NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie lepiej rodzić?w nisku czy stalowej?, asas
~~aga
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 20:05  
Cytuj
gdzie lepiej jest rodzić w niskuczy stalowej czekam na opinie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 20:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 20:31  
Cytuj
na ulicy umiech

 
 
 
 
~~katarzynka
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 20:42  
Cytuj
ha ha ha bardzo smieszne . chyba ciebie tak mama rodzila .wspolczuje

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 20:52  
Cytuj
To zalezy komu posmarujesz

 
 
 
 
~~mateczka
ff
Wysłany: 3 Lut 2008r. 23:41  
Cytuj
Ja rodziłam w Nisku-mimo iż jestem ze Stalowej- i jestem bardzo zadowolona, a o Stalowej słyszałam dużo negatywnych opinii od koleżanek

 
 
 
 
~~zuza
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 00:03  
Cytuj
w Stalowej
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 16:47  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 17:13  
Cytuj
Cóż, starszą córkę urodziłam w Nisku i to był koszmar (fakt, że to było 14 lat temu, ale jednak). W Nisku pani położna "robiła"ze mną przed porodem wywiad. Piszę w cudzysłowie, bo tak naprawdę sama wypełniła dane, w ogóle nie mnie nie pytając. Natomiast młodsza córka urodziła się w Stalowej Woli i tu było ok. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 17:16  
Cytuj
Oczywiście, sam fakt nieprzeprowadzenia wywiadu nie ma wpływu na moją opinię o szpitalu w Nisku. Lekarze byli bardzo nieuprzejmi, wręcz aroganccy. Miało się wrażenie, że najchętniej kazaliby nam rodzić na ulicy. Ale jeszcze raz podkreślam: to było 14 lat temu. Teraz pewnie est zupełnie inaczej.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 10:23  
Cytuj
Rodziłam w stalowej Woli i niemam zarzutów ani negacji co do opieki przed i po porodzie, jesli miałabym wybierać czy Nisko czy Stalowa wybrałabym Stalową, wiele negatywnych opini jest niestety na Nisko zarówno sposób traktowania osoby rodzącej jak również warunków sterylnych. Nisko wogóle powinno troszkę zacząć dbać o ten szpital jak i wydział połoznictwa bo ajk narazie to chyba brud smród i malarja....

 
 
 
 
~~anna
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 11:29  
Cytuj
ja rodziłam dwa razy w Stalowej, i chociaż wszyscy namawiali mnie żebym wybrała Nisko bo tam podobno jest lepiej, wybrałam STW.
I wszystko było w porządku, zarówno zachowanie pielęgniarek jak i lekarza, dodam że oczywiście nikomu "nie dałam w łapę" i wcale tego nie odczułam negatywnie.
Natomiast koleżanka która posłuchała innych i poszła do Niska, wróciła z chorobą którą ją tam zarazili :/

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »