NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Oszukują w TESCO, sprawdzaj paragon po odejściu od kasy
~~Marek
ff
Wysłany: 4 Kwie 2007r. 07:46  
Cytuj
Apel: SPRAWDZAJCIE PARAGONY KUPUJĄC W TESCO, CENY NA POLCE różnią się przy kasie !! już 5 razy robiłem reklamacje

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2007r. 07:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~Zenon Sz.
ff
Wysłany: 4 Kwie 2007r. 20:48  
Cytuj
Te sprawe nalezy zglosic do Federacji Ochrony Praw Konsumenta.:co?:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Kwie 2007r. 21:01  
Cytuj
też dałam sie oszukać

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 4 Kwie 2007r. 22:07  
Cytuj
polecam wizyte u Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Metalowcu na III piętrze

 
 
 
 
~~radek
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 06:29  
Cytuj
oszukują, a raczej w błąd wprowadzają. Np. Czteropak piwa kosztuje więcej niż te same 4 piwa kupione oddzielni, czasami nie ma przy czymś ceny a wtedy kosztuje to o 40% więcej niż dnia poprzedniego, no i to co jest nagminne cena wywieszona przy produkcje jest inna niż na paragonie kasowym. Pisze tu o małym tesko przy Okulickiego,

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 12:12  
Cytuj
Tłumaczą się że nie wszystkich można przypilnować

 
 
 
 
~~w
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 21:37  
Cytuj
TESCO zawsze był złodziejskim sklepem ,wypier....alac z naszej kochanej POLSKI

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 6 Kwie 2007r. 00:20  
Cytuj
... ale Ty głupi jesteś ...

 
 
 
 
~~jarpio
ff
Wysłany: 14 Kwie 2007r. 15:25  
Cytuj
jak nie wiecie jaka jest polityka hadlu to może się nie wypowiadajcie. Najpierw trzeba troszkę poczytać na ten temat. Ja się dowiedziałam i wiem, że w niektórych sklepach ceny zmieniają się codiennie. Sama pracuje w handlu i wiem, że klienci potrafią sami wyciągać cenówki, a później mają pretensje że nie ma cen. Nie mówie oczywiście , że wszyscy, niestety są tacy złośliwcy. Wyobraźcie sobie że przez 8h nic innego nie robicie jak tylko chodzicie po sklepie i robicie ceny, a gdzie reszta obowiązków, które są do wykonania??!!!!! Jak ktoś nie wie jak jest, to może krytykować i nawet się temu nie dziwie. Nieświoadomość powoduje właśnie wypowiedzi. Przykre. Po za tym jak macie problem z cenami zawsze można się upewnić w kasie lub na czytniku.Ludzie szanujcie czyjąś prace i nie utrudniajcie jej, nie wyciągajcie cenówek, bo później są takie problemy!!! Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2007r. 12:05  
Cytuj
na tyle produktow co oni maja to nie dziwne ze upilnuja wszystko a jak masz zla cene to Ci zwracaja podwojna roznice ceny w punkcie obslugi klienta to jeszcze na tym zyskujesz tesco traci jezyk

 
 
 
 
~~some1
ff
Wysłany: 16 Kwie 2007r. 11:10  
Cytuj
Jeśli nie mogą nadążyć ze zmianą cen, to po co się w ogóle w handel pchają? To jest celowa polityka - zyski z takiego procederu są dużo wyższe niż straty poniesione w skutek jakiś kar itp. Swoją drogą mnie osobiście problem nie dotyczy, gdyż po prostu w takich sklepach nie robię zakupów. Śmiać mi się czasem chce, gdy ktoś jedzie ileś kilometrów, bo jajka są tańsze o 2 grosze - samo paliwo więcej kosztuje niż te teoretyczne oszczędności (teoretyczne, bo jak w temacie, oszukują gdzie tylko mogą). Inną sprawą jest np. niedzielny spacer z cała rodziną do... TESCO (no bo w końcu to taka "hameryka" czy też raczej "ełropa", heh).

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2007r. 15:49  
Cytuj
w tesco zatrudnione są osoby do kontrolowania cen produktow jesli mieli by zysk na tym ze zwrocą klientowi podwójna różnice to nie zatrudniali by osob ktore maja pilnowac aby nie doszlo do takich sytuacji jesli sie cos niezgadza jest to wina pracownika bo niedopilnowal tego aby pod produktem wisiala prawidlowa cena

 
 
 
 
~~maniek
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 00:23  
Cytuj
też coś o tym słyszałem

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 20:19  
Cytuj
witajcie . do niedawna byłem pracownikiem tesco w stalowej woli. zaliczałem się do kadry kierowniczej. przeszedłem wszystkie szkolenia i znam wszystkie procedury tesco. jeśli ktoś z was chce znać odpowiedz na jakieś KONKRETNE PYTANIE - służę swoją wiedzą

 
 
 
 
~~gaspero
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 21:24  
Cytuj
nie znasz wszystkich procedur bo nie zaliczałeś się do kadry kierowniczej W tym roku żaden kierownik nie odszedł hahaha kłamiesz

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 2 Maja 2007r. 16:35  
Cytuj
ale ja nie mówiłem że odszedłem w tym roku

 
 
 
 
~~ptys
ff
Wysłany: 2 Maja 2007r. 17:31  
Cytuj
Ty Rambo a może ty Dubielem jesteś??
Raczej,na Rambo nie wyglądasz
:co?:

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 2 Maja 2007r. 21:13  
Cytuj
do ptysia: nie wiem kto to jest dubiel. po drugie zchodzimy z tematu. myślałem że mam doczynienia z ludzmi poważnymi którzy szukają odpowiedzi na interesujące ich zagadnienia. nie chce mi się już odpowiadać na pierdoły. jak ktoś poważny chce zadać jakieś konkretne pytanie , to czekam. na głupoty szkoda mi czasu.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 10:03  
Cytuj
gaspero co Ty gadasz ze zaden kierownik nie odszedl w tym roku mogł bym wymienć Ci ich kilku ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 10:04  
Cytuj
na samym stoisku alkohole odeszlo w tym roku 2 kierownikow szykuje sie 3 jezyk

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 15:18  
Cytuj
ja do tesco jeżdże dość czesto przynajmniej raz dwa w tygodniu i wiem doskonale że oszukują ale jeżeli robisz zakupy z głową a nie na hura!! to zaoszczedzisz a taki chwyty sa dla takich właśnie ludzi którzy przyjeżdżaja z okolic stw i robią zakupy na te 300-400 zł bo nie są w stanie sprawdzić paragonu przed wyjsciem ze sklepu (bo jest poprostu za dużo produktów na nim) a jak już jest w domu i przeglądnie ten paragon kładzie na to przysłowiową lagę. mnie się takie sytuacje trafiły nie raz, ale zawsze udaje się do BOK i zwracaja kaske bo nie ma innego wyjscia!
pozdrawiam!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Maja 2007r. 15:23  
Cytuj
goodgoodgoodgaspero co Ty gadasz ze zaden kierownik nie odszedl w tym roku mogł bym wymienć Ci ich kilku ...good

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »