NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Znowu wały w Tesco do- 70%,
~~rychu
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 17:36  
Cytuj
Własnie wróciłem z naszego hipermarketu gdzie pół sklepu to promocje do-70% a towary oklejone pomaranczowymi metkami(niektóre nawet po kilka metek).Okazuje sie ze te metki to zwykłe ceny gdzie nabijani sa klienci zasugerowani super promocja.Towar który wybrałem oczywiscie oddałem a kasjerka na dokładke podwójnie nabiła mi inny produkt.Zwracajac jej uwage odesłała mnie do punktu obsługi klienta mówiac ze tam zwróca mi nalezna kwote.LUDZIE MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE BO WSZYSCY JESTESMY TAM NACIAGANI Z KAZDEJ STRONY

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 17:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 18:00  
Cytuj
wał to Ty jestes jezyk

z dwóch powodów:
- wierząc że coś dostaniesz za darmowe
- ehhh

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 18:47  
Cytuj
szczesliwy człek jestem-byłem tylko dwa razy w tym zydowskim przybytku - o dwa za dużo!!!!

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 19:19  
Cytuj
Wał to Cie chyba zrobił bo nawet niewiesz co czytasz a komentujesz P.S.co to jest ehhh-po drugie ,bo nic takiego tam nie było nawet za darmojezykjezyk

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 14:55  
Cytuj
ale za to w żadnym innym sklepie nie ma takich promocji jak w tesco: kupisz pestki dyni- mysza gratisgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 20:08  
Cytuj
Ja osobiscie to popieram przedmówcę- bo wsad mięsny (mysz) jest gratis w niektórychg sklepach się dpołaca. np. pyzy zwykłe 2 zł, pyzy z mięsem 4zł.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »