NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
tesco,
~~FALKON
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 17:56  
Cytuj
DLA NIEWTAJEMNICZONYCH SKLEPY TESCO WLASCICIE [ZYDEK]-:wśceikły:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 17:56  
Cytuj

 
 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 21:20  
Cytuj
ok dalej, kontynuuj swoja wypowiedz
co chciales przez to powiedziec?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 23:31  
Cytuj
ze jest antysemitą umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 08:59  
Cytuj
No to powiedział co wiedziałumiech myślę, że sie kolega bardziej rozpisze bo jak narazie to nie da rady zrozumiec co miał na myśli... Pewnie że w Tesco kradną...umiechumiechumiech

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 09:18  
Cytuj
Moze to tak leci-tesco-zyd, a zyd był zawsze wrogiem Polskosci i Polaków, poniewaz jestesmy konkurencją jako II NARÓD WYBRANY /Biblia/.Więc konkurencje nalezy zniszczyc,a wiecie czym i z usmiechem na ustach?????? - zatrutą żywnością-TA
K TO LECI - TYLKO KTO TO ZROZUMIE????!!!!
III czy IV wojny swiatowej NIE BEDZIE !!!! Unicestwianie ludzkosci juz trwa, właśnie poprzez zatrutą żywność-oswiadczył chorwacki wizjoner XX wieku.
8 kg smiertelnych substancji wciska sie rocznie ludziom/Polakom nieco wiecej/-wlasnie do tego celu sluzą m.in. takie oto zydowskie tesca/ bylem tam tylko dwa razy, o dwa za duzo/

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 11:36  
Cytuj
witamy ~cr dyżurnego nawiedzonego "specjalistę" od zdrowego żywienia... Ciekawe, gdzie ty się zaopatrujesz w jedzonko? W Społem albo w sklepie osiedlowym to pewnie sama zdrowa żywność? Nie bądź śmieszny! Nie chodzisz do Tesco bo pewnie mamusia zapieprza z siatami żarcia a ty zamknięty w pokoiku stukasz w klawiaturę. Jakbyś zarabiał marne grosze i miał np. trójkę dzieci to inaczej byś gadał - każdy idzie tam gdzie jest taniej i większy wybór. W Tesco ogólnie nie jest najtaniej (poza promocjami) ale np. w Biedronce już tak i wielu moich znajomych którzy kiedyś marudzili że Biedronka to syf dzisiaj zasuwa tam codziennie... A najbardziej wkur...ją mnie takie babony, które przebierają na półkach w Biedronce albo Tesco i marudzą jakie to wszystko niefajne a potem podjeżdżają do kasy z wypakowanym po brzegi koszykiem! Dlatego śmieszą mnie te teksty, że Tesco be, Biedronka syf itp. Najlepiej byłoby wyskoczyć za miasto, upolować jakiegoś zająca, do picia nałapać deszczówki a na parapecie zasiać rzeżuchę. Na zdrowie! I jeszcze jedno ~cr: czy już wiesz o ile będziesz dłużej żył nie dając się truć przez żydów???

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 13:09  
Cytuj
wiem-120 latek!!!- brakuje jeszcze tylko 40, wiec spoko.
Ponadto powiem ci po znajomosci-ogranizm duuuuuuuuzooooooo wiecej pozytku ma z 10 dkg WĄTRÓBKI,ŻÓŁTEK, SALCESONU czy GALARETY WIEPRZOWEJ, SŁONINY NIZ.... Z KILOGRAMA !!!!! CHUDEJ SZYNKI, CHUDEGO SERA,DWÓCH WĄTŁYCH KURCZAKÓW CZY MINTAJA.
WIELKIM NIEPOROZUMIENIEM SPOŻYWCZYM JEST WSZYSTKO CO ZNAJDUJE SIE NA PÓŁKACH TESC, BIEDRO I IN.
ALE TO TRZEBA WIEDZIEĆ !!!!!!
MYSLISZ ,ZE KUPUJĄC-NA POZÓR TANIO- KUPUJESZ TANIO?!- TO SOBIE MYSL!! znow po znajomosci ci powiem : dolicz lekarstwa, wizyty w aptece itd- jak wyjdzie ci tanio-to gratuluje.
MNIE WYCHODZI TANIO - HALA JEST MOIM SKLEPEM i towar w obrębie- wali mnie to ze komus nie pasi-mnie tak-bo czuje smak masła, sera, smietany, wedzonego boczku, podgardla, widzei czuje co kupuje.
To ja wiem co mi najbardziej pasuje i smakuje a nie sanepid, sasiadka itd

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 13:22  
Cytuj
Ps
klikadziesiat lat wstecz uczono mnie na lekcji biologi ,ze człowiek sklada sie w 70% z WODY !!!!! nie z pepsi, soków i innych wynalazkow.
Więc pije tylko wode, ew herbate,kawe.
Pijąc to dziadostwo organizm MUSI oddzielic wode od tego swinstwa tracąc przy okazji ogromną energie-po co pytam robota głupiego.
Witaminy-powie ktoś.Odpowiadam-bzdura!!!!Totalna bzdura.Takich i innych witamin zawartych np w owocach moj organizm nie widzi od dziesiecioleci- i nie zobaczy -bo to nie dla mnie- I NIE DLA WAS!!!!
ale, znow.. to trzeba wiedziec.....

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 13:27  
Cytuj
zapomnialem wpisac uzytkownika.
dla ciekawosci podam tylko ze wszystkie wit jakie sa nam potrzebne znajdziesz w wątróbce/WSZYSTKIE!!!!/ ORAZ W ZÓŁTKU JAJ/bez wit C/
Ciekawostka:
Słynne Vitaburlecitin to nic innego jak same żółtka zabezpieczone chemicznie , aby stały na półce min rok.Prosze kupowac-ja wole wiejskie jajko kupione na hali.

 
 
 
 
~~~echelon
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 14:20  
Cytuj
W spożyczych na hali można znaleźć śmietanę z Krasnegostawu lub stalowowolską, w Tesco również można znaleźć tę samą śmietanę, ale ~cr zaraz pewnie napisze, że tę z Tesco podrobili Żydzi albo jakieś komuszki smiech2. Drogi ~cr masz już, jak sam piszesz, 80 lat więc pewnie dużo już na ten temat wiesz więc czekamy na Twoje kolejne jakże trafne wynurzenia smiech2

 
 
 
 
~~rc-royal cola
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 14:30  
Cytuj
Drogo cr, jesteś ofiarą spożywania wątróbki i jajek. Nikt ci nie mówił o cholesterolu? Pisanie takich pierdół, to niebezpieczny objaw braku pracy mózgu.
Co, do lekarza boisz się iść? To mniej jedz a poprawa i sens przyjdą same.

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 14:41  
Cytuj
hehehehe-kto sie boi cholesterolu chorowac MUSI !!!!!!, a wiecie dlaczego bo zjada produkty dla czlowieka niejadalne-tak mu każą!!!!
Ja natomiast WIEM, ze bez cholesterolu nie ma zycia i WIEM ,ze z pozywienia organizm moze wyłapać MAKSYMALNIE 5% i to pod warunkiem ,ze go w organizmie brakuje.Jesli nie brakuje,to nie weżmie NIC!!!!!!
Cholestelol/hehehe/ to straszak XX iXXI wieku-hehehe-tu sie kosi kase!!!!
Materialem wyjsciowym do produkcji cholestelolu/hehe/są triglicerydy, a te z kolei powstają Z A W S Z E !!!!!! Z FRUKTOZY, czyli cukru zawartego w owocach... szok?!-napewno?!- juz w RAJU owoc-moze jabłko- było zakazane.....

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 14:48  
Cytuj
do echelon:
smietane kupuje od wielu wielu lat-tak słodką jak i kwasną od P.Lucynki-pycha!!!- polecam przy okazji.
Nóż stoi w słoiku -taka super.
Sklepowe dostają mąkę gips, krochmal, ale co tam-sanepid przeciez sprawdzil

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 14:50  
Cytuj
:szok:smiech2 PIEKNY WYKLAD BRAWOsmiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~~echelon
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 14:54  
Cytuj
Od razu humor mi się poprawił jak przeczytałem kolejne wypowiedzi ~cr smiech2. Widzę, że dojrzewa nam tutaj taki lokalny Jasiu Śmietana. Oby tak dalej, trzymam za Ciebie kciuki drogi ~cr smiech2

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 15:00  
Cytuj
Dziękuje-hahaha.
Zapytam jeszcze-moze wiecie, dlaczego lew,tygrys,wilk nie zjada trawy, chleba i nie pije pepsi?- dlaczego krowa,baran, koza nie zjada schabowego, kurczaka,karpia?
Tylko raz ,przez moment , DURNY kandydat na człowieka, zamienił menu krowom bo dał im mączkę kostną swoich poprzedniczek?!?!- i co?- zwariowały!!/bse/
Zył sobie kiedys filozof, lekarz Eric Froom sie nazywał-tak powiedział:
" Patrząc na kule ziemską z perspektywy np ksiezyca,jestesmy bandą szalencow, ktorych nalezy izolowac, tylko kto, kogo ma izolować jak wszyscy są szaleni, a szalenstwo uwazamy za norme"
Cos jeszcze?

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 15:34  
Cytuj
Co,za trudne pytanie- odpowiem:
lew, tygrys, chleba,trawy,banana nie żre bo mu po prostu nie smakuje oraz to ze jego przewód pokarmowy jest długości ok 9 metrow.
Podobnie jest z krową, owcą,kozą- miecho i pepsi im "nie leży"-przewod pokarmowy to ok 40 metrow bieżących.Ale.....kolejne pytanko?
co powinien zjadac człowiek, ktorego przewod pokarmowy jest krotszy od drapieznika, lwa np. o 1 mb i wynosi sr ok 8 METROW BIEŻĄCYCH !!!!!

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 15:39  
Cytuj
Ps
Czy owoce, moze?- odpowiadam, owocow/jablek, gruszek o innych nie wiem/ pod ZADNYM POZOREM NIE WOLNO KARMIC KROWY, KONIA, OWCY bo ...ją rozwali!!! po prostu pęknie-widzialem to.A czlowiek?!-co tam? wezmie rapacholin, posteka i znow leci po banany np-ach, och

 
 
 
 
~~~echelon
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 15:42  
Cytuj
Ach co za rozległa wiedza. Nie zastanawiałeś się nad napisaniemjakiejś książki? Na przykład "Zdrowe żywienie narodu a sprawa żydowska" smiech2

 
 
 
 
~~rc
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 15:43  
Cytuj
Widzę, że wydalanie u ciebie odbywa się gębą. A wiesz, co tygrysy lubią najbardziej?

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 16:09  
Cytuj
ja wiem-włącz discovery, a dowiesz sie i ty.
Książke... nie, ale odbieram tel z calego swiata, doradzam tym co tego chcą.I nie żałują.
Spadam.. na trase... rower czeka.

 
 
 
 
~~~echelon
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 16:28  
Cytuj
Tak, tak przewietrz się troszeczkę, a jak wpadnie Ci do głowy jakaś kolejna głębsza refleksja, to nie zapomnij podzielić się nią z szerszym audytorium.

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 19:02  
Cytuj
Mnie nic juz nie musi wpadać... do głowy, czasami wpadnie coś do oka, np jakas laseczka hehehe.
Zresztą:
"Szkoda mozolić się na próżno" -napisano w Biblii.
I niech tak zostanie.Pozdro dla kumatych.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 15 Lut 2008r. 20:14  
Cytuj
No i co z tego, ze wpadnie ci w oko jakas laseczka jak zadna nie wytrzymałaby słuchania takich głupot przez pięć minut. A co do cytatu z Fromm'a, to ty chyba uważasz się za tego jedynego nie-szalonego na ziemi? Poza tym, wiesz że Fromm był żydem?!

 
 
 
 
~~do cr
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 00:32  
Cytuj
Napij sie piwa smiech2 zajaraj blanta a nie smecisz... to i ja potrafie w googlach poczytac smiech2

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »