NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Los byłej wojewody..., co sie dzieje z panią Draus?
~~akal
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 20:08  
Cytuj
Kto zna dalszą drogę życiową byłej p. wojewody. Co się dziej z tą wybitną postacią i gdzie też wylądowała_

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 20:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~jar
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 20:22  
Cytuj
mi się wydaje że kolega cholewiński gdzieś ją zakamuflował w urzędzie marszałkowskim, może jak pani ragan jest dyrektorem jakiegoś departamentu

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 23:09  
Cytuj
mi się wydaje że kolega cholewiński gdzieś ją zakamuflował w urzędzie marszałkowskim, może jak pani ragan jest dyrektorem jakiegoś departamentu Ale to by było tak po cichu, bez rozgłosu, taka ważna persona...?? To chyba nie możliwe, ale dalej będziemy czekać na dobre o losie tej pani wieści. Mówią, że poszła w ministry ale czy to jest prawdą??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 15:55  
Cytuj
No co, lody gdzieś kręci

 
 
 
 
~~skaut
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 19:29  
Cytuj
Nasz stalowowolski poseł, niedoszły absolwent technikum, ale za to absolwent Wyższego Uniwersytetu Marksizmu i Lenihnizmu gdzie uzyskał mature jako czynny działacz PZPR podaje rózne wersje swoich oświadczeń majątkowych. Gazeta wyborcza opublikowała, ze jego majatek bez zadłużenia wynosi 207460, w tym mieszkanie 150 000, a wszyscy w stalowej wiedzą , że jest włascicielem domu w Agatówce o wartości 300000 zł i mieszkania spółdzielczego, na koncie ma 25000 zł, 2 samochody , działki o wartości 33000 zł i 140 sztuk akcji HSW SA.Skąd wynikaja tak duże nieścisłości w majątku posła, czyżby się wstydził w jaki sposób doszedł do tak dużego majątku. Nasz poseł zna te odpowiedzi na te trudne pytania, ale nie chce ich udzielić, a ja się pytam dlaczego???

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:45  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 21:44  
Cytuj
zakochany?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »