wspomnę o temacie pizzerii 8, hehehpotluczony

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »