NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Lekarze! Gdzie macie sumienie!,
~~pacjęt
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 07:54  
Cytuj
Lekarze! Gdzie macie sumienie! Zaślepieni walką o kasę lekarze zapomnieli, że życie dzieci powinno być najważniejsze Ci lekarze nie mają serc! Medycy ze szpitala w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie) odeszli od inkubatorów noworodków i zostawili na pastwę losu ciężarne kobiety. Bezbronne dzieci i ich przerażone matki padły ofiarą wojny o pieniądze. - Właśnie miałam rodzić i nagle zdjęto mnie ze stołu operacyjnego - mówi "Super Expressowi" Anita Zasada (27 l.) z Szydłowca. Więcej w SUPER EXPRESIE z 07 Lutego 2008r

A Pielęgniarki ze szpitala w Stalowej Woli odejdą w czwartek od łóżek.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 07:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~zxc
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 08:58  
Cytuj
POKAŻ LEKARZU CO MASZ W GARAŻU !! a potem narzekaj !!

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 09:45  
Cytuj
Oni jako elita mają prawo upominać się o swoje a pielęgniarki to co?-ludzie innego pokroju,jakaś ciemna masa która nie wie jakie ma prawa.Panowie doktorzy przyjmują w szpitalach i prywatnych przychodniach czy w domach i łoją kasę bezlitośnie.Pielęgniarki tym czasem zapieprzają aż im oczy na wierzch wychodzą bez możliwości godziwej zapłaty.Popieram was bo wiem co to znaczy nierówność w wykonywaniu zadań.Oni mogą odejść od łóżek i wy też możecie.

 
 
 
 
~~bogna
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 15:10  
Cytuj
7 lutego 2008
Pielęgniarki ze szpitala w Stalowej Woli nie odeszły od łóżek pacjentów. Wcześnie rano rozpoczęły negocjacje z kierownictwem szpitala. Pielęgniarki ostrzegają, że jeśli negocjacje nie dadzą oczekiwanych przez nie rezultatów, strajk rozpocznie się w piątek.8 lutego 2008r.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 15:54  
Cytuj
tak tylko jak sie traktuje pacjentów w stalowej, to istna żenada...
Lekarze chodzą z zadartymi nosami i maja wszystko w dupie...

 
 
 
 
~~pacjent
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 19:58  
Cytuj
No coś na ten temat ja wiem o lekarzach

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 20:03  
Cytuj
Cieszyn: lekarz przez pomyłkę usunął ciążę 48-letnia kobieta przyszła do lekarza wyciąć przepuklinę. Okazało się, że usunął zdrowe siedmiomiesięczne dziecko - informuje serwis dziennik.pl. http://wiado(...)tem.html

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 07:35  
Cytuj
Przez twoją chciwość mogły zginąć dzieci! Tysiąc pięćset złotych. Na tyle wycenił życie bezbronnych noworodków dr Marceli K. (45 l.) z jędrzejowskiego szpitala. Urażony tym, że nie dostał żądanej podwyżki, poszedł na zwolnienie lekarskie, pozostawiając wcześniaki, które musiały być ewakuowane. Pazerny doktor już teraz zarabia ponad 7 tys. złotych, ale ciągle mu mało!
piątek, 8 lutego 2008
http://www.se.pl(...)at_id=39

 
 
 
 
~~carry
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 19:35  
Cytuj
Przestańcie dawać im łapówy,w szpitalu w Stalowej ciągle jest to na porządku dziennym.Już w rzeszowie jest to nie do pomyślenia.Przy tym marnych mamy specjalistów.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »