NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Strajk włoski na stacjach paliw, przyłącz się :)
Posty: 28
Dołączył: 5 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 19:39  
Cytuj
Witam wszystkich serdecznie!

Pod koniec wakacji 2007 razem z Radnym Dariuszem Przytułą rozpoczęliśmy akcje „zmowie nie”, od tego czasu można zaobserwować faktyczny spadek cen paliw na stacjach benzynowych w naszym mieście w porównaniu do cen wcześniejszych.

Powodzenie tej akcji było właśnie Państwa zasługą, dzięki zaangażowaniu i podpisywaniu apelu do właścicieli stacji. Wielka rolę odegrał portal stalowe miasto.pl, który prowadził podpisy internetowe oraz do tej pory prowadzi stronę gdzie-taniej.pl

Od tego czasu minęło już prawie pół roku i pomimo racjonalizacji cen za paliwo wciąż w ciemno możemy powiedzieć, że gdzie nie pojadę zatankować to zatankuje paliwo w tej samej cenie.

Dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o wzięcie udziału w specyficznym proteście polegającym na tankowaniu jak najmniejszej liczby paliwa na jednej ze stacji paliw. Mamy nadzieję, że duża liczba samochodów na jednej stacji i kierowcy płacący 5 groszówkami za 0,1 litra paliwa będzie wyraźnym znakiem niezadowolenia dla właścicieli stacji paliw. To czy akcja się powiedzie czy się nie powiedzie będzie decydować od Państwa obecności.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na parking przy sklepie Centrum Stalowa Wola w sobotę 26 stycznia o godzinie 16:00. Tam zorganizujemy zbiórkę i wybierzemy stacje paliw którą bądź które odwiedzimy umiech Przekażcie tę informację swoim znajomym !

Pozdrawiam Lucjusz

Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 19:39  
Cytuj

Lucjusz Nadbereżny
 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 19:42  
Cytuj
Lucjusz, jako radny zajmij się tą sprawą, bo ona jest skandalem.
http://www.stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=33585

 
 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 19:47  
Cytuj
Ok. zainteresuje się tematem bo szczerze przyznam nie znam szczegółów.

lucjusz

Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pisuary do WC
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 19:50  
Cytuj
to głupota, straty właściciela to kilkaset złotych, czyli nic. Będzie to tylko uciążliwe dla pracowników stacji i mieszkańców, którzy będą chcieli zatankować, jak mnie to spotka naruszę chyba cielesność inicjatorów. Zamiast namawiania do wybryków chuligańskichumiech proszę RADNY przygotować uchwałę o budowie stacji paliw, zabezpieczyć środki w budżecie i po sprawie a nie namawiać do głupot po to żeby sobie robić wątpliwą reklamę. Już przez kandydowanie na Przewodniczącego ma Pan reklamęumiech hehehehe

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 19:51  
Cytuj
Dzięki. Usłużna TVP Rzeszów i dzisiejsza Sztafeta pochwaliły panią naczelnik za "unowocześnianie" wypłaty świadczeń. Tylko, że materiały dziennikarskie (TVP Rzeszów, bo Sztafety nie czytałem, a ze słyszenia wiem) były jakby lekko przekłamane, bo o ile, wręczanie kart osobom, które wcale nie mają kont bankowych jest zasadne, o tyle blokowanie wypłat osobom mającym konta bankowe jest już karygodne. W materiale była mowa tylko o ludziach pobierających świadczenia w kasie przed "reformą". Jest to łamanie Konstytucji RP przez urząd, który ma stać na straży prawa.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 19:55  
Cytuj
~pisuary do WC , popieram lepiej wybudować miejską stacje paliw , paliwo tańsze 10 groszy i każdy przyjedzie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 19:57  
Cytuj
bierzcie przykład z Ferenca w Rzeszowie, on z SLD, może są resztki rozumu w głowach pisowców

 
 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 20:05  
Cytuj
Nowa stacja jest zaplanowana i ma ruszyć w 2009 roku… i wcześniej nie ma co śnić o takiej stacji – dlatego ja osobiście uważam, że nie koniecznie musimy czekać do końca 2009 – można spróbować z tym coś zrobić już w sobotę ….

Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 20:20  
Cytuj
Temat juz znany w Polsce ale niewiem czy o 16 znajdziecie duzo zmotoryzowanych.Polecam godz.10-12 gdzie ruch jest wiekszy przez auta z okolicznych miejscowosci oraz stacje Orlenu kolo szpitala "prowodyr podwyzek" lub kolo Tesco z wiadomych przyczyn.Powodzenia

 
 
 
 
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 20:35  
Cytuj
Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,
Czy będzie to utrudnienie dla sprzedawców ? tak, ale przede wszystkim jest to zwrócenie uwagi mieszkańców naszego miasta i okolicznych miejscowości, że właściciele stacji paliw nie mogą czuć się „panami”, oni myślą tak: chcesz jeździć płać ile zażądamy. Powiedzmy NIE, zarobki w naszym województwie są o wiele niższe niż w Mazowieckim czy Dolnośląskim, a ceny prawie porównywalne. Na każdej stacji ta sama cena, ponieważ dzień zaczynają od analizy i ustaleń jaka ma być cena, to potwierdzają byli pracownicy stacji paliw. Zmianą tego będzie i co już zostało podjęte przez Prezydenta Szlęzaka, miejska stacja paliw, ona powstanie, ale do tego czasu właściciele stacji nie mogą wykorzystywać jej braku i utrzymywać jednakowej ceny.

Włączmy się w ten protest, bądźmy solidarni tak jak w Drawsku czy w Płocku gdzie mieszkańcy zmobilizowali się i podjęli te wezwanie do protestu, przygotujmy najdrobniejszy bilon podjedzmy pod dystrybutor 2 – 3 razy zatankujmy po 0,5 – 1 litr benzyny. W Drawsku właściciel stacji paliw zarobił w ciągu godziny, czyli w czasie trwania strajku, 40 zł a nie 500 zł. Pokażmy Podkarpaciu, pokażmy właścicielom nasze niezadowolenie.

 
 
 
 
~~elon
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 20:57  
Cytuj
popieram ! zrobmy to i niech nas bedzie jak najwiecej ciekawe jak na to wezwanie zareaguja kluby tuningowe ktore i tak czesto sie spotykaja na tym parkingu... moze jest jakis przedstawiciel tej ekipy na tym forum i moze zwolac swoja ekipe na sobote .. przeciez tuningowcy z natury placa najwiecej bo najwiecej spalaja paliwa popisami na miescie ! kierowcy łaczmy sie !

 
 
 
 
~~Konkurencjawww
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 21:02  
Cytuj
Pytanie do pana Lucjusza

A nie lepiej zablokować wszystkie stacje ?
Powiedzmy wybrać jakąś date proponuje 29 luty.-
Rozgłośnić sprawe na całą stalowa wole. Przez media , ( Portale internetowe nie tylko tutaj na forum ) przez media , Ulotki , itp i blokować stacje wszystkie bez wyjątku przez kilka godzin powiedzmy od godziny 16 , Straty będą wielkie dla stacji bo wtedy wszyscy wracają do domów.

Nic nie da jak zablokujecie jedną stacje na 2 godziny ktoś pojedzie na inną stacje i nabije konkurencji kase , z dnia na dzień nic nie zdziałacie, jak chce pan zabłysnąć w mediach to gratuluje ale działania pod publiczke nic nie dadzą

 
 
 
 
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 21:05  
Cytuj
a kto mówi że jedną ? na tygodniu mieszkańcy pracują, są zmęczeni, zabiegani ...

 
 
 
 
~~Konkurencjawww
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
w specyficznym proteście polegającym na tankowaniu jak najmniejszej liczby paliwa na jednej ze stacji paliw. Mamy nadzieję, że duża liczba samochodów na jednej stacji i kierowcy płacący 5 groszówkami za 0,1 litra paliwa będzie wyraźnym znakiem niezadowolenia dla właścicieli stacji paliw.


Czy tam nie pisze na jednej ?

 
 
 
 
~~pisuary do WC
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 21:17  
Cytuj
hej, hej Radny podaj pozycję w budżecie gdzie zabezpieczyłeś środki na to żeby ruszyła 2009 po to jesteś Radnym żeby pracować konkretnie a nie cyrkować ciągle. Pokaż swoją inicjatywę poważną gdzie Twój wniosek, projekt uchwały w tej sprawie, po co jesteś radnym, żenada...

 
 
 
 
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 21:18  
Cytuj
na jednej stacji i kierowcy płacący 5 groszówkami, a na drugiej 2 groszówkami a na trzeciej 1 groszówkami ;) i jest OK. miłego wieczoru

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 21:23  
Cytuj
zajmij się czymś poważnym a to akcja zbierania podpisów za s74 z której nic nie wynikło, a to reklamówki, a to MOSiR, a to kandydowanie na szefa Rady, a to pomysł na zmęczenie pracowników stacji i dobry humor właścicieli stacji a to teks że błądek miał ważniejsze sprawy niż konferencja o COP w sejmie może czas zrobić coś poważnego i pozytecznego?

 
 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 22:24  
Cytuj
Do Szacownego Pisuara … widać, że masz duże pojęcie o finansach samorządowych, jeżeli w styczniu 2008 chcesz zabezpieczać budżet na 2009 i dodając, że budżet został uchwalony 14 grudnia 2007 na rok budżetowy 2008 … stacja paliw miejska znajduje się w strategii miasta na 2009, a co z tego wprost wynika to przeniesienie zajezdni ZMKS na plac przy ulicy Staszica gdzie będzie możliwe utworzenie takiej stacji.

Co do działań propagandowych.. tłumaczyłem to już przy ostatnich akcjach: nie ma tak, że coś się dzieje samo z siebie ktoś coś musi zorganizować, a w tej akcji kierowcy którzy przyjadą na parking będą prowadzącymi tą akcją i to od nich zależy jak to wyjdzie i jaki będzie tego efekt… ja i Darek Przytuła niestety, ale sami tego nie zrobimy. Jeżeli chodzi o większą akcję blokowania wszystkich stacji … super, ale według mnie najpierw sprawdźmy, policzmy ile nas przyjedzie osób w sobotę na 16 na parking Centrum Stalowa Wola i wtedy można myśleć o szerszej skali protestu.

Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pisuary do WC
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 22:42  
Cytuj
hehe mam większe od Ciebie pojęcie o finansach miasta i się poraz kolejny pytam teraz dokładniej jeśli trudno zrozumieć czemuż to siedzisz i zajmujesz się opisanymi głupotami zamiast popracować i ująć w tym budżecie jeśli uważasz że to bardzo ważne, ważniejsze np niż likwidacja szkoły na Podleśnej (a wiesz jak powołuje szkołe Józefczyk w TBG?), powiec Ci dlaczego tego nie zrobiłeś jak i wielu rzeczy bo jesteś za słaby a to że Ci się wydaje że wswzystkie rozumy zjadłeś i chcesz być nawet przewodniczącym rady i ba! uważasz że się do tego nadajesz ma się nijak do rzeczywistości. I pytam też tu publicznie co jest ważniejsze dla bladka od konferencji w sejmie????? miasto i mieszkańcy tego miasta to za mało dla niego bo ma coś ważniejszego! praca radnego to stanowienie głównie prawa miejscowego, gdzie Twoje inicjatywy w tym względzie, nie Ty się bawisz, bawisz za moje pieniądze. Mam nadzieję że ktoś z PO ostudzi tego radnego Przytułę i mam nadzieję że w sobotę powygłupiacie się we dwóch, ale będzie obciach przy prasie już zaproszonej co? a ja broń Panie Boże nie jestem w PiS...

 
 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 22:59  
Cytuj
Widzisz ujęcie w budżecie a wykonanie w rzeczywistości to dwie odmienne sprawy ,w tym roku nie ma szans na utworzenie takiej stacji choćby ze względów technicznych, które od radnego są niezależne bo nie ja jako radny jestem rozpisującym przetargi i wiele innych procedur. Uderzasz drogi Anonimowy zarzucając mi brak inicjatywy, zapraszam na moja stronę internetową bo chyba byłem od początku tej kadencji jedynym radnym, który wniósł osobisty projekt uchwały, a dotyczący zmian statutu Młodzieżowej Rady Miasta. Zarzucasz mi brak doświadczenia i działania inne niż skuteczne … proszę bardzo napisz na tym forum swoje imię i nazwisko i powiedz co zrobiłeś więcej albo co zrobiłeś faktycznie pożyteczniejszego i naprawdę życzę i sobie i całemu miastu aby Twoje działania były bardzo pożyteczne … ale naprawdę przez Twoją anonimowość niestety nie jest w stanie ani ich dostrzec ani ich pochwalić.

Na koniec Szanowny Anonimowy… życzę wiele pomyślności w pracy pożytecznej i zaznaczam, że polemika w tym temacie nie ma sensu… ponieważ cel tego tematu jest jeden: zaproszenie jak największej liczby osób na sobotę 26.01 o godzinie 16:00 i wzięcie udziału w tej akcji tych, którzy tego chcą i uważają ja za sensowną … nawet jeśli będzie to bez Ciebie , wierzę że są osoby, które podzielają nasze zdanie dotyczące rynku paliwowego w Stalowej Woli.

Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pisuary do WC
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 23:06  
Cytuj
po pierwsze ja nie jestem osobą publiczną więc nie muszę się tu przedstawiać, ja nie wyciągam ręki po publiczny grosz nie jestem radnym i nie muszę się tłumaczyć, po drugie zamiast zajmować się uchwałą o jakiejś Młodzieżowej Radzie Miasta, która jak do tej pory nie działa powinieneś zajmować się rzeczmi poważnymi a te ze strony to jakieś idiotyzmy przez Ciebie wydumane poza tym na świecie jak i też u nas pełno jest idiotów i pewnie ktoś się zjawi no cóż tak jest świat skonstruowany że są mądrzy i głupi inaczej byłoby smutno a z Tobą jest przynajmniej weselejumiech

 
 
 
 
~~pisuary do WC
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 23:10  
Cytuj
i jeszcze rok czasu to za mało Ci było żeby zająć się tą sprawą na poważnie a o tych względach technicznych za dużo słuchasz tego wiceprezydenta i go powtarzasz a jeśli się chce to można wice nie chce a Ty już jego język nawet przejąłeś a jeśli by się przyłożyć do sprawy na początku kadencji to już by stała stacja trzeba było brać przykład z Ferenca on taką stację uruchomił w tamtej kadencji co prasy nie czytasz, kup coś innego niż Gość Niedzielny...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 23:15  
Cytuj
hej Lucek gdzie ten Bładek był zamiast w Sejmie, co było ważniejszego???

 
 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 02:01  
Cytuj
Czy chcesz dalej płacić za paliwo więcej niż w innych miastach?

To zastanówcie się czy dla tej idei nie można poświecić sobotnie popołudnie....


Ja będę a ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 03:59  
Cytuj
czytając to co pisze "pisuary do WC" uważam że ten człowiek to kretyn, proszę mi napisać ile ciebie (pisuary do WC) kosztuje to ? z jakich twoich pieniędzy ta akcja jest przeprowadzana ? czy ktoś ci ukradł jakieś pieniądze ?? uważam że jesteś albo członkiem PO, albo obecnym złośliwym radnym, albo niedoszłym radnym. Nikt nikogo Nnie będzie ustudzać żadnego radnego, Platforma Obywatelska nie nakazuje od góry co jak kto ma robić, to nie PiS, każdy pracuje i jest oceniany wiec gościu (pisuary do WC) Jesteś żałosny.

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »