NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Kamery w Stalowej Woli, Kamery poprawiające bezpieczeństwo.
~~Łysy
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:14  
Cytuj
Jakoś nic się nie dzieje w temacie kamer które miały być zainstalowane w newralgicznych punktach miasta. Inne, okoliczne miasta mają monitoring a u nas tak to jakoś idzie jak krew z nosa. Wiem że może to nie wszystkim pasuje być podglądanym na ulicach ale to dla waszego bezpieczeństwa. Czy macie jakieś opory przeciw monitoringowi?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 22:25  
Cytuj
Na skrzyzowaniu ul.Staszica -Mickiewicza jest już 1 kamera na światłach, następna kamera jest umieszczona na skrzyżowaniu ul. Popełuszki z Jana Pawła przy samej Bazylice...
Bezpieczeństwo jak najbardziej często zdarza się taka sytuacja kiedy zapala se zielone dla pieszych i zielona strzałeczka dla kierujacego skręcającego w prawo- to baran nie popatrzy na przejście dla pieszych tylko przed samymi człowieka stopami przejedzie...Mam nadzieję, że dla takich imbecyli będą mandaty...Pozdrawiam

 
 
 
 
~~Łysy
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 22:42  
Cytuj
"Na skrzyzowaniu ul.Staszica -Mickiewicza jest już 1 kamera na światłach, następna kamera jest umieszczona na skrzyżowaniu ul. Popełuszki z Jana Pawła przy samej Bazylice..."

Tak, ale to są kamery które maja sterować światłami.
Ja myślałem o monitoringu mniej bezpiecznych dzielnic miasta.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 10:21  
Cytuj
Nie ma żadnych kamer. Kolejne obiecanki naszego Prezydenta.

 
 
 
 
~~kierowca
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 14:45  
Cytuj
Jak na razie R/nad sanem ma kamery , janow l. ma
Nisko ma ,my tez mamy , na dretwo dzialajacych swiatlach
Wyjebano kasiore na cos co tylko zostanie ujęte w statystykach .. i tak spierdolic swiatla na "rondzie". Wypadki byly , sa i beda..
Potrzeba kamer w niektorych miejscach w miescie .
Zatrzymalem sie raz pod jednym kioskiem ,deczko "zmeczony" a tu za pare minut podjezdza dwa radiowozy i zanim sie obejrzalem juz bylem w kajdankach.. pytanie za co..? Rzekomo dostali wezwanie ze byla proba wlamania do owego kiosku ale ze ja tam stalem ..padlo na mnie. Jakby byl monitoring ZWŁASZCZA pod knajpami to wiele spraw mialoby wyjasnienie. Moze wydac przepis dla wlascicieli knajp o obowiazku instalacji kamery moniturującej okolice , z podpieciem do policji..
Mniej rozboi , handlu itp..

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 16:06  
Cytuj
co wy sie tak rzucacie o te kamery?? jeżeli będą to tylko tylko w wybranych miejscach a co z resztą?? jeśli masz dostać to dostaniesz nawet żebyś stał przed sama kamera. A co do świateł to poczekajmy tzw zielona fala na al. Jana Pawła II jest raczej niemożliwa wiec na płynny ruch nie mamy szans ale na bezpieczeństwo na drodze zawsze jest szansa dlatego instalowane są nowe swiatła. Zobaczymy jak prace dobiegną końca i cala maszyna ruszy cierpliowsci pozniej ponarzekacie.

 
 
 
 
~~Raul Gonzalez
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 16:01  
Cytuj
na skrzyzowaniu (popularne RONDO) na ulicy KEN z Jana Pawla zamontowano juz kilka kamer. Moim zdaniem to dobrze jak maja one usprawnic, oraz zrobic nasze bardziej bezpieczne. Moim zdaniem pomysl calkiem trafiony. Pozdrawiamcool

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 16:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~Łysy
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
na skrzyzowaniu (popularne RONDO) na ulicy KEN z Jana Pawla zamontowano juz kilka kamer. Moim zdaniem to dobrze jak maja one usprawnic, oraz zrobic nasze bardziej bezpieczne. Moim zdaniem pomysl calkiem trafiony. Pozdrawiamcool


Ciekawi mnie czy te kamery będą tylko sterować ruchem czy coś jeszcze. Podobno w Rzeszowie (poprawcie jeśli się mylę) kamery nad skrzyżowaniami wyłapują też takich to przeskakuja na "czerwonym".

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 19:51  
Cytuj
Ciekaw jestem czy kamerami steruje automat czy człowiek bo o ile ten drugi, to sprawa jest jasna.Wszystko może być zainstalowane na komendzie i panowie policjanci będą mieli podgląd na wszystkie krzyżówki-mysz się nie prześliźnie.

 
 
 
 
~~kick
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 16:47  
Cytuj
umiechumiech to sa kamerki sterujące światłami a nie monitoring umiechumiech
tez słyszałem iz w Rzeszowie pstrykaja zdjecia ale .... chyba aby tak sie działo musiałyby byc ustawione zgodnie z kierunkiem jazdy wiec chyba nie .
A tak na marginesie - żółte i czerwone światło ozn. stop - jak nie beda robiły zdjec bedziesz przejezdzał ?

 
 
 
 
~~:P
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 00:24  
Cytuj
Tak steruja ruchem czujniki a te kamerki tez pokazuja kto smiga na czerwonym i nie tylko kierowca... Info z pewnego zrodla umiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »