NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
A miało być tak pięknie!!, Podwyżki w ESW
~~Jasio
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 12:24  
Cytuj
No i jak w dziubkach? Bo w moim jak w trampku. Poszła się walić nowa pralka żony i mój "laptok"! Dobrze, żem jest realistą i za piękne to było aby było prawdziwe. A szkoda. Nie mogłem być na spotkaniu bo byłem w szpitalu na badaniach, ale sądziłem, czytając posty i słuchając kolegów, że Prezes wyjedzie na taczkach, a przynajmniej usłyszy parę "ciepłych słów". A tu dupa, czyli wraca stare. Jak przyjdzie co do czego to wszyscy tak okrutnie zadowoleni, że klękajcie narody!! W elektrowni są dwie osoby zadowolone (przynajmniej w tym roku). To nasi drodzy etatowi przewodniczący, którzy dostali podwyżki od 1-go stycznia. Ich płaca brutto to średnia zakładowa (ok. 3 500). Może by się tak w ramach solidarności z załogą zrzekli i wrócili do swoich stawek z wydziału? No nie, to byłby cud, a ja w cuda nie wierzę. I na koniec zabawie się we wróżkę: "" Widzę, 15 marca 2008 spotkanie z Prezesem, i padają słowa: z premii rocznej nici, bo zakład w trudnej sytuacji, bo zima była za lekka,.....etc, etc. O kurde, już więcej tego nie biorę... Trzymcie się ludkowie. Zima wasza, wiosna nasza, a lato Muminków.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 12:24  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 16:21  
Cytuj
No to może tam zapytamy kolegów o zdanie i zaprosimy do dyskusji
http://forum(...)&d_typ=3

 
 
 
 
~~laluś
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 16:28  
Cytuj
"A teraz słówko do panów z "zespołu pracowniczego". Wywołujecie i podsycacie pożar żeby potem wystąpić w roli dzielnego sikawkowego. Uważajcie bo może się okazać że wasze sikawki będą za słabe aby temu podołać albo zabraknie wam wody. I wtedy będzie musiał się zjawić Wielki Sikawkowy ze swoja Wielką Sikawą i popłyniecie."

Nadmiar higieny jeszcze nikomu nie zaszkodziłwink

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 17:24  
Cytuj
SLUCHAM ?!

czytam i nie wierze !!

chlopie ! zdziwiony nie podoba sie cos ? idz gdzie indziej ! zaloz wlasna elektrownie !!

a nie kuzwa darmozjad, kolejnymu $$ uderzyla :wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 18:41  
Cytuj
na taczkach to ja bym Ciebie wywiozl :zły:

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 18:54  
Cytuj
Ty wężyku to chyba dyżur masz. Płaci ci ktoś za to czy co? Dziwne. Jak tylko pojawi sie nowy post odnośnie ESW to jesteś i zaraz swoją "mondrość" wyjawiasz. A może jesteś na usługach zespołu pracowniczego i śledzisz fora? Czytaj, zrozum i myśl. To naprawde nie boli. Uiwerz i zaufaj mi. Czy ja napisałem aby Prezesa wywieźć na taczkach. Pokaż w którym miejscu. Napisałem, że czytająć wypowiedzi na tym i innych forach, oraz spożywając bardzo smaczny i kaloryczny (hehe)posiłek w bufecie odniosłem wrażenie, że załoga jest tak bojowo nastawiona, że różne rzeczy mogą się dziać. Ale widać za trudne. Na języku polskim są takie ćwiczenia jak czytanie ze zrozumieniem. Zresztą, mieścisz się w statystyce. 48% nie wie co czyta. To tyle. Czekam!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 19:09  
Cytuj
sory - ale jak widze ze ktos pisze o strajku ze chce wiecej to mnie juz diabli biora z miejsca.

 
 
 
 
~~@$%
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 20:12  
Cytuj
Ostatnio dostałem ciekawego sm-sa.
Jak masz to się nie ciesz.Jak nie masz to nie płacz-zadowoleni pracownicy.

 
 
 
 
~~doinformowany
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 21:29  
Cytuj
Poufne źródła zbliżone do ESW donoszą o ukonstytuowaniu się Ochotniczego Zespołu Identyfikacyjnego (ozi) ,którego zadaniem ma być zidentyfikowanie i wyplenienie członków Ukrytej Formacji Odszczepieńców (ufo) ,działającego w sieci na szkodę zarządzających firmą, podobno bezpośredniego następcy stowarzyszenia (zkr) Zaplutych Karłów Reakcji (oficjalnie uznanych dotychczas za wytępione)

 
 
 
 
~~master
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
Poufne źródła zbliżone do ESW donoszą o ukonstytuowaniu się Ochotniczego Zespołu Identyfikacyjnego (ozi) ,którego zadaniem ma być zidentyfikowanie i wyplenienie członków Ukrytej Formacji Odszczepieńców (ufo) ,działającego w sieci na szkodę zarządzających firmą, podobno bezpośredniego następcy stowarzyszenia (zkr) Zaplutych Karłów Reakcji (oficjalnie uznanych dotychczas za wytępione)


Janek, daj se luz.

 
 
 
 
~~Jasio, ten oryginalny.
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 05:47  
Cytuj
Ty wężyku to chyba dyżur masz. Płaci ci ktoś za to czy co? Dziwne. Jak tylko pojawi sie nowy post odnośnie ESW to jesteś i zaraz swoją "mondrość" wyjawiasz. A może jesteś na usługach zespołu pracowniczego i śledzisz fora? Czytaj, zrozum i myśl. To naprawde nie boli. Uiwerz i zaufaj mi. Czy ja napisałem aby Prezesa wywieźć na taczkach. Pokaż w którym miejscu. Napisałem, że czytająć wypowiedzi na tym i innych forach, oraz spożywając bardzo smaczny i kaloryczny (hehe)posiłek w bufecie odniosłem wrażenie, że załoga jest tak bojowo nastawiona, że różne rzeczy mogą się dziać. Ale widać za trudne. Na języku polskim są takie ćwiczenia jak czytanie ze zrozumieniem. Zresztą, mieścisz się w statystyce. 48% nie wie co czyta. To tyle. Czekam!! Szanowny Imienniku!!! Dlaczego podszywasz się pod mój nick,przecież ja na tym forum występuję od zawsze. Brak Ci pomysła na podstawową przyzwoitość czy co?. Powiedz to Ci pomogę. Podobne zachowanie wystąpiło w stosunku do rzeczowo wypowiadającego się Edzia, który podobne postępowanie "mocniej" potraktował i jako człowiek na poziomie przestał ścigać się z głupotą. Jeżeli nie zaprzestaniesz swoich niecnych praktyk, to miej świadomość za kogo uznają Cie forumowicze a ja ze swej strony i tak namierzę Cię konkretnie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 08:31  
Cytuj
do ~Jasio (oryginalnego)
Więcej Ci na tym forum takich padalców. Taki już zwyczaj w pewnych kręgach, że najlepiej działać zza cudzych pleców, pchać się do żłobu na grzbietach innych a jak się wyżyć na kimś, to na leżących i niewinnych.

 
 
 
 
~~doinformowany
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 08:51  
Cytuj
do ~master
"janek daj se luz"

Pudło! Strzelaj dalej - może trafisz.
(daj se luz) Co to za polszczyzna? Wygląda na wumlowską. Fuj!

Wiadomość z ostatniej chwili:
O mediację poproszono Centrum Badawczo Analityczne cdn

 
 
 
 
~~Jasio- oryg.
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 09:01  
Cytuj
Padalec jako stwór jest O.K. lecz jest jednocześnie beznogą jaszczurką, wobec czego ukąsić nas w pięte nie może. Dz.b. za poparcie i walczmy z głupotą bo przecież nikt nas z tego obowiązku zwolnić nie potrafi a my sami nie mamy do tego prawa (moralnego też). Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~1
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 11:59  
Cytuj
20 lat restrukturyzacji reform w elektrowni zwalniania ludzi, spolek nowych powstanie i kto na tym zarobil sie pytam tylko kupa cwaniaczkow a przecietny pracownik jak sie nie liczyl to sie nie liczy pozdrowienia dla obecnego zarzadu i poprzednikow u wladzy wszystko na swoj koniec glupota i cwaniactwo tez wystarczy sobie poczekac cierliwosci, padlinka sie kiedys tez skonczy i gdzie pojda cwaniaczki co beda reformowac nastepnego oczywiscie dla naszego dobra i naszych dzieci ktore sa w angli i irlandi

 
 
 
 
~~rewiński
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 17:15  
Cytuj
Do ~doinformowany

CYTAT
Pudło! Strzelaj dalej - może trafisz.
(daj se luz) Co to za polszczyzna? Wygląda na wumlowską. Fuj!


Polszczyzna z kabaretu Olgi Lipińskiej, pisowska gnido. Widzisz tą scianę na lewo od siebie? Weź teraz rozbieg i walnij o nią swoim jadowitym łbem. A potem rozejrzyj się dokoła. Zobaczysz że świat jest jednak piękny.

 
 
 
 
~~doinformowany
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 19:32  
Cytuj
do ~rewiński

1. Świat był i jest piękny
2. Nie mam problemów z własnym jadem
3. Uśmiechnij się
4. Prawda cię wyzwoli

Nie pogryź klawiaturychytry

 
 
 
 
~~Jurek
ff
Wysłany: 18 Lut 2008r. 08:29  
Cytuj
Ludziska ,dajcie sobie już na powstrzymanie...chyba że w ten sposób ulżycie sobie nie myśląc co włożyć do rondelka(o garnku już nie ma mowy)aby obiadek jakiś uwarzyć.Po 33 latach pracy w systemie czterobrygadowym i stawce 1165 zł. coraz częściej myślę że KTOŚ MNIE DYMA....

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 18 Lut 2008r. 16:24  
Cytuj
no to trzeba dalej reformy robic restrukturyzacje prywatyzacje etc etc itd to bedziesz mial 1200 hihih czyli dalsza orgia dla cwaniaczkow w garnitorkach a gdzie zwykly czlowiek ???????
to wszystko ma sluzyc 5 % a co z 95 % zwyklych ludzi co oni maja robic ??? za co maja zyc i gdzie mieszkac ??? wyksztalcio sie cos takiego ze wszystko ma sluzyc 5 %, a reszta sie nie liczy???
jak dlugo to potrwa??? wszystko ma swoj kres w koncu.

 
 
 
 
~~satelita9
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 07:48  
Cytuj
Pewnie najlepiej krytykować....ale jak było spotkanie z .P. to żaden z niezadowolonych pracowników nic a nic nie powiedział wtedy nikogo nie obchodziły podwyżki nikogo nie obchodziły premie,inwestycje.
Tak że dziwne jest tylko to że takie gady maja dużo do powiedzenia tylko za plecami pracowników którym się dobrze w elektrowni pracuje......tacy jesteście niezadowoleni ale i macie dyzury w podziemiach chyba....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
za plecami pracowników którym się dobrze w elektrowni pracuje.


Może na ten temat zrobiłby anonimowa ankietę:jezyk

 
 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 13:46  
Cytuj
Podwyżki dla pracowników są: 20% i 15% dla wyższych stawek od 1 lutego br.
Pewnie nie wszystkich to satysfakcjonuje lecz na pierwszy rzut - nieźle.
Ostry tekst nie jest równoznaczny z jadowitym i pełnym obelg i pogróżek ślinotokiem, więc zastanówcie się szanowni internauci czy naprawdę macie coś do powiedzenia zanim przyciśniecie pierwszy klawisz klawiatury.

ergosum666
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~satelita9
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 16:49  
Cytuj
Może na ten temat zrobiłby anonimowa ankietę:jezyk

Ale koleś przecież w ALUTEC itp ludzie zarabiają po 3 tyś bez względu za nadgodziny więc w czym masz problem skoro jestes niezadowolony z pracy w ESW to tam sie proponuje przenieść, przecież w ESW nikt napewno nikt na siłe nikogo nie trzyma tak że przemyśl to............tam naprawdę będziesz zadowolony z zarobków i pewie z pracy też buahahahah.......

 
 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 17:27  
Cytuj
do ~satelita9 i wszystkich innych "satelitów"
1. Nie wyrzucaj ludzi z firmy, bo nie ty ich zatrudniałeś
2. Jeśli uważasz się za takiego bohatera, który ma prawo pouczać innych w tym temacie , trzeba było na w wymienionym spotkaniu wstać i powiedzieć do ludzi: nazywam się....., zarabiam w ESW .....zł i jest mi dobrze, kto zarabia mniej lub z innych przyczyn jest niezadowolony niech wstanie i ....
3. Jeśli po prostu lubisz komuś nawrzucać na forum, załóż wątek pt "Kto komu bardziej dołoży" i tam pokaż co potrafisz.
4. Wiesz co się stało dziś w nocy ok godz.4 z pewnym szpiegowskim satelitą?

ergosum666
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 18:05  
Cytuj
Może na ten temat zrobiłby anonimowa ankietę:jezyk

CYTAT
Ale koleś przecież w ALUTEC itp ludzie zarabiają po 3 tyś bez względu za nadgodziny więc w czym masz problem skoro jestes niezadowolony z pracy w ESW to tam sie proponuje przenieść, przecież w ESW nikt napewno nikt na siłe nikogo nie trzyma tak że przemyśl to............tam naprawdę będziesz zadowolony z zarobków i pewie z pracy też buahahahah.......


A kim ty cwaniaczku jesteś, żeby udzielać rad? Ludzie przychodzą tu do pracy z szacunku dla siebie samych, firmy i pieniędzy. Nie przychodzą dla Zarządu czy kierownictwa. Przeżyli już nie jeden zarząd i nie jednego kierownika. Pracowali już w Elektrowni jak jeszcze robiłeś w pieluchy. Dużo ciężej i w gorszych warunkach niż teraz. Niejeden stracił zdrowie. Ale nawet wtedy w ich oczach była radośc z życia. Spójrz teraz im w oczy i napisz co w nich widzisz.

 
 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »