NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, wybór szkoły
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
[Tam jest super,bo uczą sami stażyści i nie wiedzą o co chodzi!Derekcja "rydzykowa"-to też ulga - bo jak żle to Tata R..też może pomóc!AMENcytat]i dobrze
[/cytat]

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 13:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~aśka
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 16:52  
Cytuj
Budowlanka jest najlepiej oceniana przez ludzi w stalowej ...

Staszic -... wiadomo , chcesz zdać musisz dać w łape ;/;/ i iść na korki choć ich nie potrzebujesz

SLO - w czasie przerw wszyscy siedzą nad zeszytami, wiem bo przeżyłam tam kilka przerw ;/;/ (niestety)


Nad czym się tu zastanawiać ... moim zdaniem wybór jest jasny ... a poziom jest wysoki i nie mówcie że nie ma ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 18:14  
Cytuj
Droga Asiu, to fajnie, że chociaż na przerwach byłaś w innej szkole, bo co zobaczyłaś? oto ludzie uczą się i chyba wiedzą po co. Tobie też razę zabrać się do nauki właśnie, abyś nie była rozczarowana wynikami matury. Nie zaliczaj przerw, ale przedmioty!

 
 
 
 
~~aśka
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 17:04  
Cytuj
chodziło mi raczej o atmosferę ...bo nie da się całego roku wytrzymać skupiając się tylko i wyłącznie nad nauką , a przerwy to był tylko taki przykład ..

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 20:12  
Cytuj
Czy ktoś mógłby jasno wyrazić opinie na temat tej budowlanki, bo już sama nie wiem jak tam jest???zdziwiony Jaki poziom, nauczyciele, itd...???wink

 
 
 
 
~~pzz
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 20:13  
Cytuj
Poziom zdecydowanie wysoki a nauczyciele sympatyczni i kompetentni ... polecam naprawde

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Poziom zdecydowanie wysoki a nauczyciele sympatyczni i kompetentni ... polecam naprawde


hahaha, nie wiesz co piszesz

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 20:44  
Cytuj
A jak z dostawaniem się na studia??? Patrzyłam na rankingi i pisało, że z budowlanki dostaje się na studia ok. 10%. Jak to w końcu jest???zdziwiony:zzz:umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
A jak z dostawaniem się na studia??? Patrzyłam na rankingi i pisało, że z budowlanki dostaje się na studia ok. 10%. Jak to w końcu jest???zdziwiony:zzz:umiech


prawda;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 21:13  
Cytuj
Czyli lepiej zrezygnować z tej szkoły??? Ja wsumie słyszałam pozytywne opinie na temat budowlanki, ale boję się tam iść, bo chce się dostać na studia. Profil humanistyczno- filologiczny bardzo mnie intersuje, a na Staszica nie chcę iść, bo trzeba przez te trzy lata, tylko w książkach siedzieć... Później chcę iść na prawo albo na historię i naprawdę nie wiem, co zrobić z tą budowlanką... Pomóżcie!!!umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
na Staszica nie chcę iść, bo trzeba przez te trzy lata, tylko w książkach siedzieć


Nieprawda ;)
Taka sama szkoła jak inna. Jak nie musisz mieć koniecznie 5,0 to wystarczy tyle samo nauki co, np. w Budowlance

 
 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 22:49  
Cytuj
Niestety.Jeżeli chodzi o KEN to juz nie jest to ta sama szkoła co 5-10 lat temu.Teraz to juz ona bazuje na starej renomie choc mam nadzieje ze juz nie długo.A jeżeli chodzi o budowlankę to myśle ze tu poziom sie troche podniósł w ciągu paru ostanich lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 23:00  
Cytuj
A co myślicie o szkole katolickiej, która będzie obok budowlanki??? Patrząc na rankingi to właśnie takie szkoły przodują...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 23:29  
Cytuj
Już naprawdę nie wiem, co z tą budowlanką... Jestem w dylemaciezdziwiony

 
 
 
 
~~eh
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 23:53  
Cytuj
CYTAT
Już naprawdę nie wiem, co z tą budowlanką... Jestem w dylemaciezdziwiony


w jakim dylemacie jestes ?

jesli ktos idzie do szkoly by sie nie uczyc - to to jest dobra szkola

i potem tumanow na ulicy od #$%^&* ktorzy potem pisza i tu na forum że poczuli czad :zdechly:

 
 
 
 
~~zenek
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Już naprawdę nie wiem, co z tą budowlanką... Jestem w dylemaciezdziwiony


w jakim dylemacie jestes ?

jesli ktos idzie do szkoly by sie nie uczyc - to to jest dobra szkola

i potem tumanow na ulicy od #$%^&* ktorzy potem pisza i tu na forum że poczuli czad :zdechly:

Jak sie nie chcesz uczyć to po co do szkoły idziesz. szkoła bez wyrazu. nowa dyrekcja poluzowała, zajmują sie sobą tak ze spoko.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 14:20  
Cytuj
jutro sa w budowlance dni otwarte idz i zobacz

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 17:13  
Cytuj
Jeśli chcesz mieć wiedzę i dostać się na studia to nie zawracaj sobie głowy tą szkołą! No chyba ze chcesz iść na WSE w Stalowej?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chcesz mieć wiedzę i dostać się na studia to nie zawracaj sobie głowy tą szkołą! No chyba ze chcesz iść na WSE w Stalowej?
Można jeszcze na KUL-tam dopero są "poziomy"-chyba Kozielewicz miał tam otwarty doktorat pt.Wiedza o PZPR!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 20:56  
Cytuj
Również zastanawiam się nad szkołą katolicką.

 
 
 
 
~~aśka
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 15:36  
Cytuj
Tak jak ktoś powiedział rade wybrać się dziś na dni otwarte i samemu ocenić umiech
Szkoła katolicka tez jest dobra umiechumiech Ale ze wszystkich szkół w Stalowej nie polecam Staszka i 80 % ludzi ci to powie ...
To jedyna szkoła w stalowej w której liczy sie ilość kasy w portfelu a nie wiedza umiech


Co do budowlanki to oczywiście są nauczyciele których strach sie bać, ale to chyba w każdej szkole tacy są , więc nie ma sie czym przejmować.
A jeżeli chodzi o poziom to jeżeli ktoś skupia sie na nauce to daleko zajdzie umiechumiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 19:10  
Cytuj
Dziękuję za pomocumiech Byłam właśnie dziś na tych dniach otwartych i wsumie mi się podobało chociaż było zamieszanie, bo przyjechało pełno ludziumiech I troszkę zmartwiło mnie to, że nic nie powiedzieli o liceum, tylko o technikum i zawodówce.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 07:43  
Cytuj
Aśka: siedź sobie w tej budowlance, picuj o niej ile chcesz, ale Staszica NIE OCENIAJ, NIE RECENZUJ, skoro tam nie chodzisz! A wcześniejsze posty o łapówkach są bezczelne.
Czy cała budowlanka jest taka zakompleksiona?
ps. napisz jeszcze tylko jak Ci poszła matura, bo w innych szkołach dalej siedzą nad książkami, a nie na ulicznych capstrzykach.

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Dziękuję za pomocumiech Byłam właśnie dziś na tych dniach otwartych i wsumie mi się podobało chociaż było zamieszanie, bo przyjechało pełno ludziumiech I troszkę zmartwiło mnie to, że nic nie powiedzieli o liceum, tylko o technikum i zawodówce.

Przecież starosta powiedział że tam liceum zlikwiduje

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Aśka: siedź sobie w tej budowlance, picuj o niej ile chcesz, ale Staszica NIE OCENIAJ, NIE RECENZUJ, skoro tam nie chodzisz! A wcześniejsze posty o łapówkach są bezczelne.
Czy cała budowlanka jest taka zakompleksiona?
ps. napisz jeszcze tylko jak Ci poszła matura, bo w innych szkołach dalej siedzą nad książkami, a nie na ulicznych capstrzykach.

Od Nowego Roku ma być 5 wicedyrektorów w tym jeden ksiądz!Jak się ma posła za sobą to i dodadcą klechę.Ważna jest bliskośćszkołykatolickiej-nie popalisz pod wiaduktem-chyba,że z księdzami!Liceum nie ogłaszają,bo go i nie będzie!A jeśli to gdzie będziesz powtarzał klasę jesli coś nie wyjdzie?-chyba,że u Plebanów w gimnazjum (byłym)-Szczęść Boże!











 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »