NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Terror w Zakładzie Zespołów Mechanicznych,
~~lol
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 15:54  
Cytuj
mac albo on ci dal w lape ze tak piszesz albo to ktos z twojej rodziny

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 15:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~zaw
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 20:56  
Cytuj
Ludzie zadzwońcie do "Sztafety" lub "Echo dnia"
aninimowo opiszcie całą chistorię o Krzysztofie B. może wyjdzie artykół .

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 05:58  
Cytuj
asfda

 
 
 
 
~~mac
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 10:34  
Cytuj
lol... to po prostu fakty... pozbawione emocji fakty.

 
 
 
 
~~tytan
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 19:49  
Cytuj
mac ty chyba ze słoikiem na denka sie zamienilas/es. przeciez ZZM to nie jest spolka jednoosobowa tutaj pracuje ciezko troche ludzi a ty tylko prezia widzisz to jaka ty masz stawke lepiej napiszgood

 
 
 
 
~~GG
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 09:46  
Cytuj
Ludzie o co Wam chodzi. Te wszystkie opinie to kłam, za wyjątkiem opinii "MAC". Za obecnego Prezesa ta spółka dopiero odżyła. Wszyskie negatywne opinie piszą napewno sami niezadowoleni, co im się robić nie chce i jeszcze tylko narzekają. Dla tych co mają głodowe pensje Irlandia stoi otworem. Panie Prezesie trzymaj tak dalej - You ARE THE BEST A NAWET BEST OF THE BEST

 
 
 
 
~~L.P
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 11:34  
Cytuj
wszyscy maja racje tylko nie WY to co sie tam działo to zwykły mobbing dlatego się zwolniłem. Nie mogłem wytrzymać presji jaka panowała w tym zakładzie dzięki panu Krzysiowi B. Ci co piszecie że jest tam dobrze to albo niedawno dostaliście premie albo on to wasz znajomy. Nie wiecie co mówicie

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 17:27  
Cytuj
Technologów znam dwóch, którzy mogli coś takiego napisać. Obydwa przydupasy Henia i podpierdalacze do dyrekcji. To się nie dziwię, że tak napisali. GG i MAC - trudno tu coś rozszyfrować, ale skoro im tak dobrze i chwalą sobie poczynania Krzysia, to oczywista sprawa co to mogą być za ludzie. Więc do waszej "trójcy" - sram na takich jak wy, włazidupów, podpierdalaczy i lizusów. Tylko takim ludziom jest tam dobrze a ja rzygam na ich widok. Było tam parę takich osób (i z tego co widzę, dalej są), którym powiedziałem to prosto w oczy. Dzięki Bogu, że już tam nie pracuję...

 
 
 
 
~~swh
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 13:26  
Cytuj
No i co widzę że tylko sobie popisaliście sobie
i nic z tego nie wyszło , para zeszła .
A problemy zastały , jesteście żałośni .

 
 
 
 
~~GFT
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 12:08  
Cytuj
Rządam wypłaty całego "Hutnika"w jednej części
panie Prezesie .

 
 
 
 
~~OOO
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 14:14  
Cytuj
Terror jaki terror wy wieci co to wogole jest bo chyba raczej nie

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Maja 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2007r. 12:55  
Cytuj
do wszystkich którzy uważają że w hsw są dobre zarobki dla pracowników fizycznych zwłaszcza jeśli chodzi o zzm .... jesteście śmieszni i żałośni . pracowałem 9 lat w hsw a moje zarobki były w granicach 1000 zł z rodzinnym na 2 dzieci

norbasek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 28 Maja 2007r. 13:25  
Cytuj
I jeszcze kazali zamknąć mordę i się cieszyć, że tyle dostajesz. Skąd to znamy? jezyk Historia lubi zataczać koła, ale jak tutaj zatoczy, to ludzie na ulicy będą się za 20 zeta zabijać, żeby dziecku coś do gardła wsadzić. Jak budowali Hutę i (wtedy) Osiedle przy Zakładach Południowych ludzie zapieprzali za miskę żarcia dziennie. Jeżeli to ma wrócić, to ja serdecznie dziękuję Szlachetnie Nam Panującym. Tu przy okazji mam dwa pytania: gdzie można tanio wynająć ruskiego snajpera, i czy będzie zniżka na odstrzał wszystkich parlamentarzystów? Ja bym się chętnie zrzucił jezyk

 
 
 
 
~~andrej!!!!!!1
ff
Wysłany: 28 Cze 2007r. 23:44  
Cytuj
Mysle,ze tego edzia,mozna wyeliminowac,ale dle niewo puli zalka,ubit jewo mozna kak eta zwac..cepem.A ruskich ty nie trogaj!!!!!!!!!!!andre....goodgood

 
 
 
 
~~E
ff
Wysłany: 29 Cze 2007r. 21:14  
Cytuj
A wyssaj Ty mi bąka z dupy, frajerze jezyk Z pomlaskiem smiech2

 
 
 
 
~~E
ff
Wysłany: 29 Cze 2007r. 22:53  
Cytuj
Zaraz, bo już nie wiem, kogo można odstrzelić. Albo źle zakumałem, albo źle zakumałem smiech2

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »