NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
InPost w Stalowej Woli,
~~Krzysztof
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 13:43  
Cytuj
Witam

Na Wałowej działa ponoć pierwszy konkurent Poczty Polskiej - InPost.
Patrzyłem na stronce www.inpost.pl - naprawdę korzystne ceny, szczególnie jak coś zamawiasz z internetu czy wysyłasz. Zwykły list 1,10 a polecony expresowy 2.30. Paczki bardzo tanie, dużo zamawiam z Allegro, i tutaj jest praktycznie 50% taniej niż na Poczcie. Dziś tam się przejdę, zobaczę co i jak. Walczmy z monopolami!!

Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 13:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 13:56  
Cytuj
kazdy sposob na reklame jest dobry-ten rowniez

 
 
 
 
~~Marc22
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 14:19  
Cytuj
reklama reklamą, a fakt jest taki, że rzeczywiście są tani. Korzystam z ich usług w Lublinie, zamawiam książki i rzeczywiście płacę połowę taniej. Jak dla studenta - bomba.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 16:34  
Cytuj
:wśceikły:

 
 
 
 
~~Ulanek
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 16:51  
Cytuj
no te terminy doręczeń są strasznie wyśrubowane, ciężko będzie ich dotrzymać, ale nie trzeba będzie wiele żeby przegonić PP - W-wa -W-wa polecony 3 tygodniezdziwiony

 
 
 
 
~~PP
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 18:53  
Cytuj
Atrakcyjna cena, szybkość dostawy, własne, solidne koperty i jak na razie brak kolejek przy nadawaniu przesyłek. Życzę zwiększania zasięgu dostarczania i braku reklamacji.

 
 
 
 
~~Marta
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 19:01  
Cytuj
a ja się cieszę że w sąsiedztwie mam nową tanią pocztęumiech

 
 
 
 
~~Krzysztof
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 22:19  
Cytuj
"kazdy sposob na reklame jest dobry-ten rowniez"

no może troszkę oficjalnie napisałem, ale jam jest konsument!!! Nie agencja reklamowa;) A konsumenci lubią konkurencjęumiech
Pozdrawiam ~

 
 
 
 
~~nadawca masowy (prawie:))
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 00:01  
Cytuj
no może nie trzeba będzie stać w kolejce, aż szacowna jakaś pani kupi rajstopy czy płyn do naczyń...to po prostu żenujące.Stałem ostatnio w kolejce na poczcie głównej w Stalowej 15 (dosłownie) minut, żeby kupić znaczki na 2 listy priorytetowe. A ponoć jakiś strajk mają zacząć na dniach...się będzie działo.

 
 
 
 
~~ Jasio
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 01:36  
Cytuj
Dlaczego my tak boimy się normalności?. Przecież każda konkurencja to tylko dobro dla konsumenta. Sam doświadczyłem kiedy to w okresie świątecznym przesyłka z fakturą wędruje z Wrocławia ponad 1 m-c i potem cały szereg komplkacji, a przecież opłatę za terminową dostawę zainkasowano.

 
 
 
 
~~Heniek spod poczty
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 02:11  
Cytuj
No cóż - na pewno warto spróbować - różnica w expresowym poleconym między pocztą a inpost to Tatra (fakt- nie mocna, ale piwko jest piwko:hahaumiech.

 
 
 
 
~~Prawda
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 02:29  
Cytuj
Wysyłałem ostatnio kasę na konto bPH itd. a Pani która z resztą gadała o weselu na którym była nie dawno, no i rozmawiały tak sobie, okienko, obok okenka. Podszedłem z kasą a ona na to : To maja byc alimenty dla komornika- na Całą mordę.... Mówię-tak, ale gdzie pani pracuje? Na
Jarmarku? Uciszyły sie jak trusie. a to było na poczcie koło mostostalu. Straszne tam Wieśniary pracują, Wstyd....

 
 
 
 
~~koko34
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 16:01  
Cytuj
no nie można na podstawie jednej czy drugiej "uprzejmej" pani dyskredytować pocztę, natomiast konkurencja jak najbardziej!!!i jak najtaniej!!!trzeba to sprawdzić.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 16:12  
Cytuj
Jednej czy drugiej !?!?!

Kurde na wszedzie praktycznie na poczcie pracuja pierd.. swinie - ktore tak sie sprezaja ze czlwoieka szlak trafia.

Jak sie nieraz pojdzie cos oplacic do banku to tam szybko sie zaltawia przelew ale na poczcie to masakra.

 
 
 
 
~~koko34
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 16:43  
Cytuj
no dobra
mnie też to denerwuje
masz wybór już - byłem przed chwilką w tym inposcie - nie ma kolejek, sprawę załatwiają expresowo, terminy a przede wszystkim ceny miażdżące dla poczty.ale rachunków tam jeszcze nie zapłacisz, choć mówił gościu, że może niedługo-- więc zostaje tylko Bank -- a przecież tam też kolejki...no ale przynajmniej mydła nie kupująwink

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 22:42  
Cytuj
konkurencja jest lekarstwem na wszystko!!!
przypomnijcie sobie jak było z telefonami czy internetem. Teraz można taniej wysłać list czy paczkę, jutro zmienisz dostawce prądu na tańszego - i o to tutaj chodzi robaczkigood
a swoją drogą to gdzie na ul. Wałowej jest Inpost?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
konkurencja jest lekarstwem na wszystko!!!
przypomnijcie sobie jak było z telefonami czy internetem. Teraz można taniej wysłać list czy paczkę, jutro zmienisz dostawce prądu na tańszego - i o to tutaj chodzi robaczkigood
a swoją drogą to gdzie na ul. Wałowej jest Inpost?


Żeby tak można było urząd miasta sobie wymienić, nie zmieniając miejsca zamieszkania i np. płacić podatki do Tarnobrzega czy Rzeszowa i w tamtym magistracie załatwiać sprawy.....

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 06:30  
Cytuj
Czy ja wiem czy Tarnobrzeg bylby takim dobrym rozwiazaniem ;)?
A na stronie inpostu jeszcze stalowa wola nie widnieje, a gdzie rzzczywiscie dokladnie ta placowka jest ktos wie?
A polecam tego operatora pocztowego wszystkim jest naprawde ok sam korzystalem w innych miejscowosciach i jestem bardzo zadowolony umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ula28
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 07:46  
Cytuj
na Wałowej od strony Ochronki parę metrów trzeba jeszcze przejść.

 
 
 
 
~~olek l43
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 18:16  
Cytuj
Dziś dostałem przesyłkę przez InPost. Wszystko OK. Fajne koperty. Dużo tam można włożyć.

 
 
 
 
~~tys
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 16:32  
Cytuj
Nareszcie InPost w Stalowej! Nie bede juz miala problemow z przesylkami z Krakowa, tak jak to bylo jakies 5 miesiecy temuumiech
Tak trzymac chlopaki!!

 
 
 
 
~~olenka
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 09:21  
Cytuj
kurcze naprawde małe ceny. chyba sie przekonałem.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 19:53  
Cytuj
:boksuj:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »