NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, wybór szkoły
~~stary
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Aśka: siedź sobie w tej budowlance, picuj o niej ile chcesz, ale Staszica NIE OCENIAJ, NIE RECENZUJ, skoro tam nie chodzisz! A wcześniejsze posty o łapówkach są bezczelne.
Czy cała budowlanka jest taka zakompleksiona?
ps. napisz jeszcze tylko jak Ci poszła matura, bo w innych szkołach dalej siedzą nad książkami, a nie na ulicznych capstrzykach.
A korepetycje udzielane po południu tym samym uczniom którzy przychodzą do klasy przed południem to nie łapówka?????? Pól Staszka tak sie "uczy".












 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 14:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 15:40  
Cytuj
Wcale nie jest prawdą, że będą likwidowane wszystkie licea. W budowlance zostają przecież na profile humanistyczne. Moja znajoma chodziła parę miesięcy na Staszica, po czym przeniosła się do budowlanki, a następnie dostała się na dobre studia w Austrii. Każdy, kto chce się uczyć będzie się uczył niezależnie od szkoły, w której się uczy!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 16:29  
Cytuj
No i co ta koleżanka? zbiera winogrona? bawi dzieci?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 18:02  
Cytuj
Koleżanka normalnie studiuje, nie myślcie, że tylko Staszic jest super szkołą, bo wcale tak nie jest. Już niedługo miejsce Staszica w rankingach zajmie szkoła katolicka. w takich szkołach jest najwyższy poziom nauczania.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
Koleżanka normalnie studiuje, nie myślcie, że tylko Staszic jest super szkołą, bo wcale tak nie jest. Już niedługo miejsce Staszica w rankingach zajmie szkoła katolicka. w takich szkołach jest najwyższy poziom nauczania.


- najwyzszy poziom jest w szkolach prywatnych.
rok temu byl ranking WPROST - w woj. podkarpackim na pierwszych 3 miejschach - 2 byly szkoly prywatne - zreszta jedna katolicka.

Ona ok poszla na studia. Ale 90% ludzie sie tam ... zmarnuje ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 18:31  
Cytuj
No pewnie, że tak jest, ale wydaje mi się, że w tej szkole katolickiej będzie wysoki poziom, dlatego tam się wybieram. Nie ma co wierzyć stereotypom dotyczących szkół katolickich- szkoła jak szkoła.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 20:34  
Cytuj
w szkole katolickiej wychowają Cię na " tercjankę " zreszta obciach do takiej szkoły chodzić....powaga

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 20:38  
Cytuj
a mi się w budowlance podoba jest miła atmosfera i super nauczyciele przygotowuja do matury!!! piszcie co chcecie....ale do budowlanki do lliceum wybierają się moje 4 koleżanki!!!!
a na staszica jest beznadziejnie bo moja siostra tam chodziła- zeby mieć dobre oceny trzeba to tych nauczycieli co cie uczą chodzić na korki!!!! taka jest cała prawda- i ogólnie jest tam sztywno i beznadziejnie!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
a mi się w budowlance podoba jest miła atmosfera i super nauczyciele przygotowuja do matury!!! piszcie co chcecie....ale do budowlanki do lliceum wybierają się moje 4 koleżanki!!!!
a na staszica jest beznadziejnie bo moja siostra tam chodziła- zeby mieć dobre oceny trzeba to tych nauczycieli co cie uczą chodzić na korki!!!! taka jest cała prawda- i ogólnie jest tam sztywno i good!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a mi się w budowlance podoba jest miła atmosfera i super nauczyciele przygotowuja do matury!!! piszcie co chcecie....ale do budowlanki do lliceum wybierają się moje 4 koleżanki!!!!
a na staszica jest beznadziejnie bo moja siostra tam chodziła- zeby mieć dobre oceny trzeba to tych nauczycieli co cie uczą chodzić na korki!!!! taka jest cała prawda- i ogólnie jest tam sztywno i To która jest"KaTOLICKA"-bUDOWLANKA,CZY TA OBOK?wIĘCEJ TYCH Z "bUDOWLANKI" NAUCZYCIELI WIDAĆ NA KLĘCZKACH!tO IDŻ DO TEJ SZKOŁY - TAM JEST bOSKO I SPRAWIEDLIWIE-tAM SĄ SAMI bOGOBOJNI!:!!!

 
 
 
 
~~aśka
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 21:41  
Cytuj
Wiem co mówię na temat Staszka, bo sporo osób po czasie przepisało się do budowlanki ;/ Dziwne co nie ...a niby taka zła szkoła ta budowlanka...
Moja siostra skończyła budowlanke i teraz studiuje na Sorbonie więc chyba można po tej szkole coś mieć jeśli sie chce.
Tak więc jeszcze raz polecam ..i nie dlatego że ja tam chodze , po prostu słysze opinie innych ludzi umiechA nie każdego stać na chodzenie na korki , tylko po to żeby zdać ... i nie oszukujcie się bo doskonale wiecie jak jest

A co do szkoły katolickiej to moim zdaniem to wcale nie obciach chodzić do takiej szkoły ... bo przeciez ona jest jak każda inna , tyle tylko że skupia sie też na wychowaniu , a to chyba nic złego ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 22:19  
Cytuj
nauczyciel uczacy w szkole powinien miec dobry kontakt z uczniami i powinien umiec z nimi rozmawiac, znac ich problemy doradzic, pozartowac, a nie tylko: "siadamy pojedynczo i wyjmujemy karteczki" niestety takich nauczycieli budowlance mozemy policzyc na jednej rece:((

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 22:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 22:53  
Cytuj
raczej w tej szkole ida na ilosc a nie jakosc

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 07:26  
Cytuj
Ta "aśka" to jakaś naganiaczka albo trzepnięta, sama pyta , sama odpowiada. Płacą jej czy jak? Ona nie wie, że to widać? Bidna jakaś dziewucha.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 15:59  
Cytuj
Aśka pisze bardzo mądrze. pozdrawiamgood Ja też uważam, że chodzić do katolickiej szkoły to nie obciach.

 
 
 
 
~~aśka
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 16:00  
Cytuj
nikt mi nie płaci ...widze jak jest ...tylko że wy jesteście ślepi ... ;/;/

Na tym zakończe moja wypowiedz

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 21:56  
Cytuj
Aśka ! nie ściemniaj! Sama wiesz jak jest!!!! Lepiej pośpiesz się bo się spóźnisz na korki, a matura tuż ,tuż!

 
 
 
 
~~aśka
ff
Wysłany: 4 Kwie 2008r. 15:47  
Cytuj
nie jestem maturzystką ;/;/ mam jeszcze troszke czasu do matury ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Kwie 2008r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
nauczyciel uczacy w szkole powinien miec dobry kontakt z uczniami i powinien umiec z nimi rozmawiac, znac ich problemy doradzic, pozartowac, a nie tylko: "siadamy pojedynczo i wyjmujemy karteczki" niestety takich nauczycieli budowlance mozem
y policzyc na jednej rece:((

 
 
 
 
~~2 LO Budowlanka ;)
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
tak najlepsza zwłasza "profesor" B. latający z aparatem , i majacy wszystkich uczniów w kartotece

dokladnie...:d
Co do budowlanki niech nikt nie ocenia jak tam jest skoro tam nie chodzil!!


Uczyć sie trzeba chyba ze ktos nie chce zdac ale nauczyciele słuza pomoca ;) spotkalam sie z zyczliwoscia

niektorzy napewno sa wymagający dlatego tez srednia ocena np z niemieckiego w grupie zaawansowanej to 4.5

i powiedzcie mi;D

Dlaczego to uczniowie z budowlanki zajeli 1 , 2 i 3 miejsce w rejonowym konkursie o Obronie cywilnej?

stasznic nawet nie mial 6 miejsca a uczestnikow ze wszystkich szkół było ok.25 ..;)
no wlasnie zastanawiające ;)
to budowlanka pojechala na konkurs wojewódzki o obronie cywilnej a nie SLo / Staszic ;)

dla was smutne .. lecz prawdziwe;)

a budowlanke polecam kto sie chce uczyc to bedzie osiagal sukcesy nawet i w budowlance .



Nie damy sie ;)

Pozdrawiam Budowlankowiczów!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 15:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 15:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 11:00  
Cytuj
zeby jese jedna szkoła w tarnobrzegu taka sama powstała dla dzieci guchych i słabo słysąsych oto prosimyuśmiech

 
 
 
 
~~gosia
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 11:01  
Cytuj
[cytat]



zeby jese jedna szkoła w tarnobrzegu taka sama powstała dla dzieci guchych i słabo słysąsych oto prosimyuśmiech

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »