NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
A miało być tak pięknie!!, Podwyżki w ESW
~~marian
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 00:00  
Cytuj
Zdrowych, wesołych i pogodnych świąt dla wszystkich pracowników elektrownii i nie tylko;)) By żyło się lepiejumiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 00:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 11:42  
Cytuj
do CHWDW - wal się w łeb, bo na co inne to już za póżno

 
 
 
 
~~maryjan
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 12:38  
Cytuj
Co z ciebie za katolik, tak wyzywac bliźniego w tak wielkie święto! Wstydź się!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 13:01  
Cytuj
przeczytaj wcześniejszy post od CHWDW to zrozumiesz - bo mnie trafia ja takie czytam

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 19:15  
Cytuj
To nie czytaj i w ogóle nie otwieraj tego postu.Jesteś taką zwykłą gnidą bez skrupułów.
Pozostałym życzę Wesołych Świąt.

 
 
 
 
~~alleluj
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
To nie czytaj i w ogóle nie otwieraj tego postu.Jesteś taką zwykłą gnidą bez skrupułów.
Pozostałym życzę Wesołych Świąt.


Ty xxx to masz wybiórczą moralność.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To nie czytaj i w ogóle nie otwieraj tego postu.Jesteś taką zwykłą gnidą bez skrupułów.
Pozostałym życzę Wesołych Świąt.


Ty xxx to masz wybiórczą moralność.


Tą odpowiedzią xxx przyznałeś się , że Ty takie durne anonimowe posty piszesz

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 19:33  
Cytuj
a najlepiej będzie jak temat: A miało być tak pięknie! zakończymy, nastał już świąteczny nastrój i powoli trzeba szykować się do świętowania w gronie rodziny.
Miłych świąt

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Marz 2008r. 19:50  
Cytuj
No wreszcie ktoś mAdry dał dobry pomysł z tym zakończeniem tematu.!
życzę wszystkim sympatykom esw i nie tylko bogatego zAjączka, mokrego dyndusa,żółciutkich kurczaków,smacznego jaja i szczęscia co niemiara.
WESOłEGO ALLELUJA!!!!!SPOKOJNYCH I RODZINNYCH śWIAT

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 13:37  
Cytuj
No ale święta sie skończyły może warto dokończyc sprawę.

 
 
 
 
~~darek
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 09:47  
Cytuj
jestem pewny a mam swoje lata w esw że w mym zakładzie jest jednak wiecej ludzi zdrowo-rozsądkowych i myslacych poważnie o zakładzie,sięgneliscie dna pseudo-pracownicyESW-takich nam nie trzeba

 
 
 
 
~~marian
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 19:13  
Cytuj
Brawo darek!! Calkowicie się z tobą zgadzam. A co do was pseudo pracowników ESW - źle wam? to odejdźcie, tam gdzie wam będzie lepiej, i nie psujcie atmosfery w pracy, tymi sądami, oszczerstwami, kto komu, ile.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 12:23  
Cytuj
Usilne ciągnięcie tematu i takie tam bla, bla, bla.

 
 
 
 
~~Nie Jasio
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 06:49  
Cytuj
Zacząłem temat tak sobie i przerosło to wszystko moje oczekiwania. Nie sądziłem, że spotka sie to z tak duzym odzewem i tyle post będzie na topie. Ale dzięki wszystkim za zabranie głosu. I tym z góry i tym z dołu. Myslę, że potrzeba takich dyskusji, wygłaszania opini, by człowiek wyrzucił z siebie to co go boli. Może to nic nie zmieni, ale zawsze to lżej na duszy. A teraz akcent optymistyczny: Jest premia roczna i to jest dobre. Bo 5800 drogą nie chodzi. To narazie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 13:09  
Cytuj
a jeszce niedawno ktos rozpoczal topic ze temat usuniety jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 13:36  
Cytuj
Bywało różnie, odgłosy podwyżek w ESW rozbiły się szerokim echem na stronie Stalowe Miasto.Były przytyki i obraźliwe posty, były też konstruktywne wypowiedzi.Wszystko było i się skończyło a na koniec autor tego postu dał odpowiedź w jakiej grupie zarobkowej się znajduje.Robotnikiem to on nie jest, ta grupa to od mistrza w górę.Pozazdrościć odwagi.
Zastanawia mnie po co taki gość zajmuje swój cenny czas na sprawy zarobkowe w ESW i dochodzę do wniosku że chyba dla zwykłej próżności lub chęci pokazania jaki jest wielki.Niepokojące jest zawsze to ,że na dany temat wypowiadają się ludzie wcale niezwiązani z ESW, ktoś coś przeczyta zrozumie to opatrznie i przypieprzy ni z gruchy ,ni z pietruchy.Przed takimi ludźmi nie możemy się bronić bo odpowiedzi na dany temat wypowiadać może każdy.Myślę że po jakimś czasie ,w-lub na stronach pojawi się znowu jakiś ciekawy artykuł traktujący sprawy elektrowniane.Myślę też ,że ci którzy wysoko siedzą nie będą dochodzić kto co napisał ani jak można by było zastraszyć pracownika, nie będzie czystek w zakładzie ani polowań na czarownice.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Bywało różnie, odgłosy podwyżek w ESW rozbiły się szerokim echem na stronie Stalowe Miasto.Były przytyki i obraźliwe posty, były też konstruktywne wypowiedzi.Wszystko było i się skończyło a na koniec autor tego postu dał odpowiedź w jakiej grupie zarobkowej się znajduje.Robotnikiem to on nie jest, ta grupa to od mistrza w górę.Pozazdrościć odwagi.
Zastanawia mnie po co taki gość zajmuje swój cenny czas na sprawy zarobkowe w ESW i dochodzę do wniosku że chyba dla zwykłej próżności lub chęci pokazania jaki jest wielki.Niepokojące jest zawsze to ,że na dany temat wypowiadają się ludzie wcale niezwiązani z ESW, ktoś coś przeczyta zrozumie to opatrznie i przypieprzy ni z gruchy ,ni z pietruchy.Przed takimi ludźmi nie możemy się bronić bo odpowiedzi na dany temat wypowiadać może każdy.Myślę że po jakimś czasie ,w-lub na stronach pojawi się znowu jakiś ciekawy artykuł traktujący sprawy elektrowniane.Myślę też ,że ci którzy wysoko siedzą nie będą dochodzić kto co napisał ani jak można by było zastraszyć pracownika, nie będzie czystek w zakładzie ani polowań na czarownice.


A może to prowokacja z tą kwotą 5800, jaki sens miałby pracownik podają taką kwotę, chyba, że chce naprowadzić na swojego przeciwnika. Sprawdzenie i wyodrębnienie grupy pracowników z taką premią jest bardzo proste

 
 
 
 
~~@
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 15:59  
Cytuj
Czy ktoś wie coś na temat restruktyzacji w ESW.Ponoć mają być łączone wydziały chodzi o zmiejszenie mistrzów i kierowników.Chyba więc nie jest tak źle.

 
 
 
 
~~Jurek
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 10:01  
Cytuj
....5800.... kurna....kiedy ja taką premie

 
 
 
 
~~Jurek
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 10:03  
Cytuj
....5800.... kurna....kiedy ja taką premie dostane

 
 
 
 
~~henio
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 15:18  
Cytuj
a wy narzekacie ze wam źle w ESW!

 
 
 
 
~~Jurek
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 11:47  
Cytuj
Dzisiaj następuje redukcja etatów w a co za tym idzie zwiększą się zarobki roboli...

 
 
 
 
~~@@
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 17:24  
Cytuj
Pół PENTAGONU zza bramy błaga o ponowne zatrudnienie nawet na dużo gorszych warunkach !!!smiech2

 
 
 
 
~~@
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 21:44  
Cytuj
Gdyby nie 1 kwietnia to może bym uwierzył.Ale ponoc z jednego wydziału chce odejść 10 pracowników.I to nie prima aprilis.

 
 
 
 
~~@$%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 10:40  
Cytuj
Niech Pan Prezes lub rada nadzorcza Tauronu pomyśli o odprawach dla pracowników chcących odejść.Jakby to miałyby być takie pieniądze o jakich na spotkaniu mówił Pan Prezes to sprawy przeludnienia w zatrudnieniu rozwiązałyby się same.Pozostałby Pentagon i dużo umysłowych, bo gro roboli pieprznęło by tą robotą za takie marne grosze.

 
 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »