NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Podwyżki w sektorze energetycznym-ESW,
~~inny niż wy
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
1. Tylko kilka elektrowni miało problem z zapasami, żadna nie zeszła tak nisko jak ESW. Od sierpnia można było bez problemu zakupić odpowiednią ilość węgla zanim zaczęły się kłopoty z kopalniami.


Taaa. A wtedym pisałbyś że zamrożona gotówka na zwałach.

CYTAT
2. To co wy nazywacie kapusiostwem w krajach cywilizowanych nazywa się obywatelską postawą.


Tak, to się nazywa obywatelska postawa ale nie wtedy kiedy się chce wrócić na stołek albo zemścic się na kimś.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 17:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
2. To co wy nazywacie kapusiostwem w krajach cywilizowanych nazywa się obywatelską postawą.


Noo, jeżeli to był anonim to to jest kapusiostwo w najgorszym stylu. Jak jesteś taki obywatel to leć i napisz do prokuratury tylko nie zapomnij się podpisać. Co ci obiecali za to że im pomagasz?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
2. To co wy nazywacie kapusiostwem w krajach cywilizowanych nazywa się obywatelską postawą.


Noo, jeżeli to był anonim to to jest kapusiostwo w najgorszym stylu. Jak jesteś taki obywatel to leć i napisz do prokuratury tylko nie zapomnij się podpisać. Co ci obiecali za to że im pomagasz?

Kapuś - donosiciel : pojęcie używane w światku przestępczym opisuje człowieka, który o wiadomych mu przestępstwach i znanych przestępcach donosi organom ścigania.

1. Zastanówcie się nad słownictwem jakiego używacie, bo sami sobie wystawiacie cenzurkę.

2. Zgodnie z prawem, każdy kto podjął wiedzę o możliwości popełnienia przestępstwa jest obowiązany do powiadomienia o tym właściwy organ ścigania. Niedopełnienie tego obowiązku jest czynem karalnym. Po przeczytaniu postów tego forum zastanówcie się nad tym.

 
 
 
 
~~baza
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 18:02  
Cytuj
No to teraz zaczyna wychodzić cała układanka. Po przegranych wyborach do władz pewnego związku zawodowego niektórzy nie mogą przeboleć że przegrali z kobietą smiech2 . A dlatego że nie było punktu zaczepienia to siedzieli cicho. Zaczeli podnosić głowę gdy zaczęły się problemy z inwestycją. Wodą na ich młyn okazały sie także kłopoty z węglem i rosnące ceny które wywołuja fale żądań o podwyżki (nie powiem że niesłuszne, ale z pustego i Salomon nie naleje). Wynik wyborów też miał znaczenie bo w grupie spiskowców są ludzie powiązani z jedną ze zwycięskich partii. Więc nadeszedł czas aby uderzyć. Ludzie ci nie pracują tak ciężko jak robotnicy więc mają dużo czasu na knucie i szkalowanie innych. Szanowny zespole pracowniczy czy jak ci tam, może byście trochę poczekali i dali szansę ludziom odpowiedzialnym za rozwój zakładu. Niech inwestycja ruszy i wtedy to ocenicie.
Szanowni robotnicy. Wiem że jest wam ciężko i mało zarabiacie ale nie dajcie się wymanewrować. Czy napewno jesteście przekonani że potrzebny jest ten cały smród? Jesteście przekonani że jak przyjdzie nowe to was nie wyroluje? A może to będzie nowe-stare a wtedy to już zdrowia i sił życzę.

 
 
 
 
~~9 thermidor
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Kapuś - donosiciel : pojęcie używane w światku przestępczym opisuje człowieka, który o wiadomych mu przestępstwach i znanych przestępcach donosi organom ścigania.


No to przyznać się obywatele, napisał ktoś już gdzie trzeba? Anonim czy nie?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
No to teraz zaczyna wychodzić cała układanka. Po przegranych wyborach do władz pewnego związku zawodowego niektórzy nie mogą przeboleć że przegrali z kobietą smiech2 . A dlatego że nie było punktu zaczepienia to siedzieli cicho. Zaczeli podnosić głowę gdy zaczęły się problemy z inwestycją. Wodą na ich młyn okazały sie także kłopoty z węglem i rosnące ceny które wywołuja fale żądań o podwyżki (nie powiem że niesłuszne, ale z pustego i Salomon nie naleje). Wynik wyborów też miał znaczenie bo w grupie spiskowców są ludzie powiązani z jedną ze zwycięskich partii. Więc nadeszedł czas aby uderzyć. Ludzie ci nie pracują tak ciężko jak robotnicy więc mają dużo czasu na knucie i szkalowanie innych.


Zgodnie z powyższym za całe zamieszanie odpowiadają:
[u]w miejsca wykropkowane wpisz swoje kogo typujesz[/i]

1...................
2...................
3...................
itd

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 19:24  
Cytuj
Zgodnie z powyższym za całe zamieszanie odpowiadają:
[u]w miejsca wykropkowane wpisz swoje kogo typujesz[/i]

1...................
2...................
3...................
itd"


Sam sie wpisz na początek.

 
 
 
 
~~wesołek
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 20:49  
Cytuj
Zgodnie z powyższym za całe zamieszanie odpowiadają:
[u]w miejsca wykropkowane wpisz swoje kogo typujesz[/i]

1...Masoni i cykliści
2...Murzyni i inddianie
3...Goździkowa + Etopiryna
4...Stirlitz a jak on to pewnie i Putin.
5...Al Kaida... a lenie jestem pewien
6...No i ja - wasz kochany wesołek.

 
 
 
 
~~psotnik dududś
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 21:09  
Cytuj
Zgodnie z powyższym za całe zamieszanie odpowiadają:
[u]w miejsca wykropkowane wpisz swoje kogo typujesz[/i]

1...Masoni i cykliści
2...Murzyni i inddianie
3...Goździkowa + Etopiryna
4...Stirlitz a jak on to pewnie i Putin.
5...Al Kaida... a lenie jestem pewien
6...No i ja - wasz kochany wesołek.
7...I jeszcze ja - psotnik duduś (kolega wesołka)

 
 
 
 
~~Ivan Mladek
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 21:33  
Cytuj
Zgodnie z powyższym za całe zamieszanie odpowiadają:
[u]w miejsca wykropkowane wpisz swoje kogo typujesz[/i]

1...Masoni i cykliści
2...Murzyni i inddianie
3...Goździkowa + Etopiryna
4...Stirlitz a jak on to pewnie i Putin.
5...Al Kaida... a lenie jestem pewien
6...No i ja - wasz kochany wesołek.
7...I jeszcze ja - psotnik duduś (kolega wesołka)
8...Jozin z Bazin

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 21:43  
Cytuj
Przykre ale sie okazalo ze Pani Przew. to jedyna osoba z jajami w tym zwiazku.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 21:50  
Cytuj
Jaja sobie robicie z poważnego tematu.
Łapiecie za słowa ludzi i wyciągacie co uważacie za stosowne i przerabiacie na swoje potrzeby.I wychodzi z tego szopka.Gdyby wpisać nazwiska ludzi odpowiedzialnych za ten stan rzeczy, złamałbym prawo.Całkiem odeszliście od tematu bazy i urządzacie sobie pośmielisko, a pracownicy ESW czytają to i pewnie się zastanawiają kto dopuścił takich i..... do głosu.Trochę powagi i poszanowania innych.Już nawet nie mięso w języku tylko komedia.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 22:06  
Cytuj
Zgodnie z powyższym za całe zamieszanie odpowiadają:
[u]w miejsca wykropkowane wpisz swoje kogo typujesz[/i]

1...Masoni i cykliści
2...Murzyni i inddianie
3...Goździkowa + Etopiryna
4...Stirlitz a jak on to pewnie i Putin.
5...Al Kaida... a lenie jestem pewien
6...No i ja - wasz kochany wesołek.
7...I jeszcze ja - psotnik duduś (kolega wesołka)
8...Jozin z Bazin
9...xxx

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 22:12  
Cytuj
Zgodnie z powyższym za całe zamieszanie odpowiadają:
[u]w miejsca wykropkowane wpisz swoje kogo typujesz[/i]

1...Masoni i cykliści
2...Murzyni i inddianie
3...Goździkowa + Etopiryna
4...Stirlitz a jak on to pewnie i Putin.
5...Al Kaida... a lenie jestem pewien
6...No i ja - wasz kochany wesołek.
7...I jeszcze ja - psotnik duduś (kolega wesołka)
8...Jozin z Bazin
9...xxx
10..Gamonie i Krasnoludki

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 09:12  
Cytuj
Za kilka godzin mysle ze poznamy odpowiedzi na wszystkie nurtujace, czytajacych to forum pytania.
Ciekawy jestem ilu bedzie chetnych do zadawania pytan.
NO TO CZEKAMY ! ! !

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 17:22  
Cytuj
Chętnych nie było do zadawania pytań panu prezesowi.
Sprawa podwyżek okazała sie zwykła farsą.
ESW jest na minusie i to poważnie.
Perspektywy poprawy tego stanu rzeczy są mizerne.
Prezes zapewnia a mniej obiecuje że za trzy lata to my będziemy potentatami.Akcje ESW też wymienią nam na Taurona i będzie hossa.Ponoć trwają rozmowy ze związkami zawodowymi a efekty tych prac poznamy chyba w drugim kwartale.Musimy współpracować , tyrać unowocześniać zakład, wypruwać z siebie flaki za takie stawki jakie mamy obecnie.W pasie już nie ma dziurek panie prezesie.Wszyscy z zapartym tchem słuchali pana prezesa ale zadowolenia po wyjściu na twarzach energetyków nie było widać.Każą szukać oszczędności a powinni zacząć od Pentagonu.Finał wszystkiego, szkoda gadać, szkoda pisać.Dowidzenia.

 
 
 
 
~~zastępcaczłonka
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 17:37  
Cytuj
Po trzech latach unowocześnień na terenie ESW posadzimy wierzbę energetyczną i zakontraktujemy w Połańcu.... Cześć ~xxx, byłeś wielki, uszy do góry - to jeszcze nie koniec. Do widzenia!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Wracając do sprawy uważam że sprawy płac są ważne i z niecierpliwością czekam na spotkanie z panem prezesem w piątek.Na pewno na nim będę i może, lub będę miał okazję się zapytać o podwyżki realne.


Okazję miałeś i...
nie zapytałeś bo strach Cię obleciał???
Mikrofon stał przygotowany...
Prezes nie powiedział nic. "bił pianę"

Swięte oburzenie szatniowych krzykaczy, pisarzy anonimów, kapusiów jak to już tu określono...
Ale odwagi cywilnej brak...

No znowu chowacie się w cień waszego niezadowolenia...
A cały ten post... to jest bicie piany, ośmieszanie problemu przed całym miastem i okolicą.
Własne brudy pierze się za własnym płotem..
ale... z podniesioną przyłbicą.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 09:13  
Cytuj
Masz do mnie pretensje ,że się o nic nic nie pytałem ale nie widziałem aby ktokolwiek pytał o cokolwiek.Ja chociaż mam odwagę podać jakiegoś nicka a ty cwaniaku tylko krytykujesz i sam nie przedstawiasz żadnych konkretów.Pewnie należysz do grupy której w ESW jest bardzo dobrze.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 09:18  
Cytuj
Miało być dość ale są elementy którym chyba zależy na ciągnięciu tematu.Goście wywołują u mnie torsje i muszę odpowiadać na głupie pytania.

 
 
 
 
~~ten z ni
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Miało być dość ale są elementy którym chyba zależy na ciągnięciu tematu.Goście wywołują u mnie torsje i muszę odpowiadać na głupie pytania.


Ten powyżej co ci odpowiedział ma rację. Jak się głupio tłumaczysz tchórzu to się nie dziw że ci ludzie dogryzają. Miałeś okazję się zapytać to czegoś tego nie zrobił/ Tu to jesteś wielki chojrak a jak przyszło do zadawania pytań to się na innych ogladasz.

 
 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »