NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
klub malucha w Stalowej Woli,
Posty: 4
Dołączył: 7 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 20:44  
Cytuj
Witam mamy w Stalowej Woli.Zamierzam otworzyć klub malucha.Oferowałabym opiekę nad maluszkami od jednego roku do 4 lat.Dostosowanie czasu pracy, miła i serdeczna atmosfera zajęcia dydaktyczne to atuty naszego klubiku .Chcę zapytać czy taki klub malucha byłby potrzebny i czy byłby alternatywą wobec braku miejsc w przedszkolach państwowych.

Myszka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 20:44  
Cytuj

Myszka
 
 
 
 
~~MamaKuby
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 20:51  
Cytuj
Witam.

Wiem, ze takie rozwiązanie na pewno sie sprawdzi.
Chciałam tylko zapytać o ceny, lokalizacje??
I czy to nie jest przypadkiem opisywane juz w Sztafecie Bąbelkowo???

Podrawiam!

 
 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:51  
Cytuj
Nie ,nie jest to Bąbelkowo.Nasz klub oferuje opiekę nad dzieciaczkami od 6-ciu miesięcy.W tej chwili proponowalibyśmy stawkę 450 zł. Stawka byłaby uzależniona od ilości godzin, które maluszek spędzałby u nas. Nie wykluczany także innych grup wiekowych .Nadmieniam iż program jest w trakcie realizacji powodzenie i dalsze działania są zależne od potrzeb i zainteresowania tym tematem .

Myszka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~przyszła mama
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 21:46  
Cytuj
JA uważam że taki klub byłby bardzo potrzebny i na pewno się sprawdzi. Trudno w obecnych czasach znaleźć dobrą opiekę dla dziecka a prywatna placówka bedzie na peno lepsza dla dziecka niż tradycyjny żłobek.Ponadto koszt wynajęcia opiekunki na peno byłby wyższy niż proponowana stawka 450 zł. Ja osobiście jestem za i na pewno znajdzie się wiele chętnych.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 09:18  
Cytuj
fajny pomysł

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 10:17  
Cytuj
nie

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 08:52  
Cytuj
tak to dobry pomysl ..tylko 450 zł ale opiekunka zajmuje sie tylko jednym dzieckiem ,a w tym bomelkowym przedszkolu bedziecie miec po kilka dzieci na jedna opiekunke,i co jest bezpieczniejsze !!! mysle ze opiekunka

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 12:03  
Cytuj
Zdecydowanie drogo. A co z wyżywieniem?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 12:03  
Cytuj
Zdecydowanie drogo. A co z wyżywieniem?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 22:21  
Cytuj
Zdecydowanie drogo. A co z wyżywieniem? WYŻYWIENIE WE WŁASNYM ZAKRESIE (co dasz dziecko bedzie jadło ,albo i nie ) good

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »