NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Podwyżki w sektorze energetycznym-ESW,
~~Bezstronny malkontent
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 09:21  
Cytuj
Do Zespołu Pracowniczego Elektrowni
Panowie, jako gigantyczni nieudacznicy, nieroby i chłopy bez jaj wywaleni z różnych funkcji w Elektrowni z Zarządu i Kierowniczych Stanowisk widzę że życie nic Was nie nauczyło i w dalszym ciągu wypisujecie głupstwa i dyrdymały do rożnych instytucji i na forach internetowych.
Nie możecie zrozumieć, że czas nierobów i nieudaczników sie skończył. Nawet nie zrozumieliście tego po kolejnej sromotnej porażce w wyborach (sami wiecie jakich)gdzie Załoga Elektrowni po raz kolejny nie okazała Wam swojego zaufania.
Zapomnieliście, że to za Waszych rządów w Elektrowni był smród, bród i na każdym kroku bałagan, a przez teren zakładu nie można było przejść suchą nogą. W budynkach i pomieszczeniach socjalnych nie można było otworzyć okien bo sie rozlatywały. W biurach i szatniach było paradoksalnie zimno pomimo że Elektrowni produkuje ciepło. Płace były jednymi z najniższych w Stalowej Woli. Panowie, na Wasze Sztuczki nikt się nie nabierze!
Baczność! Zespół Pracowniczy do raportu - koniec woja, marsz do rezerwy!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 09:21  
Cytuj

 
 
 
 
~~cesio
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 10:20  
Cytuj
Miejmy nadzieję że spotkanie z Prezesem niebawem się odbędzie. Chciałbym wtedy zobaczyć czy niektórzy z Was (szczególnie Pan XXX) będą na tyle odważni aby wyartykułować to co im się w zakładzie nie podoba. Pan prawie jak prezes dobrze mówi Panie XXX, jak Pan coś masz na Zarząd Elektrowni to do prokuratury. Jeżeli zarzuty sie potwierdzą to wszystko będzie po Pana myśli. Jeżeli jednak tylko chlapiesz Pan jęzorem po próżnicy to sam sobie przypinasz plakietkę "Ziobro moim idolem". O co właściwie Panu chodzi? O wywalenie Prezesów czy o zarobki?
Jak do tej pory nigdzie nie przeczytałem jakiejś konstruktywnej propozycji. Biadolicie Szanowni Internauci że zarobki macie za małe. Zgadzam się, zarobki zwykłego robotnika za wysokie nie są (w skali całego kraju oczywiście. Ale o wielkości podwyżek mają też coś do powiedzenia związki zawodowe których władze sami wybieraliście. Miejcie pretensje do siebie i nauczkę na przyszłość. A Pan, Panie XXX też niech się zapisze do jakiejś organizacji związkowej, zostanie pan przewodniczącym i będzie pan miał wpływ na przyszłość zakładu. No chyba że jest pan jednym z tych którym załoga nie okazała zaufania a o których pisze "bezstronny malkontent".
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem moją wypowiedzią.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 10:52  
Cytuj
Może i jesteśmy jedną załogą ale wygląda to jakbyśmy płynęli luksusową łajbą.Na górnym pokładzie mgr,inż,doc, dr, pod pokładem mistrzowie a przy wiosłach robotnik.

Chcesz się zamienić miejscami z "kapitanem"
http://www.stalo(...)ytry.gif
chytrus

 
 
 
 
~~klik
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 13:36  
Cytuj
Do xxx
"Forum jest jak targowica i każdy może napisać co się mu rzewnie podoba, a jak będzie bardzo obraźliwie to moderator strony zawsze może to skasować i po ptakach."

Mylisz się. Jak będziesz przeginał to ten kto poczuje sie obrażony może złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Do tego nie jest potrzebny moderator bo nikt nie będzie go za każdym razem prosił żeby usuwał twoje wypociny. Czujesz sie bardzo bezkarny co świadczy o twojej niewiedzy na temat internetu. Bardzo łatwo cię namierzą jeżeli za sprawę weźmie sie policja. Wiec jak już coś piszesz to nie obrażaj innych. Forum jest miejscem publicznym tak jak ulica, przestanek autobusowy ,sklep itd. To nie targowica a ty zaczynasz zachowywać sie jak dres-gówniarz bez szacunku dla innych, drący mordę na przestanku autobusowym o pierwszej w nocy.

 
 
 
 
~~zastępcaczłonka
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 14:30  
Cytuj
do "prawie jak prezes" - "prawie święty" czy może tylko "łysy"
Jak na przedstawiciela "inteligiencji wspierającej szefa" niezły tekst, taki konstruktywny , promieniejący dobrocią i życzliwością.
Może to właśnie Ty powinieneś skorzystać z rad swojego kolegi , pójść do kościoła, na spacer by pooddychać świeżym powietrzem i pozbyć się tego jadu którym zioniesz na swych współpracowników.
P.S.
Całym członkiem jeszcze nie jestem albowiem na takie miano trzeba mieć odpowiedni wygląd i zasługi.

 
 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 14:37  
Cytuj
ty malkontent! sam se mieszkaj na ozecie, wdychaj te pyły trocinowe i hgw co jeszcze, patrz jak dzieci kaszlą lataj z nimi po lekarzach i nie pisz po urzędach , nie skarż sie , zdychaj po cichu. A z drugiej strony aluminium. Były kontrole i co? Mają nas daleko w dupie!

 
 
 
 
~~Łysy
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 14:54  
Cytuj
Do "zastępcyczłonka" czyli vibratora

"prawie jak prezes" - "prawie święty" czy może tylko "łysy"


Od łysych to ty się może odwal cwaniaku.
Jak coś ci nie pasuje to wiesz gdzie mnie szukać.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 15:18  
Cytuj
do "bezstronny malkontent"
Bezstronni nie zabierają głosu na tym forum, bo jeśli zabiorą to przestają być bezstronni.
Tyle tytułem wstępu.
Wytoczyłeś ogromną armatę , narobiłeś mnóstwo huku i nie ustrzeliłeś nawet muchy, bo strzeliłeś ślepakiem. Gdzieś po drodze przegapiłeś zakończenie działalności byłego prezesa. Jego akcje spadły niżej niż akcje Toora Poland i on o tym wie. W przypadku odwołania obecnego zarządu nie on będzie beneficjentem ( i o tym też wie ). On może próbować założyć nowy związek zawodowy, ale i na to ma małe szanse. Więc kto i dlaczego?
Od wielu lat płace w elektrowni są najniższe ze wszystkich elektrowni w Polsce (dużo niższe).
Od wielu lat likwiduje się etaty i zmniejsza zatrudnienie na produkcji.
Od wielu lat płace reguluje minimalna krajowa.
Od wielu lat Stalowa Wola jest wyspą drożyzny.
Ostatnio znacznie wzrosły ceny i koszty utrzymania.
Ostatnio ogromnej liczbie pracowników zaczęło brakować na życie.(ile osób sprzedało za grosze prawa do akcji)
Po obietnicach wyborczych premiera można próbować je egzekwować (wielu się udało)
Sami sobie odpowiedzcie kto za tym stoi.
Co prawda to nie Francja i nie zapłoną setki aut i domów, ale żarty się skończyły.
A Ziobro wróci jako premier, pytanie brzmi KIEDY?!
Sami sobie odpowiedzcie...
Co do namierzenia uczestników forum , to może być "nieformalny przeciek" od poszczególnych kolesi operatorów i "polowanie na czarownice" lecz to otwarłoby prawdziwą "puszkę Pandory" i nie sądzę by ktoś podjął takie ryzyko.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników forum.

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 15:46  
Cytuj
Cóż Panowie robole,woły,biali murzyni,chamy czy prostaki - żyjemy podobno w demokratycznym kraju, który opanowali byli komuniści(w większości). W rzeczywistości więc do demokracji jeszcze daleka droga. A dopóki będziemy żyć w kraju "demokracji komunistycznej" , to wiele nie wywalczymy, będziemy poniżani i poniewierani, w niektórych firmach może dojść do tego, że misięczne wynagrodzenie otrzymamy w postaci "okowity" lub talonu na browar:haha:. Jeżeli "trybicie" odrobinę historię, to wiecie ,co mam na myśli.

Przykład z życia wzięty: "Boss czemu ja mam 450 $ a tamten 650 $?" - " Bo ty siedzisz przed kompiuter i masz ciepło a on ma zimno,brudno i ma ciężej od ciebie, chcesz mieć tyle co on,to sie przebieraj"
U nas jest wręcz odwrotnieneutralny
My juz czegoś takiego nie doczekamy prawdopodobnie, nasze dzieci może...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 17:00  
Cytuj
Do Nickt.

Napisałeś że nie pracujesz w Elektrowni. To po kiego zabierasz głos w sprawach które cię nie dotyczą. Tu jest rozmowa o podwyżkach w ESW a ty włazisz i nakręcasz atmosferę. Komuchów to sobie szukaj na własnym podwórku a tutaj pomocników nam nie potrzeba. Sami rozwiążemy swoje sprawy. Załóż sobie własny wątek o "demokracji komunistyczne"j i tam się wyżalaj.

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
Do Nickt.

Napisałeś że nie pracujesz w Elektrowni. To po kiego zabierasz głos w sprawach które cię nie dotyczą. Tu jest rozmowa o podwyżkach w ESW a ty włazisz i nakręcasz atmosferę. Komuchów to sobie szukaj na własnym podwórku a tutaj pomocników nam nie potrzeba. Sami rozwiążemy swoje sprawy. Załóż sobie własny wątek o "demokracji komunistyczne"j i tam się wyżalaj.


W spodniach też masz taki wężyk jak w "nicku~"? a w głowie owsika podobnego do tego "wężyka"? Na co sie prujesz stary pryku? problem ESW to nie tylko Wasz problem. Nie tylko Wy "jestesta poszkodowane". podpisz sie głąbie jakoś z sensem, A "napinaczy" atmosfery jest tu całe mnóstwo, a ty przyjebałeś sie akurat do mnie. Tak sie składa, że pracuję w identycznej branży, zrobiłem stosowną szkołę w tym kierunku i ch..ja z tego mam. Co mi po maturze,technikum,jak jebie mnie zwykły prostak,wieśniak, który kupił sobie magistra w promocji z inżynierem na stadionie 10-cio lecia w Warszawie. Ponadto Nigdzie nie pisze, że to jest prywatny temat, a Autor tematu nie nadmienił ani nie zasterzegł żadnej wyłączności. Żal ci dupe ściska,że stoję po stronie roboli, poniżanych przez buraków z pseudotytułami, czy kłuje cie prawda w oczy a może zabolało cię coś o "demokracji komunistycznej"? Może jak wspomnę i ORMO lub SB albo PZPR ,to powybijasz mi szyby?

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 19:31  
Cytuj
Wracając do komuchów jeszcze- bardzo dobrze trafiłem i Ty też, bo jak krzyknę "j..bac komunistów, ormowców" to do tej pory nie zdążyłem policzyć "zainteresowanych" a wszystkie widoczne twarze nie wróżą nic dobrego bo albo im ch..jem z oczu patrzy albo klawiszem, stare zajechane zgredy.
Dorzucisz może, że wyglądają za idiotą który wrzeszczy?Gdyby ich nic "nie bolało"- nie byliby zainteresowani:haha:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Dzięki i jeszcze raz dzięki.Co raz więcej postów pojawia się na stronie i wychodzi z tego że temat jest bardzo rozległy.

 
 
 
 
~~AntyNickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 19:48  
Cytuj
Podpis pasuje? A głąbem to sam jesteś ćwoku. Skąd wiesz że ktoś kupił studia? A może sam mu sprzedałeś dyplom? Może tak sobie dorabiasz na boku bo z twojej wypłaty na żarcie i fajki ci nie starczy. I nie "przyjebałem" a przyczepiłem sie prostaku. Maturę to ty chyba sobie kupiłeś bo język polski zleciał ci pewnie w Parkowej w Nisku. Po stronie roboli stał podobno Lenin i co z tego wyszło? Chcesz na plecach robotników zrobić karierę? Zadziwia mnie twoja nienawiść do ludzi z wyższym wykształceniem. Forum nie jest prywatne to fakt. A ty co jesteś? Piąta kolumna w ESW? Kto cię wynajął. PiS ci płaci?
Daje ci wycisk ktoś z dyplomem magistra? Widocznie pracodawca ma większe zaufanie do takiego człowieka niż do ciebie. Przekręcają ci śrubę bo się na tobie poznali. Masz mniej czasu na myślenie to mniejszy kłopot z tobą.
Żyjesz w w swoim świecie urojeń. Rozejrzyj się. Są ludzie sprytniejsi od ciebie i to oni cię dymają a ty rzucasz sie na forum jak g... w przerębli. W pracy nie masz odwagi podnieść głowy i powiedzieć dość bo straciłbyś robotę. Więc nie podpuszczaj innych mydląc im oczy swoimi teoriami o komunistycznym spisku. Kiedy ten spisek powstał? Jak się skończyły rządy Kaczorów? Czy dla was, Pisiarze, wszyscy którzy was nie popierają są komunistami?
i jeszcze jedno. Nie popieram ORMO, ZOMO i MO. Chcę żeby było normalnie. Normalna policja, kompetentny rząd, zero korupcji. Wali mnie czy ktoś lubi PSL, LiD, PiS czy PO. Jeżeli jest kompetentnym urzędnikiem może być w rządzie. Ale nie wolno szczuć jak ty to robisz. Masz jakieś propozycje to pisz a nie opowiadaj jak to byłeś kiedyś mądrzejszy od inżyniera. Masz w tym widocznie jakiś interes.

 
 
 
 
~~cesio
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 19:57  
Cytuj
"ty malkontent! sam se mieszkaj na ozecie, wdychaj te pyły trocinowe i hgw co jeszcze, patrz jak dzieci kaszlą lataj z nimi po lekarzach i nie pisz po urzędach , nie skarż sie , zdychaj po cichu. A z drugiej strony aluminium. Były kontrole i co? Mają nas daleko w dupie!"

Coś w tym jest. Jak coś gnije to jest pleśń itp. A to już nie jest zdrowe. To tak jak mieć grzyba w mieszkaniu. Czy ktoś rozpoznał ten problem?

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:33  
Cytuj
normalnie brak komentarza, jestes pusty jak wygaszony piec, z któtego wygarnięto popiół nawet.
Pewnie,że dorabiam na boku i ch.. ci do tego , język jakiego używam ma być prosty i zwiezły , zrozumiały dla przcietnego Polaka, na kupno matury nie było mnie stac , bo moich rodziców też poniewierał podobny "pomiot". I nie kompromituj się "człowieku" Sam jestes urojeniem, zaczęły sie ruchy w konkretnym kierunku i trzęsiesz dupskiem o własną obecna posadę, bo w przeciwnym razie powyższe treści nie miałyby miejsca, w przeciwieństwie do ciebie nie jestem karierowiczem.
CYTAT
W pracy nie masz odwagi podnieść głowy i powiedzieć dość bo straciłbyś robotę.


Tu sie mylisz,bo nie ma rady na idiotów(na razie jeszcze), a jak jutro poczytasz swoje wypociny,to zrozumiesz,co mam na myśli. Staram sie otwierac oczy tym wszystkim,którzy to czytają, jednocześnie pozbawiac kolejnych argumentów taklich dupowłazów, wazeliniarzy i karierowiczów jak ty.
Z miomi możliwościami o robotę sie nie martwię, w przeciwieństwie do ciebie nie trzese porami. Czemu tak?Moja prywatna sprawa. Zaczynam odnosić wrażenie, że cały temat zaczyna sie skupiać wokół ciebie,stąd ta nerwówka. Sam się rzucasz jak gówno tyle, że w betoniarce,tańczysz tak jak ci "betoniara zakręci". Toczysz bezproduktywnie pianę z paszczy, bo czujesz sie zagrożony, w przeciwnym razie moje posty pozostałyby przynajmniej bez komentarza z twojej strony, a tak srasz w pory bo mam rację i chesz sie na kimś wyżyć, najlepiej na tym, kto ma najmniej wspólnego z tematem - typowy odruch prostego człowieka, nie posiadającego konkretnych argumentów, a srającego w pory ze strachu, czującego się winnym obecnego zamieszania.

Jak zaczniesz normalnie rozumować,myśleć a potem pisać to twoje marzenia
CYTAT
Normalna policja, kompetentny rząd, zero korupcji. Wali mnie czy ktoś lubi PSL, LiD, PiS czy PO. Jeżeli jest kompetentnym urzędnikiem może być w rządzie

się spełnią. Jednak ,gdy pozostaniesz snobem, takim jak się prezentujesz, to ciemność widzę i zapadniesz na jakąś nerwicę, sfiksujesz i bedą cię musieli zamknąć i będziesz miał dwa wyjścia : albo cie przecwelą albo nie, mimo wszystko wtedy bedziesz miał prawo do swojego urojonego świata, co najważniejsze będziesz miał(a) swój własny interes a inni będą cie mogli dymać.
Skąd wiem ,że ktoś kupił studia? Czujesz się winny?Najwidoczniej!! Po poziomie wiedzy oszołomie oraz umiejętności powiązania teorii z praktyką w czsie rzeczywistym oraz po okresie studiowania i możliwościach manualnych i intelektualnych danego klienta. Na ten przykład dla mnie ty jesteś głąb z możliwościami i opcjami opisanymi wcześniej.:haha:Wymyśliłeś coś na szybko by sie nie skompromitować do reszty. Daj sobie człowieku siana, bo im wiecej piszesz, tym bardziej się obnażasz, poniżasz i pogrążasz, w końcu sie zamotasz jak tampon w ... i ci tak zostanie, a pielęgniarki ci nie pomogą

Mniej czasu na myślenie??- jeszcze sie zdziwisz, tylko postaw obok siebie nocnik.
Piąta kolumna ESW?:haha::haha: - a masz piątą klepkę??
Fajke to mi możesz obciągnąć- dla twojej "tępej pały" nie palę i tym samym mam mniej wspólnego z tobą...

 
 
 
 
~~AntyNickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:42  
Cytuj
"Dupa, oszołom sranie.. itp."
Oto twój poziom. Zaiste, twój nick opisuje kim jesteś. Jesteś nikim. Po tym jak bardzo się zdenerwowałeś wiedzę że trafiam w twój czuły punkt. A może to ja cię dymam. To by dopiero było hehe. Skąd wiesz że trzęsę dupskiem? Ja dam sobie radę. To ty masz jakiś problem. Zaczynasz wymachiwać rękami i krzyczeć. A to już świadczy jak bardzo się boisz. A cóż to cię tak zdenerwowało? Prawda w oczy kole?

 
 
 
 
~~AntyNickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:45  
Cytuj
A jak dorabiasz na boku to płacisz podatki? Jesteś uczciwy Pisiorku?

 
 
 
 
~~AntyNickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:48  
Cytuj
"Fajke to mi możesz obciągnąć"


Lubisz chłopaczków jak ci obciągają? Ja się na twoje przyjemności nie piszę. Zamów sobie panią rączkowską.

 
 
 
 
~~AntyNickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:55  
Cytuj
Do Nickt.
Dobrej nocy życzę pisiorku. Poskacz sobie jeszcze trochę i pomachaj rączkami ze złości. Wyśpij sie dobrze bo jutro może znowu zaczniemy szermierkę słowną. No chyba że brakuje ci argumentów. Fajne było to co mi odpisałeś. Wiedzę że nieźle cię ruszyło skoro zacząłeś coś bulgotać o wygaszonych piecach. Tak, poniżaj mnie, poniżaj. A potem idź spać bo jutro jest nowy dzień. Coraz bliżej do końca kadencji PO. Cieszysz się?

 
 
 
 
~~AntyNickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 21:00  
Cytuj
Do pozostałych internautów.

Przepraszam za zamieszanie ale pan Nickt sobie ulżył i trochę sie nabrudziło.

 
 
 
 
~~AntyNickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 21:29  
Cytuj
Do Nickt

Masz rację twoje posty powinny zostać bez komentarza z mojej strony. Ale jednego nie wziąłeś pod uwagę. Moje wypowiedzi miały na celu pokazać kim jesteś, pokazać twój poziom. Ktoś kto ma trochę oleju w głowie nie nabierze sie na twoje wypowiedzi. Przyklasną ci tacy sami jak ty miernoty i pieniacze. Z własnej niemożności plujecie jadem na każdego kogo uważacie za lepszego od siebie. Kiedyś, dawno temu, chłopi ze strachem w oczach żegnali się na widok parowozu. Dlaczego sie bali? Bo nie wiedzieli jak to działa. Cześć z nich próbowała atakować taki parowóz. Ty robisz to samo. Boisz się nieznanego. Atakujesz to czego nie rozumiesz - naukę. Naukę i wszystkie jej symbole. Nawet teko niewydarzonego inżynierka który podobno dyma cię w pracy. On symbolizuje to czego nigdy nie osiągniesz - wiedzę. Jules Gabriel Verne napisał "Dwadzieścia tysięcy mil podwodnej żeglugi". W książce tej był kapitan Nemo czyli Nikt ale on był kimś, kimś wielkim. A ty poziomem swoich wypowiedzi udowodniłeś że też jesteś Nemo ale nie kimś wielkim ale naprawdę nikim.
Moja misja skończona.
Poszczekaj sobie na mnie trochę. Może twoi koledzy sie dołączą.
Ja już nic nie odpowiem. Szkoda dla ciebie mojego czasu.

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 21:51  
Cytuj
Wiedziałem,że sie uczepsz słownictwa, prosta gra słów - prowokacja
CYTAT
Wyśpij sie dobrze bo jutro może znowu zaczniemy szermierkę słowną

przygotuj sie solidnie, bo zaczynasz sie gubić we własnych przemysleniach. Nie masz szans czlowieczku. Co mnie PO obchodzi? Skąd te mrzonki?
CYTAT
Skąd wiesz że trzęsę dupskiem?


Bo sie prujesz jak stare prześcieradło, nie mając racji.

Mój nick - całkowicie po polsku, w naszym ojczystym języku - NIKT, ot tak ,zwyczajnie.Jednak coś w nim drzemie,cos co cie prowokuje. Czepiasz się pierdół, użytych celowo,Motasz sie jak blondynka w aucie z manualną skrzynia biegów,która pomyliła celowo podpaske z gąbką do wycierania szyb, i dodatkowo stara sie uruchomioć silnik kluczem do kół.
"Oczytaj sie" odrobinke "wielki człowieczku z małym ch..", bo w przypadku prywatnego spotkania ,zagne cie w pierwszym zdaniu. Skompromitowałeś sie i obnażyłeś swój ciasny łeb całkowicie,zastanów sie nad swoim życiem, potem podejmuj rozsądne i sensowne dyskusje. Brak ci argumentów i czepiasz cie celów,które sam ci podałem, ot dowód jaki jesteś pusty i bezmyślny.
Jestem na tyle cywilizowany i obyty, iż smutne wypociny prostego buraka z "tyułem " nie są w stanie mnie wyprowadzić z równowagi, prawdę zniosę,nawet najgorszą.Skoro twierdzisz, że sie zdenerwowałem, to znak ,że ciebie coś wyprowadza z równowagi, Moje orientacje sexsualne zawierają sie w normie, tak wiec nie musisz sie obawiać, z resztą "debili" się nie czepiam(w razie twoich wątpliwości).
Ty mnie dymasz??Abo jesteś debilem albo sobie pochlebiasz,czyli kolejny dowód,że jestej pusty jak piec.Poniżam cię?Bzdura,prosta aluzja a ciebie ruszyłogood
Prześpij sie z problemem,a jutro przeczytaj jeszcze raz swoje dzieło i zastanów sie,co napisałeś.
Szermirka słowna?- za mało wiesz człowieczku o życiu i ty chcesz dyskutować?Bo umiesz obsługiwać klawiaturę?
Nie ulżyłem sobie,bo sie nawet nie podnieciłem,czarna rozpacz ogarnia, jak sie takie szmiry czyta,sprawiałeś wrażenie inteligentnego a w rzeczywistości pogrążasz sie jak tampon w ...:haha:
I powtarzasz moje teksty,jak zepsuta stara płyta vinylowa, ciężko ci cokolwiek nowego wykumać,czacha ci dymi... i idziesz spać,bo sie gubisz
Tyle, miłej nocki życzę,pozdrawiam zwolenników AntyNickt`a, na własnych nie liczę,służe pomocą w razie "w"

 
 
 
 
~~Nickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 21:57  
Cytuj
Nie jesteś wcale taki głupi,tylko niepotrzebnie robisz z siebie idiote, a twój post poprzedni ,to dla mnie dowód,że masz dosyć, wiesz że dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele, mimo wszystko szacuneczek za odwagę,prawdopodobnie zaczne cie podziwaić ale nic ponadto, za cienki w uszach jesteś

 
 
 
 
~~AntyNickt
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 22:07  
Cytuj
"Moje orientacje sexsualne zawierają sie w normie, tak wiec nie musisz sie obawiać, z resztą "debili" się nie czepiam(w razie twoich wątpliwości).
Nie ulżyłem sobie,bo sie nawet nie podnieciłem,czarna rozpacz ogarnia, jak sie takie szmiry czyta,sprawiałeś wrażenie inteligentnego a w rzeczywistości pogrążasz sie jak tampon w ..

Tylko winni sie tłumaczą.
Buźka frędzlu.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »