NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Co sadzicie o "jedzeniu" w pizzeri qatro w St.Woli, guma
~~byfuch1
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 09:53  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 09:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~byfuch1
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 09:54  
Cytuj
Jedzac pize to czujesz sie jagbys zuł gume i nie da sie tego jesc,a jesli chodzi o ich zestawy to syf jakich malo.Ja nie wiem jak to funkcjonuje ze znajduja baranów co jedza tam te syfy.Pozdrawiam

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 19:18  
Cytuj
~byfuch1 - pewnie cie zobaczyli i kazali napisac kilka słow na kartce no i ..... zobaczyli ze analfabeta przyszedł i dostałes resztki dla psa.
Pamietaj klienci siedza przy stolikach i jedza pizze a ty siedzisz przy kiblu i żujesz jakies odpady

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 19:22  
Cytuj
Popieram przedmowce smiech2

 
 
 
 
~~Ajc Cwaj Draj
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 11:58  
Cytuj
NO tak jest jedna zasada NIE WKURWIAJ KELNERA/ki BARMANA/ki KUCHARZA bo wtedy mozesz miec problem ze zjedzeniem smiech2 umiech Ja popieram kelnerki i kucharzy we wszystkich lokalach gdzie klient jest nie mily. Aha i najgorsze dla nich jest to ze kilka minut przed zamknieciem ( w quatro to chyba 23) Wchodzi grupka osob... umiech A oni przepracowani po 13 godzinach... ojjjjj DLatego ja z reguly zamawiam do domu umiech i bez klopotu

 
 
 
 
~~qba
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 19:58  
Cytuj
Hmm a gdzie w stalowej jest pizzeria qatro? Bo szczerze to nie wiem. Do Quattro często chodzę i nie mam zastrzeżeń, wszystko jest OK, no i zakaz palenia. Na pewno lepsza pizza niż w Da grasso czy rustice.
A jak Ci nie pasuje jedzenie to zmień lokal, wątpię żebyś zjadł coś lepszego w takiej cenie w Stalowej.

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 12:21  
Cytuj
ja polecam pizze z Tertio w Tarnobrzegu pychaumiech

 
 
 
 
~~byfuch1
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 18:53  
Cytuj
Hmm a gdzie w stalowej jest pizzeria qatro? Bo szczerze to nie wiem. Do Quattro często chodzę i nie mam zastrzeżeń, wszystko jest OK, no i zakaz palenia. Na pewno lepsza pizza niż w Da grasso czy rustice.
A jak Ci nie pasuje jedzenie to zmień lokal, wątpię żebyś zjadł coś lepszego w takiej cenie w Stalowej.

Ty glównojadzie rzucić ci padline to zjesz i podziekujesz ty baranie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 10:38  
Cytuj
:szok:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 15:37  
Cytuj
ja polecam pizze z Tertio w Tarnobrzegu pychauśmeich

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 17:41  
Cytuj
a ja nie sadze ze grupka osob tuz przed zamknieciem kogos wkurza bo taka maja prace czasem zdaza sie pewnie gorszy dzien jak u kazdego.....ze o usmiech trudno....ale jedzenie jest pycha,pycha,pycha...mimo podwyzek jak zauwazylem byly :co?: dalej tam jadam...obsluga mila mimo poznej pory.... pozdro i tak trzymac good
a ty frajerze gumozujco...moze
zapomniales wypluc obiad konsumowany kilka godzin wczesnieju stad ten czarny humor hahahahahaha

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »