NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Terror w Zakładzie Zespołów Mechanicznych,
~~ddd
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 15:49  
Cytuj
Źle się dzieje w Zakładzie Zespołów Mechanicznych
prezes Krzysztow B. stosuje terror pracowniczy tzw. mobing .
Przyjął do pracy całą rodzinę bliższą i dalszą .Nie liczy się z opiniami fachowców . Mając pieniądze na koncie zakładu twierdzi że nie ma pieniędzy na podwyżki . Przyjmuje ludzi na etaty technologów , którzy nie
wiedzą nawet że istnieje kilkaset gatunków stali . I smiem twierdzić że traktuje zakład jak prywatny folwark z niewolnikami , a płaci godziwe zarobki swoim protegowanym i donosicielom .
Czas aby zainteresowały się nim odpowiednie służby pracownicze w HSW i sprawdziły finanse Zakładu oraz przyjęcia do zakładu ludzi(kwalifikacje) oraz ich stawki zaszeregowania.
Prokurator też by chyba miał zajęcie .

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 15:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~ccc
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 21:32  
Cytuj
Nie długo nie bedzie miał kto pracowac dla cwaniaków
troche cierpliwosci ,potem beda sami zapierdal....c
za marne grosze SKURW...YNYgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 21:36  
Cytuj
Państwowa Inspekcja Pracy w Tarnobrzegu: 015 822 48 40

 
 
 
 
~~ll
ff
Wysłany: 6 Kwie 2007r. 12:53  
Cytuj
Ja bym takiemu dał rekawice i niech sam za...la
wtedy będzie wiedział ile kosztuje pracownik .
Ludzie nie dajcie się cwaniaczkowi .

 
 
 
 
~~armagedon
ff
Wysłany: 6 Kwie 2007r. 20:24  
Cytuj
jeszcze chwileczke i bedzie szacuneczek dla pracowników a buraczki beda sami zapierd..lac za marne grosze .smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Kwie 2007r. 20:31  
Cytuj
proponuje napisac art, na stalowe.info

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 7 Kwie 2007r. 19:46  
Cytuj
Proponuję aby nasza "Sztafeta" zainteresowała się tematem . Niech idzie do ludzi pogada z kadrą inżynierską ,technologami , projektantami oraz zwykłymi pracownikami .Zobaczymy jaki artykuł wyjdzie .

 
 
 
 
~~T.K.
ff
Wysłany: 8 Kwie 2007r. 14:43  
Cytuj
tak ma Pan 100% rację. Pracowałem tam i się wyniosłem z tego syfu. Szkoda, że ten prezesik jest katolikiem i traktuje ludzi dosłownie jak śmieci. Dziwne, że mu jeszcze nik na mieście nie wpier.....olił. Tam jest Mobbing przez duże M.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2007r. 17:12  
Cytuj
takie rzeczy to trzeba publicznie mówić i wymieniać nazwiska, tacy ludzie nie mają godności, liczy sie dla nich tylko zysk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2007r. 17:53  
Cytuj
Mam nadzieje ze firmy te odczują brak pracowników jeszcze w większym stopniu, niech zaczną szanować i płacić godnie

 
 
 
 
~~gyt
ff
Wysłany: 9 Kwie 2007r. 17:53  
Cytuj
Ludzie nagłośnijcie sprawę w mediach , niech jeden zadzwoni do Sztafety drugi do państwowej inspekcji poracy . I cwaniaczek niech się tłumaczy a mobinng jest karalny.

 
 
 
 
~~Jajaja
ff
Wysłany: 10 Kwie 2007r. 10:28  
Cytuj
Też tam pracowałem. Jak przestałem, to jeszcze przez pół roku musiałem pić po 2 x 0,5 litra czystej dziennie, żeby zapomnieć i wyjść z szoku. Krzysia B. jakoś nie mogę na mieście spotkać, a tak chciałem mu serdecznie podziękować za współpracę.. to taki miły człowiek. Eeech, że też Matka Ziemia takich skoorwysynów nosi...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 19:58  
Cytuj
]taka jest prawda o mechanicznym .rzadzi nim gamon ktory nie zna sie na produkcji a wymaga cudów tylko ze placa nie idzie w parze z praca .prezes mysli ze to jego wlasnosc i poniza pracownikow ale o tym wiedza niby zwiazki ale boja sie o wlasna d...e i siedza cicho .pracownik
:boksuj::

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 20:29  
Cytuj
Może związki trzeba rozpieprzyć , razem z prezesem . A gdzie jest społeczny inspektor pracy , może poinformować Państwową Inspekcję Pracy to jest jego obowiązek telefon jest podany
(015) 822 48 40 i nic mu się nie stanie jest chroniony nawet prezes nie może go zwolnić po upływie kadencji przez dwa lata .
Powodzenia !!!

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 20:29  
Cytuj
Może związki trzeba rozpieprzyć , razem z prezesem . A gdzie jest społeczny inspektor pracy , może poinformować Państwową Inspekcję Pracy to jest jego obowiązek telefon jest podany
(015) 822 48 40 i nic mu się nie stanie jest chroniony nawet prezes nie może go zwolnić po upływie kadencji przez dwa lata .
Powodzenia !!!

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 23:02  
Cytuj
Człowieku, w jakim świecie żyjesz? Związki mają zatkane gęby, bo jak coś to dostają większą premię i mają w dupie pracowników. Inspektor też mu nic nie zrobi, bo co? Musi być oficjalna skarga, a na to żaden pracujący pracownik nie pójdzie, bo jak prezesowi gówno zrobią, to on wyleci z pracy. Zresztą, ci wszyscy ludzie, odpowiedzialni za sprawy pracownicze itd. razem chlają wódę po godzinach i śmieją się z osłów, którzy nie wiedzą nawet, że można cokolwiek zrobić. Jedyne rozwiązanie to obić mordę Krzysiowi, tylko właśnie ciężko go spotkać. Jak nie raz, to dwa, trzy, cztery itd...

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 23:10  
Cytuj
Tak po chwili namysłu... wiesz, może to i za wiele nie da, ale przynajmniej człowiek by miał zajebistą satysfakcję smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Kwie 2007r. 20:33  
Cytuj
masz racje razem pija aa roboli maja gdzies a co to za inspekcja co najpierw odwiedza prezesa a z robotnikiem nie maja stycznosci a pan prezes juz sprawe zalatwi po swojemu i kto mu co zrobi to jest pytanie :blee:

 
 
 
 
~~gg
ff
Wysłany: 15 Kwie 2007r. 09:58  
Cytuj
Na początek trzeba aby załoga napisała podania do Krzysia B. o wypłatę HUTNIKA w całości a jak nie to niech płaci odsetki około 50% w skali roku , bo obraca pieniędzmi pracowników .Zobaczylibyśmy jak mu d...a by się częsła .
Ludzie do boju , nie dajcie sie CWANIACZKOWI ?

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 15 Kwie 2007r. 10:20  
Cytuj
No ale w świetle prawa wszystkich pracowników reprezentują właśnie pojebane związki zawodowe. Pracownik może każdy odrębnie sam napisać takie podanie. I wtedy, jeżeli jest "poprawny politycznie", jak Bóg (w tym wypadku Krzysio B.) da i partia (związki) pozwoli, pracownik dostanie hutnika w całości. Te całe związki wym wyjebał stamtąd razem z Krzysiem. Dla zaznajomionych - popatrzcie sobie, co robią i na czym się znają tacy jak np. Henryk Sz., wielki specjalista od chooy wie czego, Tadziu W. - następny.. i jeszcze paru innych włazidupów, o których nawet nie chce mi się wspominać. Wszystko ludzie powiązani ze związkami. Heniek Sz. jak był radnym, to przyszedł do Krzysia z prośbą, żeby mu płacił za te godziny, co chodził na sesje rady miasta (i go nie było wtedy w pracy)- za co oczywiście będąc radnym też dostawał pieniądze. No toż ludzie, nie pieprzy im się w głowach? Sami oceńcie..

 
 
 
 
~~ffrt
ff
Wysłany: 16 Kwie 2007r. 16:36  
Cytuj
No to trzeba dać podania Heniowi Sz. i niech załatwi u Krzysia B.
Może podniesie d..ę i wreście coś zrobi dla przcowników .

 
 
 
 
~~joda
ff
Wysłany: 17 Kwie 2007r. 18:57  
Cytuj
Ludzie kiedy wywieźiecie go na taczkach znam ten zakład jedno wielkie wariatkowo, ludzi z którymi mozna porozmawiać jest garstka mam na mysli rozmowe na tematy techniczne a marketing to ponizej krytyki (dno).

 
 
 
 
~~mac
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 08:17  
Cytuj
To może powiemy tu jeszcze, że ten właśnie Prezes wyciągnął firmę z dna w jakim była od początku działalności i zamiast syndyka, firma ZACZYNA działać w normalnej gospodarce rynkowej.

 
 
 
 
DNA
DNA
DNA
Posty: 2
Dołączył: 18 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 09:44  
Cytuj
jhgt

dna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
DNA
DNA
DNA
Posty: 2
Dołączył: 18 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 10:05  
Cytuj
Ta garstka ludzi z którymi można technicznie i konkretnie rozmawiać jest do dyspozycji potencjalnych pracodawców.Naszym kosztem zakład wychodzi na prostą. Pensje sa glodowe, dzieci nie mają ojców w żaden weekend.Pracownicy z wiedzą,doświadczeniem a co za tym idzie z 'głodowymi pensjami' czekają na dobre słowo i uznanie za poświęcenie.
Brak organizacji produkcji,totalny chaos,brak odpowiedniej polityki kadrowej prowadzi zakład do powolnej zapaści.
Jeżeli ktoś potrafi- " POMOCY !"

dna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »