NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
drogi,
~~daniel
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 11:13  
Cytuj
mam juz dosc robot drogowych a w pewnym sensie nic nie robienia przy skrzyzowaniu kolo jubilatu.niedlugo zaden samochod nie bedzie mogl dojechac do swoich domow przy pck.dziury sa straszne i nikt sie tym nie przejmuje.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 11:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 13:20  
Cytuj
ej Daniel obudz się wiesz jaką mamy porę roku ?? są mrozy nie można kłaść asfaltu w "-" pogodę

 
 
 
 
~~byfuch1
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 15:40  
Cytuj
ej Daniel obudz się wiesz jaką mamy porę roku ?? są mrozy nie można kłaść asfaltu w "-" pogodę

Ej gosciu obuc sie juz z trzy ntygodnie nie ma mrozu a tam nic sie nie dzieje a jesli chodzi o asfalt to mozna klasc przy mrozie nawet -10 stopni

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Sty 2008r. 19:24  
Cytuj
daniel jejku ale smutny poscik napisałes, ja tez zaraz sie poplacze :( wiem ze ci ciezko ciagnac te worki z ziemniakami na rynek po rozkopanych ulicach no ale coz zrobic :( Ale za pare miesiacy bedzie super , uwierz mi , woreczki beda sie slizgały po nowym asfalciku i kosteczce. Pogadaj może teraz z -byfuch1- to może ci pomoże , bo on pewnie na wolne i nie chodzi do szkoły wiec myśle ze we dwojke dacie rade . Trzymajcie sie chłopoki

 
 
 
 
~~daniel
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 10:10  
Cytuj
ja akurat mam swoja firme i pracuje tez gdzie indziej i nie mam ochoty sprzeczac sie z oslem ktory zapewne nie ma swojego rowerka.jak mi sie auto popsuje przez te doly to kto mi zwroci miasto.z poplakanym i zarozumialym szlezakiem na czele.a co do zimy widziales ja w tym roku.jesli masz cos do powiedzenia to napisz.az zal czytac te komentarze i dziwie sie ze nikt nie protestuje bo to co sie wyrabia na tym, skrzyzowaniu to skandal.jak sie nie chce robic to trzeba zatrudnic inna firme a nie placic naszymi pieniedzmi za to cos co mamy na skrzyzowaniu.chyba trzeba kupic jeepa bo nidlugo to nie bedzie mozna wyjechac z osiedla.good

 
 
 
 
~~antydaniel
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 16:38  
Cytuj
daniel - chyba masz firme osłow i baranów. Inteligencie- zima to nie tylko śnieg . Zima to także niska temperatura. Jak przez 23 godziny jest mróz lub temeratura waha sie w okolicach 0 to tez jest zima . Jak Ci w jajka przez 15 min słonce przygrzeje nie znaczy to iz robotnicy musza leciec kopac dół czy kłasć kostke.

Wez mi nie odpisuj bo piszesz takie głupoty ze dzieciaki w przedszkolu nie mogą opanować śmiechu.

p.s. po co ci jeep ? puszki możesz wozić wózkiem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 19:33  
Cytuj
Ale wy ludzie jestescie popierdoleni za przeproszeniem, byle zdusic, dołożyc, stłumic kogos kto poruszy jakis istotny temat...
Facet porusza temat remontow i słusznie. Owszem zakonczenie prac ustalone jest na wiosne, niemniej zakładano dosc ostra zime, a skoro tej ostrej zimy nie ma, to nic nie stało by sie gdyby miaasto jako zleceniodawca wykonywanych remontów zaapelował pisemnie do wykonawcy/ów o przyspieszenie prac. Wykonawca oiczywiscie nie musi sie na to godzić i nie można go do tego w żaden usankcjonowany prawnie sposób zmusic. Niemniej takie ruchy ze strony władz Stalowej Woli były by dobrze odebrane przez mieszkanców, w szczegolnosci tych zmotoryzowanych.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »