NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Brak prywatności w tesco :(:(, Rewizje szafek osobistych !!!
~~Młody :P:P
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 19:04  
Cytuj
:blee:To skandal pracownicy tesco są dyskryminowani zabiera im się nawet prywatność !!!
Ich szawki są przeszukiwane przez pracowników ochrony co wy o takiej sytułacji sądzicie :(:( jak mi powiedział o tym znajomy to byłem w szoku

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 19:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~jórz nie muody
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 19:36  
Cytuj
Nie rozumiem tekstu. Co to są "szawki"

 
 
 
 
~~nie-pracownik
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 19:44  
Cytuj
Heh , może była wzmianka na ten temat w umowie, a jeśli się podpisuje coś czego się nie czyta... to trzeba mieć pretensje do samego siebie. I nie zabierać ze sobą zbyt "osobistych" rzeczy..
Zresztą szafki sa własnością TESCO :wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 19:53  
Cytuj
1. nawet nie wiesz jak to bylo a cos piszesz ... mi sie wydaje ze pracownik zostal oskarzony o kradziez i po tym nastapila ta sytuacja.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
1. nawet nie wiesz jak to bylo a cos piszesz ... mi sie wydaje ze pracownik zostal oskarzony o kradziez i po tym nastapila ta sytuacja.

zle Ci sie zdaje są kontrole ale rzadko

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 23:15  
Cytuj
@jórz nie muody - co to są szawki też nie wiem. Ale co to jest sytułacja?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 23:28  
Cytuj
"szawkiiiiiiii"??????????????
"sytułacja"???


http://so.pwn.pl/

 
 
 
 
~~aaaaaaa
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 09:49  
Cytuj
a ja kiedyś pracowałem w tesco. kontrole szafek są, sa tez kontrole pracowników wychodzących z pracy do domu, sprawdza im sie torebki, kieszenie a nawet nogawki. ochrona może wszystko. monitoring jest wszędzie oprócz ubikacji. pracownikom ochrony nie wolno rozmawiac z pozostałymi pracownikami, ma to zapobiegać spoufalaniu sie

 
 
 
 
~~RPSW
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 14:42  
Cytuj
Najlepiej wcale nie chodzić do Tesco. Mamy swoje sklepy, nie potrzeba nam obcych molochów. Nie będzie Tesco, nie bedzie problemu z szafkami.

 
 
 
 
~~endrju
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 16:11  
Cytuj
Nie wydaje mi się to wielką sensacją, wręcz jest to normalne. W przypadku kontroli sanepidu, sanepid może poprosić o przeglądniecie szafek pracowników, powinnien być tam porządek,a nie jakieś siedliska smrodu, więc tesco w ten sposób chce sobie zaoszczędzić wstydu w przypadku nalotu sanepidu

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 09:08  
Cytuj
"szawki" - spadłem z krzesła... zdziwiony

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »