NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Pani senator SAGATOWSKA nowym sekretarzsem powiatu, Pani senator SAGATOWSKA nowym sekretarzsem powiatu
~~sekretarz gminny
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 16:01  
Cytuj
Pani senator Janina Sagatowska została nominowana na sekretarza powiatu, ciekawe czy rada powiatu na to się zgodzi, czas pokaże. Została nominowana przez Wielkiego Brata , patrz Antoniego Bladka, naszego posła, kóry twardo trzyma ręke na pulsie w naszym powiecie i dalej jako poseł chce rozdawać stołki w naszym miescie i powiecie i chwała ma za to.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 16:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~Bartek
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 17:48  
Cytuj
No coz, pensja radnej miasta to mało jak po senatorskim mandacie. A sekretarz powiatu jednak kilka klocków wyczesze.
Dorobi sie pare groszy do i tak gwarantowanej nie waskiej emeryturki.
I tak wyglada mlodosc wg PiS - St. Cisek na przew. RM Stalowa Wola, J. Sagatowska na sekretarza powiatu...
Wnioski wyciagnijcie sami smiech2

 
 
 
 
~~Łysy
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 18:04  
Cytuj
Cisek to akurat jest w porządku. O Sagatowskiej to szkoda gadać. Nie popieram PiS-u ale dla P. St. Ciska mam wielki szacunek. A wiem co mówię bo znam go z pracy i z posiedzeń rady.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 18:09  
Cytuj
Sagatowska to największa miernota w śród radnych gorzej nie możan było wybrać, no chyba że chodziło o to aby podziękować jej za postawę na sesji z 31.01.2008r. Czy władze koscielne już dziekowały????

 
 
 
 
~~zxa
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 18:22  
Cytuj
Jak ta "Pani prawnik" to wszystko pogodzi, radna, szefowa komisji oświaty, dyrektor wojewodzkiego ośrodka, czy bedzie dobrze sprawowac wszystkie funkcje ? moze wojewoda powinien ja odwołać ? niewiem kto to moze zrobić, ale widze ze ta Pani traci na popularności i chce się jeszcze gdzieś załapać

 
 
 
 
~~Łysy
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:01  
Cytuj
"Jak ta "Pani prawnik" to wszystko pogodzi, radna, szefowa komisji oświaty, dyrektor wojewodzkiego ośrodka, czy bedzie dobrze sprawowac wszystkie funkcje ? moze wojewoda powinien ja odwołać ? niewiem kto to moze zrobić, ale widze ze ta Pani traci na popularności i chce się jeszcze gdzieś załapać"

Człowiek-orkiestra, kurde.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 21:51  
Cytuj
powolny upadek i tyle można powiedzieć a miała takie szane taką dobrą opinię, ludzi za sobą, co się stało????/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 21:58  
Cytuj
mąż umarł, parysa nie słuchała i ją zostawił, zaczeła sama myślećumiech

 
 
 
 
~~hr Henryk
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 00:17  
Cytuj
To pewne z p. Sagatowska ? Czy tylko gazetowa wieść .. Przecież to kamień na szyję obecnego Starosty..

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 00:53  
Cytuj
dla niej ostateczny upadek, bo szefo to już kompletne dno

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 05:59  
Cytuj
Nie do wiary, nie do wiary... . Kto to wymyślił niech da znać na podstawie czego.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 09:28  
Cytuj
Nie do wiary, nie do wiary... . Kto to wymyślił niech da znać na podstawie czego.good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 09:47  
Cytuj
też o tym słyszałem to gra na uwiarygodnienie Siembidy żeby mógł kandydować na Prezydenta, ale to niemożliwe żebym na niego głosował, nie dla buraka

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 13:25  
Cytuj
też o tym słyszałem to gra na uwiarygodnienie Siembidy żeby mógł kandydować na Prezydenta, ale to niemożliwe żebym na niego głosował, nie dla burakanie wiem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 08:58  
Cytuj
Jeszcze jest miejsce na "przelozona" samarytanek u Michalitow - pani mecenas da sobie i z tym radegood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 09:02  
Cytuj
Ile przekazuja nieskazitelnej szefowej Sagatowskiej odsypu "egzaminatorzy"- tez sprawiedliwigoodgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 19:21  
Cytuj
To jednak prawda . Sagatowska kocha pieniądze { który to już stołek ? } i władzę . Super krętacz z tej baby .

 
 
 
 
~~Paolo
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 22:24  
Cytuj
Najpierw czerwona potem "święta" a teraz ????????

 
 
 
 
~~Bartek
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 22:35  
Cytuj
Cóż, jak większość koninkturalistów wielu tzw. prawicowców za motto swego zycia uczyniło charakterystyczną sentencję - wczoraj Lenin, dzisiaj kler.
Aż się śmiać chce jak dawni twardogłowi leżą krzyżem w kościele.
Jeżeli dobrze pamiętam, to za grzechy zapłacicie nieco później, za samo bycie w ateistycznej PZPR już was klucznik do raju nie wpuści umiech Ale widać nie macie po prostu twarzy i charakterów umiech

 
 
 
 
~~prawica
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 23:06  
Cytuj
w tym PiSie nie wiedzą, że wszyscy mądrzejści już ich opuścili a niektórzy widząc tę bandę która zabrała się za pis o początku smiali się do rozpuku do tych drugich ja należęumiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »