NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Od kwietnia gaz zdrożeje o 20 proc.,
~~WOJTEK
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 20:46  
Cytuj
Miliony Polaków mogą tego nie wytrzymać

Zgroza! Znowu chcą sięgnąć do naszych portfeli. Od kwietnia 6 milionów odbiorców gazu zapłaci wyższe rachunki.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 20:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~mała czarna
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 20:49  
Cytuj
Wojciechu nic nowego skoro energia w góre gaz również, wszytsko w góre oprócz płac....Paranoja Pozdrawiam

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 21:31  
Cytuj
Nie wiem jak sprawa wyglada w StW, ale w niektorych rejonach Polski (np. Mazury), drozszy gaz jest od paru miesiecy. Caly mechanizm oszustwa polega na dostarczaniu gazu o znacznie mniejszej wartosci opalowej, przez co jego zuzycie drastycznie wzrasta. Proceder ten zauwazyli szczegolnie uzytkownicy ogrzewajacy domy gazem ziemnym i na wspomnianych Mazurach obecnie przeprowadzana jest inspekcja UOKiK z podejrzeniem oszustwa. Narazie wniosek o wzrost cen o 30% powedrowal do URE, ale pewnie przebieli analitycy z PGNiG skalkulowali na ile % podwyzki zgodzi sie URE i wzieli to pod uwage ustalajac ich zadania. Ostatecznie podwyzka pewnie bedize paroprocentowa, a gazownicy lyknal dodatkowe pare mld zl z naszych kieszeni tlumaczac drogimi dostawami z Rosji co jest kompletna bzdura, bo obowiazuja ich ceny zawarte w kontrakcie dlugoterminowym.

 
 
 
 
~~zielony
ff
Wysłany: 21 Lut 2008r. 22:59  
Cytuj
ruskie zaje !@#$%^&*()! Moz ebyw reszcie zrobili rurociag odessa gdansk A i do kazachstanu. A MAM NOWINE W OKOLICACH JEZOWEGO ODDKKRYTO ZLOZA GAZU DUZE
.

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 22 Lut 2008r. 07:37  
Cytuj
eeee nie ma sie czym martwic place rosna o 20 proc rocznie a jak masz niska place to mozesz sobie poszukac lepszej pracy no nie. Czyli bezrobocie spada place rosna jest dobrzei kropka

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Lut 2008r. 07:59  
Cytuj
Zgadzam się z przedmówcą, który pisze,że na Mazurach jest gorszy gaz. Ja ogrzewam dom gazem i zużywam więcej gazu miesiecznie i dziennnie niż w latach ostrej zimy. Więc może być sytuacja, że jest oszukany i nie posiada odpowiedniej wartości kalorycznej.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »