NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sprawiedliwy wybór, Sprawiedliwy wybór
~~mieszkaniec GRODU
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 07:33  
Cytuj
I wkońcu wybrali kogoś normalnego, a nie jakiegoś przydupasa Bladkowego, czy wszystkim w naszym miescie i powiecie musi sterować nasz kochany poseł z Pisuarów, ABSOLWENT Uniuwersytetu Marksizmu i Leninizmu w Rzezowie, gdzie za działalność w PZPR i ZSMP dano mu w nagrode mature. Okazuje się że nie i bardzo dobrze stalowolanie nie gęsi i swój rozum mają. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz czy swojego przydupasa Nadbereżnego wsadzi na stołek sekretarza powiatu, wszakże i tam nie spełnia wymogów formalnych tz. mieć wyższe wykształcenie, poki co nasz Lucjusz pobiera nauki i uczy się pilnie przez całe ranki, ciekawe czy codziennie ma czas przez 8 godzin dyżurować w biurze poselskim gdzie został mianowany społecznym dyrektorem biura poselskiego. Jestem pełen podziwu dla Lucka , że gość jest w stanie wszędzie swoją dupe wsadzić. Póki co naszego kochanego posła nie widziałem nawet w tv na posiedzeniach sejmu, nie mówiąć już o jakich kolwiek wystąpieniach, nawet zaszył się w kuluarach sejmowych w momencie gdy była debata w temacie COPu i naszego hutniczego grodu, czyżby w ten sposób chciał doczekać następnwj kadencji sejmu.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 07:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 21:45  
Cytuj
kogo wybrali?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »