NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Rząd zakaże elektronicznych papierosów?, totalitaryzm obecnego rządu
Posty: 22
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 16:21  
Cytuj
Rząd domaga się, by w nowym prawie elektroniczny dymek uznano za nielegalny. Zapis już wprowadzono do projektu, którym zajmuje się Komisja Zdrowia. Nowy pomysł rządu powoduje, że część posłów łapie się za głowę. Elektroniczne papierosy pomijają, czyli oszczędzają nasze płuca przed różnego rodzaju ciałami smolistymi, rakowymi oraz tlenkiem węgla, który nas zakwasza i powoduje niedotlenienie. Gdyby mówić kolokwialnie i może trochę głupio, elektroniczne papierosy są zdrowsze niż te zwykłe - mówi szef Komisji Zdrowia Bolesław Piecha z PiS.

Wiceminister zdrowia Adam Fronczak odpowiada na to, że nikt nie zbadał, co właściwie wdychają zwolennicy elektronicznych papierosów. Nie wiadomo, co tam jest. To jest po prostu niebezpieczne dla zdrowia - stwierdza.

Co ciekawe, wśród wymienionych w rządowym zapisie szkodliwych substancji znalazły się m.in. glikol propylenu - ten sam, z którego zupełnie legalnie wytwarza się dym na dyskotekach i koncertach. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 16:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 16:35  
Cytuj
Od tygodnia nie palę i się nie chwalę jezyk

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 16:37  
Cytuj
a ja jeste mza przebadaniem e-papierosów bo widzialem jak kumpel po użyciu stał sie mocno nerwowy.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 17:02  
Cytuj
wszystko ma swoje plusy i minusy umiech
(brak subst.smolistych/stężona nikotyna)
najlepiej rzucićumiech

ale w rządzie ,a zwłaszcza w obecnym
są ludzie,którzy sprzyjają wszelkiego rodzaju firmom
w tym koncernom tytoniowym - dużo kasy = duże wpływy
(dopóki g....nie wypłynie na wierzch
nikt się do tego nie przyzna)

a myślę,że e-papieros to cios prosto w smoliste serce takich koncernów
ok

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 20:03  
Cytuj
juz sie nie maja czego przypieprzyc ;] ludzie chca sie truc kazdy jest swiadom to niech sie truja ich sprawa ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2010r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
a ja jeste mza przebadaniem e-papierosów bo widzialem jak kumpel po użyciu stał sie mocno nerwowy.


Bo przestał palić prawdziwych papierosów...


Moim zdaniem nie powinni zakazywać ludziom co mają wdychać a czego nie... Niedobre to nie brać i tyle.. a nie zakazy rządowe.. Najlepiej jakby zakazali Politykom ustalać co kolwiek ! wtedy było by lepiej.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 18:14  
Cytuj
A ja mam e-papierosa od 7 stycznia i nie potrzebuję już analogów.
Co prawda trzeba się troszkę przyzwyczaić, ale komfort jest niesamowity. Już nikt nie ma pretensji że śmierdzę fajami:-))))
Są na forum jacyś e-palacze???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek A ja mam e-papierosa od 7 stycznia i nie potrzebuję już analogów.
Co prawda trzeba się troszkę przyzwyczaić, ale komfort jest niesamowity. Już nikt nie ma pretensji że śmierdzę fajami:-))))
Są na forum jacyś e-palacze???


Andrzejek -kup sobie sztuczną pochwę przyczep tam gdzie ci pasuje i będziesz miał komfort niesamowity kiedy chcesz i jak chcesz .Co prawda trzeba się troszkę przyzwyczaić good
Dla Ciebie to żadna różnica co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 20:57  
Cytuj
banda Szmaciarzy nie rząd , koncerny tytoniowe zaczynają bać sie o zyski to smarują kasę , żeby sie pozbyć konkurencji.
Zakazać E-papierosa to zakazać tez normalne fajki z tytoniu i po sprawie .
Chory kraj ,zaklopotanychore prawozaklopotany , nienormalni politycymlotek!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
A ja mam e-papierosa od 7 stycznia i nie potrzebuję już analogów.
Co prawda trzeba się troszkę przyzwyczaić, ale komfort jest niesamowity. Już nikt nie ma pretensji że śmierdzę fajami:-))))
Są na forum jacyś e-palacze???


Dołączam się. goodok

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 23:25  
Cytuj
Jedyne rozsądne wyjście w tej sytuacji, przestańcie palić papierosy, nie okłamujcie samych Siebie nie szukajcie winnych w koło siebie sami jesteście winni dzięki Wam palącym papierosy, koncerny tytoniowe istnieją i mają się coraz lepiej.
Nie zależy Wam na zdrowiu, to uświadomcie sobie, że za tą truciznę, którą kupujecie codziennie możecie dziecku Kupić np. kilka jogurtów itd. to jest 3tyś zł rocznie spalonych, puszczonych z dymem, jakie zajebiste wczasy idą z dymem, własnym dzieciom je zabieracie. Ale co ja tu się będę wysilał sami wiecie, że jesteście cieniasami ,niewolnikami nikotyny.

Parę lat temu też byłem takim cieniasem dosłownie jadłem papierosy.Dzisiaj z dumą mówię już nie palę papierosów .good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: STWa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 20:39  
Cytuj
Odgrzeję kotleta, bo wszędzie o tym głośno tylko jak widzę mniejszość palaczy została skutecznie zgłuszona.
Mnie to rybka jakie ustawy wprowadzą - czy zakażą czy nakażą palenia tytoniu, ale po jakiego grzyba czepiać się czegoś co nie ma nic wspólnego ze śmierdzielami (jak ja to nazywam odkąd nie palę jezyk).
Paliłem dość długo i muszę powiedzieć, że e-fajek to naprawdę niezły wynalazek.
A ci co na forum piszą, żeby rzucić całkiem to chyba nie byli nigdy "nałogowcami". Może rzucili fajki i szacun im za to ale
pisanie na forum to też nałóg i nie śmierdzi jak e-papieros. Każdy ma swoje nałogi - jeden lubi baby inny piwsko ( też lubię jedno i drugie cool) ale po co taka dyskryminacja?
Tak czy owak rzuciłem analogi i dobrze mi z E-petem, a jak ktoś nie wie co to - bo pewnie większość nie wie - to wujek GOOGLE pomoże.
Może niezbyt składnie napisane bo właśnie siorbam inny nałóg - piwko. jezyk

\"Jeśli coś może się zepsuć, na pewno się kiedyś zepsuje.\" E.Murphy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 20:48  
Cytuj
Jeszcze trochę to eurokołchoz wyda dyrektywy, jak należy spędzać urlop, ile razy w tygodniu wolno się zaspokajać seksualnie, co dzieci powinny robić po lekcjach, i podobne pierdoły dotyczące życia codziennego. Za złamanie dyrektyw będą nakładane podatki. Jak już ślimak jest rybą, marchew owocem, to i Kopernik może być kobietą. Czy ktoś pomyślał, że po obaleniu ZSRR powstanie EUSR?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: STWa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 21:05  
Cytuj
A banany nie mogą być krzywe mlotek

\"Jeśli coś może się zepsuć, na pewno się kiedyś zepsuje.\" E.Murphy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
banda Szmaciarzy nie rząd, koncerny tytoniowe zaczynają bać sie o zyski to smarują kasę, żeby sie pozbyć konkurencji.

Zgadza się to jest banda szmaciarzy, którzy nas sprzedadzą za byle jaki grosz i do tego jeszcze z uśmiechem.
Wystarczy tydzień cierpienia a zdejmiesz z siebie ten powróz uzależnienia i pokażesz palec cwaniakom z koncernów tytoniowych, przyjemne to uczucie.ok

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: STWa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 21:30  
Cytuj
Wiadomo, że PSL jest przeciw. Ale jak widać są zwolennicy w mediach good
http://www.efakt(...)9,1.html

\"Jeśli coś może się zepsuć, na pewno się kiedyś zepsuje.\" E.Murphy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 10:44  
Cytuj
Jestem szczesliwym czlowiekiem,ktory dzieki E-papierosowi wreszcie rzucil ten obrzydliwy nalog.Rzad,zamiast biadolic,ze E-papierosy maga byc szkodliwe,niechze do cholery je zbada.Chyba,ze zbadanie 2-skladnikow wystepujacych w plynie ,przekracza mozliwosci tego nieudolnego rzadu.Holandia przoduje w uzyciu E-papierosow,czyzby tamten rzad byl glupszy od naszego?Moze jednak juz je zbadal i uznal,ze sa nieszkodliwe.Moze u nas jak w Ameryce w New Jersey-senator doprowadzil do zakazu,a potem okazalo sie,ze wzial 800000$od firm farmaceutycznych?/art.w Gazecie Wyborczej/.Nalog palenia ma rozne oblicza,bo to nie tylko nikotyna,ale i uklad trawienny/wzmozone przelykania sliny/i psychika i przyzwyczjenia.Jedni sobie z tym radza -inni nie.Ja nalezalam do tych drugich.Kilkunastokrotne proby rzucenia byly bezskuteczne.Dopiero teraz to mi sie udalo.Po 45 latach-nie pale od X.2009r.Plyn jaki teraz uzywam,to 0-nikotyny,a papierosa ciagle potrzebuje.

anna12
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 22:30  
Cytuj
ile kosztuje i gdzie mozna kupić e- papierosa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 11:51  
Cytuj
A ja właśnie zamówiłem smiech2 Do stwola75 wskocz i zobacz

http://www.arcot(...)od_id=25

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: STWa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 12:14  
Cytuj
http://papierosyforum.pl/ tu macie wszystko cool

\"Jeśli coś może się zepsuć, na pewno się kiedyś zepsuje.\" E.Murphy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
ile kosztuje i gdzie mozna kupić e- papierosa




W tesco masz stoisko trendy. Możesz sobie spróbować i dobrać do potrzeb odpowiedni sprzęt. Tamte dziewczyny ci wszystko wyjaśnią i pomogą wybrać.

Ja ma e-papierosa już półtora miesiąca i nie palę analogów.
Wszystkiego próbowałem żeby rzucić palenie, majątek wydałem na plastry, gumy i tabletki.
A e-fajka uważam za genialny wynalazek:-))))
Na razie e-palenie wychodzi dużo taniej ale jak się rząd postara i wprowadzi akcyzę to już nie będzie tak fajnie (tanio) :-)))))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 20:42  
Cytuj
ciekawe, czy wyjdzie na jaw, że w płynie nikotyna jest sto razy gorsza od tej w papierosach..., ciekawe jakie będa skutki po latach używając ten specyfik...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »